1. 07.12.2010 00:30 Skatīt

  Šodien pamodos un konstatēju, ka līdz pusdienlaikam piesnidzis diezgan pamatīgi. Laiku pa laikam sniga arī dienā, bet vairs ne tik stipri un izteikti, sniegpārslas pārsvarā ļoti sīkas. Dienā grādi turējās ap -4...-5*C, taču uz pēcpusdienu un vēl izteiktāk - uz vakaru - grādi sāka kāpt, tā rezultātā ap 20.00 jau vairs tikai -2*C, bet tagad pat tuvojas nullei... Uz trotuāriem vēl viss balts, it kā nekūst, taču lielā iela gan jau mitra. Turpina snigt neliels sniegs. Ceru, ka naktī vēlāk termometri atkal sāks slīdēt turp, kur paredzēts - mīnusos! :D

  Ielādē...
 2. 07.12.2010 00:22 Skatīt

  Es arī droši vien varētu atrast laiku un iespēju atbraukt uz Rīgu, jo labprāt iepazītos ar jauniem domubiedriem (manu draugu pulkā nav gandrīz neviena, kam meteoroloģija interesētu vairāk par ziņām TV ekrānā). Arī alu mīlu pasūknēt! :) Tikai laikapstākļus gan vajag vismaz uz pavasara pusi, kad siltums dabā atgriezties sāks un dubļi būs pažuvuši! ;) Un tādā saietā jau varētu spriest par iespējām nākotnē negaisus medīt. Vienīgais, ko vēl gribu piebilst - tā kā mēs te esam no visas Latvijas, pat tāda pasēdēšana jāplāno laicīgi - lai var ieplānot darbus, sarunāt nakšņošanas vietas tie, kas nav rīdzinieki utt.

  Ielādē...
 3. 05.12.2010 23:45 Skatīt

  Man vēl nekas neliecina par sniegu. Visu dienu bija nomācies, pamazām sāka celties vējš, bet nekas vairāk, grādi dienā ap -6...-7*C turējās. Vējš gan ļooti nepatīkams - ne tik stiprs, cik lipīgs... - bet te nu jau es atkārtojos ar vakardienas vārdiem, taču ko darīt, ja nekas nemainās?! ;) Principā nekādu dižo izmaiņu nav arī tagad, grādi svārstās ap -7...-8. Pret sniegu naktī nebūtu nekādu iebildumu, un arī ceru, ka piepildīsies rītdienas prognozes, kas manai pusei tomēr atkusni neparedz! :)

  Ielādē...
 4. 05.12.2010 23:37 Skatīt

  Vēl viens apstiprinājums vecajai patiesībai - LATVIJA IR LIELA! :)

  Ielādē...
 5. 05.12.2010 01:16 Skatīt

  Man te brīžiem vējelis atnes sīkas sniegpārslas, brīžiem tas vējš pat stipri jūtams, redzu, kā pat kailie koku zari lokās. Un grādi kāpj - nu jau vairs tikai -3*C... Ka tik neatnāk atkusnis, to nu gan negribu, tik skaista daba tagad apkārt, beidzot foršs, diezgan pabiezs sniedziņš uz zemes. Negribas šp skaistumu mainīt pret pelēcību un slapjumu!

  Ielādē...
 6. 04.12.2010 20:46 Skatīt

  Šodien nekā interesanta. Visu dienu nomācies, no gaisa gandrīz nekas nekrita (vien vakarā īsu brīdi nedaudz pārsliņas nobira), lipīgs DR-R vējš, -6*C.
  Iepriekšējās nakts laikā gan sabiris sniedziņš tīri foršs, varētu būt vidēji 5-7 cm. Šobrīd tikai -5*C, bet liekas (gaisa mitruma dēļ), ka vairāk.

  Ielādē...
 7. 04.12.2010 20:20 Skatīt

  Nu, meteogarlaicība eksistē gan. Vien jautājums, ko mēs kurš uzskatām par to. Man, piemēram, šodien visu dienu apmācies, no debesīm nekas, visu laiku vienādi stiprs DR-R kožošs (slapjš) vējelis pie -6 grādiem. Nekas dienas laikā nemainījās... Un vismaz 1 dienas garumā meteogarlaicība bija gan.

  Ielādē...
 8. 04.12.2010 00:17 Skatīt

  Arī es balsoju par aukstumu, jo atkušņus nemīlu ne tuvu! :) It kā manai pusei atkušņus arī neprognozē, taču nereti ir gadījies (no pieredzes zinu), kad Latgalē ziņo it kā stabilus mīnusus, un tur tie mīnusi varbūt arī ir, bet pie manis, uz Latgales robežas un D pusē, nereti sanāk nulle vai pat mazi plusi... Un slapjdraņķi neciešu, tad labāk lai -20*C! ;) Tad vismaz var ziemu baudīt! :)

  04.12.2010 00:25: Šodien diena apmākusies, brīžiem neliels sniedziņš pavirpuļoja, bet simboliski. Grādi visu dienu konstanti -7*C. Vakarā parādījās jau cits sniedziņš, kas pamazām ņēmās spēkā, un tagad birst ne pa jokam! :) Visas ielas baltas, uz trotuāriem jau tagad, cik varu spriest, vismaz pāris cm bieza kārta jaunā sniega sakrājusies, un snieg joprojām! Spriežot pēc radara (tas gan ziemā mazs palīgs, atšķirībā no vasaras, tik precīzi nepateiksi, jo zemos mākoņus tas vienkārši neķ… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...