M
Magone

Lietotāja aktivitātes


Priekšpusdiena bija pelēcīga, apmākusies, taču gaiss spirgts, patīkams. Tagad parādās arī saule, +10 grādi. Šis ir aprīlim daudz piemērotāks laiks, vēl par agru 20 grādiem.


Lija visu dienu līdz kādiem pusčetriem. Galvenais, ka viss mierīgi. Dzestrs, bet svaigs. +8 grādi.


Šodien aprīlim daudz atbilstošāks laiks - tie +20 man bija par agru. Apmācies, nedaudz līst, bet tāds svaigums. +14 grādi. Un galvenais, ka viss mierīgi :)


Brīnišķīgs spirgts rīts. Pa nakti nedaudz nolijis - tāds svaigums gaisā, putni dzied. Nu jau arī saule brīžiem uzspīd. Priecājos, ka viss bija mierīgi! Atkal tika nabaga lietuviešiem.


Visumā jauka, saulaina, bet vējaina diena. +10 grādi.


Šorīt jau aprīlim atbilstošaks laiks. +4 grādi. Nabaga lietuvieši, kam vakar tika tās šausmas. Priecājos, ka pie mums viss bija mierīgi.


Pievakarē dārzā dzērām šampanieti un piedzīvojām neredzētu mušu uzlidojumu. Pudele bija burtiski aplipusi ar apdullušām mušām.


Šodien vējaina diena, brīžiem gan kāds saules stars izlauzās cauri mākoņiem. Pēcpusdienā sāka līt un līst joprojām. Sniega gan nav. Nepatīkams laiks, bet, ja salīdzina ar vakardienu, tad īsta puķīte - nekādu riebīgu zibeņu vai pērkonu.


Jā, tagad ir kārtībā :)


Kaut kāda nejaucība! Ne karstuma, ne sutoņas, bet jau pērkons. Par laimi, līdz Valmierai neatlīda, aizvilkās pa apakšu gar Cēsīm un Raunu. Dzirdēju vien dažus ļoti tālus rūcienus.
Meteolapas radars gan neko nerāda, nokrišņu intensitāti nevar redzēt, balts plankums tajā vietā, kur vajadzētu būt sarkanam.


Pie mums pamatīgi līst.


-2 grādi un snieg lielām pārslām. Gājputnu dēļ es tomēr ceru, ka Lieldienās līs nevis snigs, ja nu tiešām jābūt draņķīgam laikam. Viņiem jau tā grūti atrast ko ēdamu nabagiem. Šogad neesmu vēl cīruli dzirdējusi, un labi vien ir, ka tā.


Šodien vēl nepatīkamāks laiks, kā vakar. Pelēcīgs, vējš iegriezies no ziemeļiem, neganti pūš. O grādu. Negribu nekādu sniegu, man sirds sāp par atlidojušiem putniem. Šorīt viens, kuru neatpazīstu, skaisti dziedāja.
Man vienalga, kurš laiks paliek, bet tā pulksteņu grozīšana vēl ilgāku laiku visu ritmu izjauc.


Martā vairs nekādu sniegu nevajag.

Lēni nāca pavasaris
24.03.2018 13:54

Vakar vakarā sasniga neliela kārtiņa sniega. Šodien saulains, bet vēja dēļ daudz nepatīkamāks laiks. Kamēr sagriezu pūpolus, kas skaisti saplaukuši, rokas nosala. +2 grādi.

Lēni nāca pavasaris
23.03.2018 14:52

Šodien jau diezgan patīkama diena, lai arī bez saules. +2 grādi. Zīlītes dziesma dzirdama vairākās malās - labi paēdušas, var uzdziedāt :) Pavasara smarža jūtama gaisā. Atkal prieks ārā kaut ko padarīt.

Lēni nāca pavasaris
22.03.2018 15:34

Šorīt bija mikro sniega kārtiņa, kas tagad saulē pakususi. Ēnainākās vietās vēl turas nelieli vecā sniega laukumi. Šodien aukstākas sajūtas, kā vakar, jo uzradies neliels vējš. Saule gan spīd, bet neko diži nesilda. 0 grādu.
Nekādu sniegu vai puteni vairs negribu. Lieldienas nav Ziemassvētki. Šogad par ziemas trūkumu būtu grēks sūdzēties.

Lēni nāca pavasaris
21.03.2018 14:30

Saule gan spīd, bet nejauks, ziemelīgs vējš, ārā nemaz nav patīkami, kaut tikai -1 grāds.


Šodiena gan saulaina, bet ārā daudz nepatīkamāk, jo ziemelīgs vējš pamatīgi izsaldē. 0 grādu, zeme sasalusi, kukuržņaina. Sniega tikpat kā nav, vien vietām kāds pleķis.
Būtu jau labi, ja vasara būtu sausa - mazāk negaisu :)


No rīta nedaudz sniga, bet uz zemes nekas nekrājās. Sniegs vien dažviet neliels pleķītis, pasaule atkal krāsaina :). Dienā bija +1 grāds, bet sajūtas nebija diez ko siltas. Kopumā apmākusies diena. Ceru, ka naktis tomēr nebūs tik aukstas, kā sola. Par to, ka nav sniega, priecājos, bet kailsalu nevajag.