Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Dzirdēju divus attālus pērkonus un redzēju vienu zibeni ziemeļpusē. Radars gan neko nerāda.
Jāmeklē tirgū vai zemnieku veikalos.

Jaunā gada ciklons
06.01.2019 16:42

Šodien patiešām brīnišķīga diena. Silta, bez vēja. Sniegs nokusis. Bija prieks pastaigāties.


Šodien īsti pavasarīgas sajūtas :) Viss kūst, atkal parādās priecīgs zāles zaļums :) Gribētos, lai viss ceļš nokūst, lai nav slidenumu.


Es arī zinu, ko nozīmē aizsalis ūdensvads. Krietni sarežģī dzīvi. Pie tām mūsdienu ērtībām tomēr ļoti pierasts.


Pie mums snieg, brīžiem diezgan intensīvi. Ja sola salu, tad nedaudz sniegu vajag, bet vispār par ziemas iestāšanos nemaz nepriecājos.


Mums nav dziļurbums, bet ļoti dziļa aka. Ar ūdeni nav problēmu. Tas patiešām traki, ja nevar nomazgāties.


Šodien bija brīnišķīgs laiks. No rīta uzspīdēja saule, pēc tam gan pazuda, bet silti, nekāda vēja. No sirds izbaudu mieru dabā :)


No rīta pamatīga salna, kas uz zemes noturējās līdz pusdienas laikam. Visu dienu temperatūra ap nulli, plus vēl nejauks ziemelīgs vējš. Nekā patīkama.


No rīta bija skaista migla. Nu jau tā izklīdusi, bet saule vēl aiz mākoņiem. Toties fantastisks miers un pasakainas krāsas :) Kā man patīk šāds laiks! Brīnišķīga atpūta pēc vasaras :)

Klāt zelta rudens!
11.10.2018 14:12

Mana takšu dāma arī neiet ārā, kad līst. Ciešās kaut vai visu dienu.

Rudens ir klāt!
28.09.2018 16:57

Tas pūtiens bija krietni mazāks, kā solīts :). Vakar tumsā lija, arī ap divpadsmitiem, kad gāju gulēt, vēl lija. Naktī pamodos, dzirdēju vēju, bet nekā draudīga. Šodiena saulaina ar minimālu vēju. Pašlaik brīžiem pilnīgs bezvējš. Daži mākoņi, bet bez lietus. Ideāls laiciņš rudenīgiem darbiem vai pastaigām ar suni :) +12 grādi.

Rudens ir klāt!
28.09.2018 14:55

Vakar lija visu pēcpusdienu. Pēc pusnakts vēl pārbrāzās pāri ātrs gāziens. Vējš pamatīgs, bet nekādus postījumus nemanīju.

Rudens ir klāt!
27.09.2018 14:19

Vakar jau tumsā lija ilgi, vēl arī naktī un agri no rīta ir lijis. Šodien burvīgs laiks. Brīžiem saule, brīžiem kāds nekaitīgs mākonis, neliels vējš un debesīs dzērvju kāši. Pusstundas laikā trīs pārlaidās. Atkal prieks ārā strādāt! :) +13 grādi. Varēja būt par pāris grādiem siltāks, bet arī šādi ir nesalīdzināmi labāk kā +30.

Rudens ir klāt!
24.09.2018 15:32

Diena bija vējaina ar daudziem patumšiem mākoņiem, kas gan nopietnu lietu neatnesa. Bet nu jau krietnu laiku ņipri līst.

Rudens ir klāt!
23.09.2018 23:37

Patiesībā - kāda tam nozīme, kā saucam? Par vasaru, rudeni vai vēl kā citādāk. Galvenais, vai es konkrētajā dienā jūtos labi :) Vai tad ne tā?


Vakar pēcpusdienā pilnīgi negaidīti uz vietas izveidojās negaisa mākoņu josla, par laimi, vairāk uz austrumiem, kas diezgan ilgi un nikni ņēmās. Pie mums viss bija mierīgi, bet arī lietus nebija. Lietus nolijis naktī. Spriežot pēc pilnās bļodas zem notekas, tad tā nav bijusi tikai pilināšana. Šodien krietni vējains un rudenīgs, bet bez negaisiem. Tas priecē! :)


Ap sešiem uz mūsu pusi virzījās pamatīgi nikns mākonis ar zibeņiem un pērkoniem. Par laimi, aizgāja garām, bija vien pāris tuvi grāvieni, bet lietus tikai nopilināja. No krusas ne vēsts. Nākamā nikno mākoņu deva aiziet uz austrumu pusi. Cerams, ka te viss būs mierīgi.