1. 31.12.2015 18:07 Skatīt

    Patiesi skaista pastaiga pa Tīreli padevusies Andrejam kopā ar dabas draugiem :)

    Ielādē...
  2. 30.12.2015 16:25 Skatīt

    Stulbie piekrastes līča mākoņi , tas nozīmē, ka šovakar RietumKrastā Aurora Borealis nebūs redzama savā spožumā !! Vai kāds var padalīties ar linku, kur var sekot magnētiskās vētras aktivitātēm?

    Ielādē...
  3. 30.12.2015 12:16 Skatīt

    Pa daudz raibs manā uztverē :) Kas par daudz tas par skādi nāk !! Kvalitāte ir laba fotogrāfijām!!

    Ielādē...
  4. 29.12.2015 12:47 Skatīt

    Ko Tu Ruldof dezininformē cilvēkus ?! Ne kādi līča efekta nokrišņi līdz pat 6. janvārim nebūs Kurzemes DR un R pusē gaidāmi !! Paskaties taču SAT24 satelīta attēlā. lūdzu Starpcitu, Tralis ir ielicis diennakti vecu NASA meteorloģiskā satelīta attēlu, kas ir fotogrāfēt pēdējo 24 stundu laikā pēc Grničas laika!! Izskatās, ka Aivaram ir taisnība attiečibā, ka Kurzemes Baltijas jūras piekrasta un iekš Kurzeme atrodās aukstuma pola ieskāvienā jo Rucavas pusē patreiz -7*C.. bet Liepājā patreiz -3*C

    Ielādē...
  5. 29.12.2015 00:37 Skatīt

    A kur var pasūtīt "ceļotāja"' kalendāra metienu ? Beidzot profesionāļi ir aplaimojuši meteolapas galeriju !! Patīkami ...:)

    Ielādē...
  6. 29.12.2015 00:34 Skatīt

    Nifomāniski uzskati Te plūst no Saulcerītes kundzes apcirķņiem tikmēr puse pasaules izsīkst saldūdens krājumi. Vo tos Latviešu, kas klaigā vai tieši pretēji utopiski "kaifo" par aukstām ziemām, bet paši nav dzīvē piegājuši klāt pie lielveikala un kādam trūcīgām dzīves pabērnam sniedzis atbalsta roku savā dzīvē tiešam nesaprotu , kādā pasaules uztverē dzīvojat :( Sprēgājiet ar savu pārgudrību ..
    Patreizs Liepājā pusē -4.5*C jo pilsētā atrodsās uz siltuma salas pirms pusotras pabijām kopā ar Daumantu Vidiņu Bērnātu meža mēnesnīcas apskāvienos pie Baltijas jūras mums digitālais rādija -7.6*C.. bet piena ceļš bija saskatāms un "mērglis" atradās aiz kokiem.. , skaista mierpilna nakts stundiņa. ... Baigi jau negribētos Aivara piesaukto "'salavata"' periodu Janvāra otrā pusē!! Dzirdējuk, ka Nīgrandes pusē tika izmērīti pat neoficiāli 12cm sniega kārta !!

    Ielādē...
  7. 25.12.2015 14:00 Skatīt

    Nu ko Latvijas RietumKrastā smukas vēja brāzmas Ziemassvētku rītā un pēcpusdienā īpaši pie Baltijas jūras krasta stāvot , maksimālā gaisa temp. bija +8.3*C ap 9:00. Es gan gribētu Jānim Trallim uzjautāt, kāpēc nebagaidīja un pāragri ietvītoja , ka augstākā gaisa temperatūra tika reģistrēta Kolkā +9.4*C nevis Pavilosta +8.4*C.. Ja esat kompetents meteorlogs, tad pirms dalīties ar faktiem par to patiesību ir jāparlieicnās. Pastāv neliela iespējamība, ka vakara pusē sagaidīt Kurzemes DR piekrastes rajonos zibeni ar pērkona negaisu ducināšanu. Te būs Estofex prognoze.. Lai zaļi un silti Ziemassvētki!!

    Ielādē...
  8. 25.12.2015 09:35 Skatīt

    Priecīgus Ziemassvētkus visiem meteolapiešiem !! Cik liela varbūtība pastāv iespēja Kurzemes DR pusē sagaidīt pērkona negaisus? Par ko daudzināja Toms Bricis? Izkstās, ka Jānis Trallis ir kļūdījies pārāk ātri uzrakstijis, ka augstākā gaisa temperatūra ir Kolkā +9.4*C nevis Pāvilostā +8.4*C skatoties pēc LVGMC datiem ?! Jāsāk piekrist Aivara izteikumiem...par dažu kompetenču apšaubīšanu !!?

    Ielādē...