saulesstars
saulesstars

Lietotāja aktivitātes


Oi, kā es šobrīd ilgojos pēc +23:-) Nu nav komfortabli tajos virs +30. Te pie Mozeles upes jau šorīt ap 9 bija + 30. Gaidām pēcpusdienu, kad noteikti tiks pārspēti rekordi. Virs + 40 vajadzētu būt. Zāle dzeltena pēc ilgā sausuma (lijis šad tad ir, bet nepietiekami) Vīndari sāk laistīt jaunos vīnogulājus. Parasti jau vīnogas neviens nelaista. Un dilemma: aizvērt logus un nolaist āra žalūzijas pilnībā vai klausīt vācu meteorologam Kachelmann un vēdināt, cik var - bet, ja ārā cepeškrāsns ... ? Tā, redz, katram savas problēmas:-)


Jā, tās griezes ... Cēsu pusē arī šogad klusums. Vakaros tikai vientuļš ezis pļavmalā rakņājas, vakariņas meklējot.


Cēsu A pusē jau vismaz 10 minūtes pamatīgi līst bez zibens un pērkona. Jūtami vēsāks, vējš vēdina telpas.

Sveiciens no Ibērijas
10.08.2018 21:59

Arī Cēsīs pagaidām skaists, rāms vakars, skaidras debesis. Sēžu, gaidu zvaigznes un klausos, kā dārzā krīt āboli. Rītausmā un dienas pirmajā pusē kārtīgi nolija, dienā saule un skrejoši balti mākoņi, ezerā silts ūdens un gaisā - patīkams siltums.

Ir tikai tveice
05.08.2018 22:09

Cēsu nomalē cerīgi skatījāmies uz pelēkajiem mākoņiem Valmieras pusē. Pat pērkons uzrūca. Bet nekā ... Tik pāris siltas lietuslāses un viss. Sutoņa turpinās. Dzeltenā zāle pagalmā čaukst, bērzi kā rudenī.

Ir tikai tveice
03.08.2018 14:05

5minutes.rtl.lu
Es vakarnakts negaisu izbaudīju uz Luksemburgas - Vācijas robežas. Iespaidīgi ... Pirmais negaiss nāca no DR, otrais - tieši no D. Bet brīdis pirms vētras bija visinteresantākais: izeju ārā - pa kreisi skaidras debesis un pilnmēness, pa labi - nepārtraukti baltas gaismas uzplaiksnījumi uz melna fona.


Vai iespēja atcelt komentāra vērtējumu nepastāv? Telefonā nejauši nospiedu "-" komentētājam, kura komentārs man pat ļoti patika. Gribēju atcelt, nospiežot to "-" vēlreiz, bet parādījās paziņojums, ka komentārs ir jau novērtēts. Un "+" arī vairs nevar ielikt:-(


Ja pareizi sapratu jautājumu, tad atbilde ir - ķīmiskās tabulas elementus ģenerē zvaigznes, un tie izplatās zvaigžņu eksploziju rezultātā. Nu, tas senais teiciens - mēs visi esam cēlušies no zvaigznēm. Var skatīt, piemēram: www.pbs.org Tālāk - kalcijs ir samērā nestabils elements un cenšas veidot ķīmiskus savienojumus. Hipotēzes par dzīvības rašanos: www.ucmp.berkeley.edu


Ļoti labs raksts, daudz kas negaisu jomā tapa skaidrāks. Īpaši tie "pēcpusdienas pērkoni", kas man gluži labi patīk. Liels paldies!

Negaiss – 4. daļa
13.06.2012 15:04

Izlasīju N Westa ierakstu un nespēju noturēties. Atvainojiet, ka iejaucos - es tikai cītīgi lasu meteolapu, pati savā nodabā vēroju laiku un salīdzinu ar jūsu ierakstiem. Tas tak' atļauts, vai ne? Taču jāatzīst, ka pēc abu minēto personāžu pazušanas komentāri ir zaudējuši asumu un kļuvuši garlaicīgāki. Atveru lapu un skatos - tur mīnusi, te plusi, tur siltāks, te aukstāks. Agrāk, kad strīdējāties ar Hauonekani un lightning01, varēja uzzināt dažu labu interesantu lietu:-) Bet nu ... tāpēc jau esam tik dažādi.

Ziema turpinās
13.02.2012 20:55

Jauki, ja kāds visu tik smuki "saliek pa plauktiņiem". Man - cilvēkam, kas tikai nesen atklājis laika vērošanu kā jauku vaļasprieku - šķiet ļoti noderīgi:-))