Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Diena bija sutīga un nomācoši karsta. Pirms pieciem sāka līt. Nolēmu izslēgt datoru un internetu. Tūlīt pēc tam arī bija pamatīgs spēriens. Nedaudz nogāza, bet visi pārējie negaisi aizgāja gar austrumiem un rietumiem. Paldies Dievam! Bet nu svaigums gan, var atkal elpot! :))))))))


Ko nu piedot, ne jau mēs nosakām laiku. Bet pēc pagājušās vasaras pieredzes - ir bijis, ka pēc tāda karstuma negaiss izčākst, bet pilnīgi normālā laikā saveidojas liela nejaucība.


Ap pusvieniem sāka tālumā ducināt, kas turpinājās vairākas stundas. Par laimi, līdz mums tā nejēdzība nenonāca, bet lietus arī nav lijis ne piles. Kamēr bija apmācies, bija gandrīz tīri paciešami, bet nu atkal spīd saule un karstums. Ar nepacietību gaidu auksto fronti.


Paldies! Lauku mājā jau kādu laiku saglabājas kāds vēsumiņs. No svaiga gaisa gan nav ne vēsmas :(


To negaisu es redzu arī pa savu logu, bet nu nesagādā ne mazāko prieku, kaut ļoti tālu un iet prom. Bet nu zibeņu radars atkal gļuko - Valmieras tuvumā NAV neviena zibeņa.


Šis faktiski vienmēr darbojas vislabāk www.ilmateenistus.ee

Un vasara var sākties!
11.06.2020 14:39

Jūtu līdz. Tieši tādēļ tik ļoti neciešu negaisus.

Un vasara var sākties!
08.06.2020 22:21

Pie mums no kādiem sešiem riņķī un apkārt pērkonekļo. Salijis pār pārēm. Radarā izskatās cerīgi, ka nu būs miers. Cerams.

Un vasara var sākties!
08.06.2020 20:50

Priekšpusdienā nedaudz nolija. Pēc tam kļuva sutīgs. Ap sešiem nāca virsū pērkonuzmāceklis, bet, par laimi, viss aizgāja tālu gar malām. Pie mums tikai ņipri nolija. Līst vēl joprojām, bet svaiguma nav, tas pats sutīgums gaisā.

Un vasara var sākties!
07.06.2020 19:32

Ap pieciem dzirdēju pāris attālus pērkonus. Sākumā tie parādījās zibeņu radarā, bet pēc tam pazuda. Debessmala no Valmieras puses bija ļoti tumša. Domāju, ka būs pamatīgs gāziens, bet pavisam mierīgi lija.

Tiecoties pēc siltuma
25.05.2020 18:00

Paldies!


Vakarnakt īsi pirms divpadsmitiem debesu austrumu pusē redzēju ļoti spožu un par zvaigznēm krietni lielāku objektu. Iespējams, ka tas ir asteroīds, kurš tuvojas.


Mums ir pamatīga slapja sniega gāze.


Manā dārzā šodien bija zvirbuļputenis, jo šie skaļi tusēja ap barotavu :)


Vienkārši burvīgs laiks, izbaudu to. Nav nekādu sniegu, slidenumu, apledojušu ceļu. It nemaz pēc tā neilgojos.


Sveiciens visiem Pirmajā Adventē! Pie mums kādi pāris cm sniega. +2 grādi, vēja nav. Sauli uz kādu laiku aizklāja patumši mākoņi, bet nu jau tie virzās prom no mums.


Vasara divas nedēļas?????????

Siltais novembra vidus
16.11.2019 22:16

Arī Kocēnos naktī krietni nolijis. Šodiena vējaina, brīžiem uzklīst kāds mākonelis ar sīku lietu. +20, bet pēc sajūtām vēsāks.


Diena bija karsta un saulaina. Pēcpusdienā, kad saradās mākoņi, palika spiedīgs. Gaidītais lietus tā arī netika sagaidīts. Diezgan tuvu gar austrumu pusi aizgāja niknu negaisu josla. Par to gan prieks, ka tie garām.


Diena patīkama, saulaina. Ap trijiem uznāca viens mākonis ar pārdesmit minūšu nelielu lietu. Tagad atkal spīd saule.