Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Šodien, kaut dažbrīd diezgan patumši un pat izskatā draudīgi mākoņi pārvietojās, lietus nav bijis. Vai tas nozīmētu, ka 7 nedēlas būs labs laiks bez lietus un, kas galvenais, bez negaisiem? Kaut nu tā būtu!!!


Šodien, līdzīgi kā vakar, pēcpusdienā uz mūsu pusi atnāca vairāki mākoņi ar diezgan stipru lietu, patālu bija dzirdami arī daži pērkoni. Kā man apnicis šis laiks - lietus un negaisi!


Pēc vakardienas pie manis nekādu postījumu nav, arī negaisi gāja tālu secen. Šorīt lija, vēlāk apmācies, bet krietni siltāks. Pēcpusdiena saulaina ar ņipru vēju. +20. Priecājos, ka visi negaisi iet tālu gar austrumiem. Mums neko tādu nevajag.


Vakar visi negaisi bija tālu prom, pie mums dažas reizes ņipri nolija. Šorīt visu rīta pusi smuki, mierīgi lija. Tas labi, jo zemei vajag atdzerties. Šobrīd apmācies ar diezgan sparīgu vēju, +18. Beidzot ārā un siltumnīcā var kaut ko darīt. Daudz patīkamāks laiks par tveici. Vienīgais, kas bojā noskaņojumu, ir nemitīgās negaisu prognozes katrai dienai.


Šodien ir tieši tāda diena, ko es sauktu par ideālu. Nav ne par karstu, ne aukstu, vējš ir mērens, pat patīkams. +20 grādi ēnā un aizvējā.


Nakts pagāja bez negaisiem, par ko man patiess prieks. Lietus gan nolija. Šodiena apmākusies, vējaina un ik pa laikam no kāda mākoņa līst. Nupat nogāza diezgan ņipri. Par laimi, bez zibeņiem un pērkoniem. +20 grādi, bet pēc sajūtām krietni vēsāks.


Pie mums klusi, mierīgi līst. +20. Ceru, ka nakts būs mierīga.


Beidzot vairs nav tropiskais vakars un var just spirgtumu! Karstums bija tik nogurdinošs un nomācošs. Vakardienas negaisi, par lielu prieku, aizgāja tālu gar malu, bet pie mums pāris stundas mierīgi lija. Šodien gan atkal strauji viss nožuva. Bet tik un tā priecājos, ka visi šodienas negaisi palika tālu dienvidu un austrumu pusē. Vismaz šis karstums un sutoņa ir prom.


Pēc trešdienas nakts negaisa paliku bez interneta. Lieki piebilst, ka tas manas simpātijas pret negaisiem nevairoja. Tikai šodien pēc pusdienas Tet to atjaunoja, jo esot ļoti daudz bojājumu.


Naktī visi negaisi aizgāja tālu gar malu, par ko no sirds priecājos. Nedaudz kaut kas ir uzlijis, vismaz kāda mikro veldze. Šodien pilnīgi cits noskaņojums, atkal var kustēties. Tas karstums izsūca visu enerģiju. Ļoti ceru, ka nākamās nedēļas prognozes nepiepildīsies. Negribas visu vasaru nonīkuļot.


Lai nu kā tur būtu, bet inteliģents cilvēks izliksies otra kļūdu nemanām, toties muļķis izbazūnēs pa visu pasauli, jo tā laikam pats jūtas pacēlies.


Karstums jau atkal spiež pie zemes un atņem jebkādu darboties prieku. Ja saulei aiziet priekšā mākonis un uzpūš ņiprāks vējš, tad vēl kaut kā var atjēgties. Ar nepacietību gaidu ciešamāku laiku. Prieks, ka nākamās nedēļas prognozes vairs nerāda tās 35 grādu šausmas! Ļoti ceru, ka vismaz man aukstā fronte pāries pāri ar mierīgu lietu.


Vai kāds var izskaidrot, kas tie par negaisu radara gļukiem - parāda zibeņus, kas pēc kāda laiciņa pazūd. Bieži vietās, kur nav vispār nekādu negaisu.


Iespējams, kāds par šo karstumu priecājas, bet man vispār neko negribas ārā darīt, pat uzturēties ilgāk par dažām minūtēm negribas. Tomāti arī siltumnīcā vārās.


Nekādus salnas postījumus vai pašu salnu neesmu manījusi. Šodien apmācies, smidzinošs lietus. Labākais laiks, kad man ļoti patīk strādāt dārzā :) Izbaudu laiku pirms nākamās nedēļas nomācošās svelmes. Cerams, ka tas vismaz būs anticiklons bez negaisiem.


Pie mums vairāk kā stundu ņipri, mierīgi lija. Brīnišķīgs svaigums, putni dzied. +11 grādi.


Tas mākonis, par laimi, bija jau savas dusmas izgāzis pa ceļam. Pie mums palika tumšs un sacēlās vējš, pēc tam sirsnīgi nogāza, bet mierīgi, bez zibeņiem un pērkoniem.
Tagad atkal spīd saule

Vēsais ievziedu laiks
04.05.2019 17:37

Jau vairākas stundas smuki, mierīgi līst. Tāds spirgtums un svaigums ārā! :) Prieks par to, ka bez zibeņiem un pērkoniem! Temperatūra +10.

Vēsais ievziedu laiks
02.05.2019 16:34

Diena bija karsta un sutīga. Ap trijiem sāka veidoties mākoņi. Izskatījās cerīgi, bet te tā arī nenopilināja. Ja nu kas patiešām priecē - arī negaisi līdz mums neatnāca.


Šodien redzēju pirmo taureni - dzeltenu.