Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Vasara divas nedēļas?????????


Arī Kocēnos naktī krietni nolijis. Šodiena vējaina, brīžiem uzklīst kāds mākonelis ar sīku lietu. +20, bet pēc sajūtām vēsāks.


Diena bija karsta un saulaina. Pēcpusdienā, kad saradās mākoņi, palika spiedīgs. Gaidītais lietus tā arī netika sagaidīts. Diezgan tuvu gar austrumu pusi aizgāja niknu negaisu josla. Par to gan prieks, ka tie garām.


Diena patīkama, saulaina. Ap trijiem uznāca viens mākonis ar pārdesmit minūšu nelielu lietu. Tagad atkal spīd saule.Pirms sešiem nodzisa elektrība. Bija ļoti spiedīgs un praktiski bezvējš. +24 grādi. Nāca mākonis ar lielu vēju, palika tumšs, bet viss mierīgi pārgāja pāri bez ekscesiem. Temperatūra gan nokrita uz 19 grādiem un palika spirgtāks gaiss.


Pēc piektdienas rīta negaisa paliku bez interneta. Lai man kāds iestāsta, ka tā nav viena pretīga dabas izpausme!!!!


Pie mums klusi un mierīgi čabina lietutiņš. +17 grādi.


Šodien ap mums un pat virs mums grozījās vairāki tumši mākoņi, bet nolija vien piecminūtīgs, pavisam minimāls lietutiņš. Vīrs, braucot uz Valmieru ar riteni, gan dabūja visu ceļu pamatīgu lietu.


Dienas vidū bija +24 grādi. Saulē karsti. No viena mākoņa pāris minūtes nolija. Vakarpusē pilnīgs bezvējš. Uz netālā ceļa pēc lielākas mašīnas putekļi ilgi nesēdās, palika gaisā.


Diena saulaina ar dažiem mākoņiem un mērenu vēju. +20 grādi ēnā. Pats labums, lai darbotos :)


Pelēcīga diena bez saules un pilnīgs bezvējš. +21 grāds. Man patīk :)


Diena saulaina, silta, brīžiem pat karsta un tveicīga. +23 grādi. Dažādi patumši mākoņi grozās apkārt, bet pagaidām bez lietus.


Ap vienpadsmitiem sāka līt un līst visu laiku. +13 grādu. Labā ziņa, ka nav negaisu :)


Ir smuki nolijis un gaisā patīkams spirgtums. +16 grādi. Var atkal dzīvot :)


Uz mūsu pusi nāca draudīgi mākoņi no igauņu puses, bet uzlija 5 minūšu lietutiņš. Tik un tā svaigums gaisā.


Karsta, nomācoša diena. Šobrīd vēl +29 grādi :(. Bet labā ziņa ir, ka jau rīt tam visam gaidāms gals. :)))))))))))


Vakar lija visu dienu līdz kādiem sešiem. Varu pievienoties tiem, kas saka - nu gan kādam laikam pietiek. Šorīt apmācies un diezgan patīkams laiks. Pēcpusdienā uzspīdēja saule un kļuva spiedīgs. No igauņiem uz mūsu pusi nāca draudīgs mākonis, bet izšāvās pa ceļam. Tagad pavisam rāmi, sīki līst, bet vismaz palika svaigāks un spiedīgums pazuda.


Sāka līt kaut kad naktī un mierīgi, smuki līst vēl joprojām. Negaisu radars rāda, ka kaut kad netālu rietumu pusē bijis arī negaiss, bet es neko nedzirdēju. Patīkama atpūta pēc un pirms karstuma.


Nabaga vardes! Viņām jau tā pēdējie gadi nav bijuši labvēlīgi. Par to es spriežu pēc tā, ka manā dārzā tās vairs tik pat kā nav manāmas. Šogad vispār nevienu neesmu redzējusi. :(