Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Vēl viena karsta, depresīva, neproduktīva diena bez prieka :(. Gar rietumiem pagāja garām negaisa mākonis. Tāda sajūta, ka šī vasara velkas jau bezgalību :(


Šodien gar Valmieru virzījās divi negaisa mākoņi, bet pie mums viss bija mierīgi un bez lietus, ja neskaita sīku uzrasināšanu. Kā tie riebīgie negaisi sabojā vasaru!!!


Šorīt varēja jau ar prieku iziet dārzā padzert kafiju. Nu jau atkal temperatūra kāpj :( , bet nav saules, līdz ar to ir pat diezgan patīkami. +26 grādi. Lietus nav, bet nav arī negaisu, un tas priecē :) Kaut nu reiz beigtos šis karstuma moku periods!!!


Karstums ir totāli depresīvs, negribas ne ēst, ne iet ārā no mājas, kur vēl cik necik var glābties. Ar nepacietību gaidu rudeni, skaitu dienas :(


Jā, un vakar "skaisti" iespēra divām sievietēm, kas patvērās zem metāla jumta.


Apskaužu par tiem +23.


Es tieši tāpat :)


Vakar tomēr laimējās - visi negaisekļi virzījās krietni zemāk uz dienvidiem. Šodien jau no rīta neciešams karstums, negribas pat ārā iziet. Ļoti depresīvs laiks, kad viss apstājas, jo nav iespējams kaut ko ar prieku padarīt.


Pirmā dienas puse karsta, bet mierīga. Atlika man nopriecāties, ka vismaz šodien būs miers, kad tie pretīgie mākoņi kā tādi tarakāni sāka līst šurp no Igaunijas robežas puses. Kaut viņus jupis parautu!!!


Ap Valmieru šodien negaisi grozījās pa vairākām reizēm. Par laimi, tieši man pāri neviens negāja, vien gar malām rībinājās diezgan daudz. Sākumā diena bez lietus, bet nupat diezgan smuki nolija ilgāku laiku. Gaiss patīkami svaigs. Ceru, ka nu būs miers.


Diena bija nomācoši karsta, ārā nemaz negribējās ko darīt. Vismaz mierīga, bet bez lietus.


Šodien bija patiešām jauka diena. Saulaina, diezgan karsta, bet atvēsinošs vējš gādāja, lai nebūtu par daudz karsti. Un pilnīgi mierīga :). Lietu vajag, bet bez nejaukiem negaisiem. Un prognozes sāk izskatīties arvien jaukākas :)


Neatceros tādu vasaru, kad tiešām septiņas nedēļas būtu vai nu tikai lietus vai tikai saule.


Rīts bija pelēcīgs, bet diena saulaina ar mākoņiem, kas atnesa nelielu smidzekli. Ne pārāk tālu, ap Rūjienu un Burtniekiem gan paplosījās negaiss, bet nu arī tur izskatās, ka viss norimis.


Šodien bija ļoti laba diena, lai strādātu siltumnīcā. Apmākusies, bez saules un karstuma. Daudz mākoņu, bet bez lietus un viss mierīgi. Nedēļa iesākusies ļoti labi, ceru, ka tā arī turpināsies.


Diena bija depresīva un nomācoša, sutīga. Nupat pārgāja pāri mākonis ar kādu 20 minūšu stipru lietu. Ap Burtniekiem tas paspēja arī izzibeņot dažas reizes. Nu vismaz par lietu prieks, kā arī par to, ka te bija mierīgi, bez riebeklībām. Tagad skaista varavīksne un svaigs gaiss, bet īpaši vēsāks nepalika, +20 grādi.


Šodien bija ļoti jauka diena. Diezgan rudenīga, bet tādas jau man patīk :). No Igaunijas nāca mākoņu joslas, gan bez lietus, ja neskaita dažas piles, toties mierīgas, un tas priecē.


Rīta pusē pelēcīgs un apmācies, pēcpusdienā palika gaišāks, uzspīdēja saule. Gar Igaunijas robežu, Rūjienu virzījās paliela, nikna negaisu zona. Priecājos, ka pie mums viss bija mierīgi, vien daži tumšāki mākoņi bez lietus. Pašlaiks burvīgs saulains, mierīgs vakars.


Temperatūras ziņā ļoti komfortabla diena. Ne par karstu, ne par vēsu. Dienā gan bija paliels gaisa mitrums un tā kā sutīgi, bet ciešami. Un pilnīgi mierīgi mākoņi. Tiešām šī būs beidzot ciešama vasara? :)


Katram ir sava komforta zona un nav pareizās vai nepareizās. Bet nedomāju, ka šogad kādam būtu pamats žēloties par siltuma trūkumu. Un Latvijā 30 grādi nav ierasta vasaras temperatūra.