M
Mulkari

Lietotāja aktivitātes


Saulkrastos šodien siltums 10°C, no rīta pat mazliet saule uzspīdēja, tagad atkal nomācies, D puses vējš pie jūras ap 4 - 6 m/s, laiks ļoti jauks, var izbaudīt novembra burāšanu pēc pilnas programmas. Dažkārt gadās, ka jūnijā uz jūras ir vēsāks nekā šobrīd novembra vidū.

Siltais novembra vidus
17.11.2019 13:29

Vakar jauka novembra diena līdz 12°C Vidzemes pusē ap Limbažiem un Salacgrīvu. Lauka darbiem laiks izcils, pa ūdeņiem ņemoties rokas nesalst, ja strādātu kādu fiziski aktīvu darbu, raktu zemi vai skaldītu malku tad pilnīgi pietiktu ar šortiem un tkreklu.

Siltais novembra vidus
15.11.2019 09:43

Vidzemē Limbažu pusē šodien ideāls vēla rudens laiks, ik pa laikam smidzināja lietus, biezi mākoņi un silts, ap 10°C , ar aparatūrām ņemoties pie Vidzemes mazajām upītēm rokas nesala nemaz, pat bez jakas varēja tīri labi pa āru dzīvoties.

Tagad Saulkrastos joprojām 10°C , nomācies, smidzinošs lietus, silts D puses vējš.

Siltais novembra vidus
13.11.2019 21:44

Brīvdienas siltas, bijām līcī burāt, sestdein DA vējš līdz 6 m/s, svētdien no D, DR puses. dienas vidū līča D galā uzpūta līdz 14 m/s brāzmās, temperatūra ap 9°C, brīžiem īslaicīgi pat saule jūrā uzspīdēja, ideāls laiks novembra burāšanai.
Šodien Rīgā vēsāks, 6°C stacijas termometrs rādīja, debesis apmākušās vēja nav.

Siltais novembra vidus
11.11.2019 09:59

Vakar Kurzemē dienā smidzināja miglveida smidzenis dažādā intensitātē, ap 5°C silts bez vēja, vakarā un nakts sākumā Jūrmalā uznāca stiprāks lietus, no rīta vēl nedaudz smidzināja, temperatūra ap 5°C. Visur lielas peļķes uz ielām. Kopumā novembra sākums izdevies labi, nokrišņu tik daudz, ka prieks, pārplūdušās mazās upes tā vien aicina laivot, lielākie ūdeņi kopš 2017.gada.


Rīgas pusē šodien solītais lietus kaut kur izčabēja,nekas vairāk par parastu rudens līņātāju nebija. No rīta vēl silts ap 9°C, bet dienas gaitā temperatūra pamazām kritās, tagad Saulkrastos 4°C , iegriezies ZA vējš brāzmās līdz 12 m/s, mazliet smidzina.

Interesanti, ka Daugavpils meteostacijā tagad gandrīz 13°C, tur temperatūra visu dienu ir kāpusi.


Vakardienas pēcpusdienu, nakti un šodienas pirmo pusi pavadīju kuģojot no Pāvilostas uz Lielupi. Vakar pēcpusdienā Baltijas jūras Kurzemes piekrastē DA vējš ap 10 m/s brāzmās līdz 14 m/s, apmācies un līdz 4°C silts, viļņi jūrāalīdz 1,5 m. Nakts sākumā iebraucot Irbes šaurumāa vējš un viļņi pamaazām pierima un paagriezās uz D pusi. Pēc pusnakts apbraucot Kolku vējš lēns no D puses. Šodien dienā kuģojot gar līča Kurzemes piekrasti diena apmākusies, bet silta līdz 11°C . Tagad Priedainē joprojāam silts, 10°C bezvējš un nupat sāka līt, būs nokrišņu zona no Kurzemes atnākusi.

Nākošnedēļ prognozes interesaantas, pie solītā nokrišņu daudzuma jāseko ūdenslīmenim mazajās upēs, varbūt varēs kādu rudens laivu braucienu sarīkot!


Siltā fronte atbraukusi, šodien dienas gaitā Rīgas pusē arvien siltāks, Skultes meteostacijā tagad temperatūra jau 8°C. Priedainē ap 6°C tagad grozās. Nupat jau 2 reizes likās, ka dzirdēju pērkonu, zibeņu karte gan neko nerāda un radarā arī intensīvu nokrišņu Jūrmalas apkaimē nav.


Priedainē šorīt arī pa nakti bija uzsniguši ap 2 cm sniega, Vecumnieku pusē dienā uz zemes bija saglabājies ap cm sniega, saulē no kokiem intensīvi kusa un pilēja, mežā likās ka lietus līst. Tagad vakarā Saulkratos ap 0°C, debesis daļēji apmākušās, un uz zemes ap 1 - 2 cm sniega un bezvējš.


Kamēr Rīgā sniegs tikmēr Priedainē krusa un lietus, tagad uz nakti daļēji noskaidrojies un zem skaidrām debesīm uz virsmām veidojas apledojums, pirmais ziemas mēģinājums klāt.


Saulkrasto šorīt līča efekts strāadā, gaara šaura nokrišņu zona iet tieši pār Saulkraastiem ik pa laikam atnesot kāadu lietusbrāzmu. 4°C silts, vējš norimis.


Šodien siltums aizgāja, tagad jāgaida nākošā gada pavasaris.


Šodien pēdējā siltā diena, tik siltu laiku kā šonedēļ visticamāk neredzēsim līdz nākošā gada aprīlim.

Saulkrastos pie jūras pēcpusdienā R vējš iepūta brāzmās ap 20 - 22 m/s un jūra smuki saviļņojās, temperatūra pamazām sāka slīdēt uz leju, uznāca arī pa kādai lietusbrāzmai, kopumā ideāls laiks gandrīz 3 stundu pastaigai pa pludmali un kāpām.

Tagad vējš jau norimis, vairs tikai ap 10 m/s brāzmās labi ja ir, tikai jūras šņākoņu vēl var dzirdēt arī istabā, temperatūra nokritusi uz +8°C .Saulkrastos šodien ļoti silts ap 13°C, DR vējš pirms pustundas sāka palikt stiprāks, tagad brāzmās 15 - 17 m/s. Skatos Roņu salā brāzmas līdz 29 m/s , Sirves pussalā 31m/s, cerams, ka Vidzemes piekrastei arī kaut kas no tā tiks, būs jāiet uz jūru.


Reizēm twiterī šo to iespamoju.


Tagad jūras krastā pie Ķesterciema joprojām gandrīz vai vasaras vakara cienīgs siltums 13°C, pēcpusdienā iesila līdz 14°C, debesis skaidras zvaigžņotas, pūš R, DR puses vējš līdz 8 m/s, aizvēja krasta ietekmē jūra pavisam rāma.


Siltums joprojām turpinās , Saulkrastos šodien līdz 13°C silts, pēcpusdienā noskaidrojās un uzspīdēja saule, lēns D puses vējš. Tagad vakarā joprojām 9°C silts. Nedēļas sākumā Baltijas jūrā kuģojot jau pierasts pie gandrīz vienādas temperatūras nakti un dienu.


Baltijas jūras D galā pēdējās dienas arī ļoti siltas temperatūra pārsvarā 10 - 15°C robežās gan dienu gan nakti, vēji no DR puses aizvakar no rīta starp Zviedriju un Poliju brāzmās līdz 14 m/s, vēlāk pakāpeniski norima, vakar pēcpusdienā iestājās bezvējš, braukšanai ar kuteri, kas nav piemērots lieliem viļņiem apstākļi bija ideāli. Tagad naktī Polijas piekrastē Gdaņskas tuvumā pavisam lēns Z vējš, jūra rāma, 14°C silts, caur mākoņiem spīd mēness, efektīvai motokuģošanai laiks ideāls.


Tagad Kategata šaurumā pusceļā srarp Gēteborgu un Kopenhāgenu jūra mierīga, viļņi ap 30 cm nedaudz šūpo kuteri, lēns R puses vējš ap 4 m/s, temperatūra ap 11°C . Turpmākajās dienās gan Baltijas jūrā pastāv iespēja dabūt kādu lielāku pūtienu.