Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


No rīta bija skaista migla. Nu jau tā izklīdusi, bet saule vēl aiz mākoņiem. Toties fantastisks miers un pasakainas krāsas :) Kā man patīk šāds laiks! Brīnišķīga atpūta pēc vasaras :)

Klāt zelta rudens!
11.10.2018 14:12

Mana takšu dāma arī neiet ārā, kad līst. Ciešās kaut vai visu dienu.

Rudens ir klāt!
28.09.2018 16:57

Tas pūtiens bija krietni mazāks, kā solīts :). Vakar tumsā lija, arī ap divpadsmitiem, kad gāju gulēt, vēl lija. Naktī pamodos, dzirdēju vēju, bet nekā draudīga. Šodiena saulaina ar minimālu vēju. Pašlaik brīžiem pilnīgs bezvējš. Daži mākoņi, bet bez lietus. Ideāls laiciņš rudenīgiem darbiem vai pastaigām ar suni :) +12 grādi.

Rudens ir klāt!
28.09.2018 14:55

Vakar lija visu pēcpusdienu. Pēc pusnakts vēl pārbrāzās pāri ātrs gāziens. Vējš pamatīgs, bet nekādus postījumus nemanīju.

Rudens ir klāt!
27.09.2018 14:19

Vakar jau tumsā lija ilgi, vēl arī naktī un agri no rīta ir lijis. Šodien burvīgs laiks. Brīžiem saule, brīžiem kāds nekaitīgs mākonis, neliels vējš un debesīs dzērvju kāši. Pusstundas laikā trīs pārlaidās. Atkal prieks ārā strādāt! :) +13 grādi. Varēja būt par pāris grādiem siltāks, bet arī šādi ir nesalīdzināmi labāk kā +30.

Rudens ir klāt!
24.09.2018 15:32

Diena bija vējaina ar daudziem patumšiem mākoņiem, kas gan nopietnu lietu neatnesa. Bet nu jau krietnu laiku ņipri līst.

Rudens ir klāt!
23.09.2018 23:37

Patiesībā - kāda tam nozīme, kā saucam? Par vasaru, rudeni vai vēl kā citādāk. Galvenais, vai es konkrētajā dienā jūtos labi :) Vai tad ne tā?


Vakar pēcpusdienā pilnīgi negaidīti uz vietas izveidojās negaisa mākoņu josla, par laimi, vairāk uz austrumiem, kas diezgan ilgi un nikni ņēmās. Pie mums viss bija mierīgi, bet arī lietus nebija. Lietus nolijis naktī. Spriežot pēc pilnās bļodas zem notekas, tad tā nav bijusi tikai pilināšana. Šodien krietni vējains un rudenīgs, bet bez negaisiem. Tas priecē! :)


Ap sešiem uz mūsu pusi virzījās pamatīgi nikns mākonis ar zibeņiem un pērkoniem. Par laimi, aizgāja garām, bija vien pāris tuvi grāvieni, bet lietus tikai nopilināja. No krusas ne vēsts. Nākamā nikno mākoņu deva aiziet uz austrumu pusi. Cerams, ka te viss būs mierīgi.


Vienīgi vardei neveicās :(


Jā, laiks patiešām brīnišķīgs, kā man patīk :) Diena saulaina, brīžiem pat karsti palika. Arī vakars vēl gana silts un mierīgs. +18 grādi.

Iesoļojam septembrī
01.09.2018 20:28

Maniem kabačiem nav nekādas miltrasas. Vēl ražo.

Iesoļojam septembrī
30.08.2018 23:25

Šodien burvīgs laiks. Pilnīgs miers dabā. Rīts pelēcīgs, bet dienā uzspīdēja arī saule, brīžiem pat bija tīri karsti. Pēcpusdienā saradās vairāk mākoņu, bet visi nekaitīgi. +20. Super!

Iesoļojam septembrī
29.08.2018 17:40

Brīnumjauks, dzestrs un svaigs rīts. Kā es pēc tāda ilgojos visu garo, tveicīgo un ļoti nogurdinošo vasaru! Prognozes superīgas! Tā kā vakar un aizvakar pa vairākām stundām lija, tad mitruma pietiek. Un beidzot var baudīt patiešām skaistu laiku :):):)

Iesoļojam septembrī
27.08.2018 10:12

Vakardiena karsta un sutīga. Pat pusastoņos, kad nācu no autobusa, bija sutīgi un karsti. Ļoti priecājos, ka tie negaisi aizgāja gar līci un mūs neskāra. Šodiena apmākusies, bet patīkami vēsāka. No rīta mazliet nolija, bet visa nokrišņu josla virzās vairāk gar dienvidaustrumiem. Labi, ka viss mierīgi :)


Jūsu rakstītais kārtējo reizi apliecina manu pārliecību, ka negaiss ir postoša dabas stihija, par ko nav jāsajūsminās. Viss ir skaisti, kamēr neskar paša māju, mantu vai pat dzīvību. Ja šoreiz ne mani, tad kādu citu, un par to nejūsmo.


Augustā visi mākoņi ar rietumu, ziemeļrietumu vējiem nāk pāri mums, bet septembrī jau pagriežas uz Rīgu. To esmu novērojusi vairākus gadus.


Tikko pārbrāzās pāri mākonis ar vētrai līdzīgu vēju un pamatīgu gāzienu. Labi, ka vismaz bez zibeņiem.


Vakar visu pēcpusdienu un vakaru ik pa laikam uzlija, brīžiem pat ar gāzienu. Arī šorīt pirms pusstundas bija viens īss, bet stiprs lietus. Tagad spīd saule. Priecājos, ka visi mākoņi mierīgi :)


Šodien diezgan daudz tumšu mākoņu, no kuriem gan nekas nenopilēja. Karsta un sutīga diena.