N
NewDaylight

Lietotāja aktivitātes


Daugavpilij gan nekas no nakts šova īpaši netika. Pus nakti pa malām zibināja (vairāk gan tik atblāzmas varēja redzēt), ik pa laikam arī tuvāk uzrūca kaut kur, bet tā arī pagāja garām viss. Pat putekļus nenoskaloja. Nu bet jāatceras, ka vakar vēl tik aprīlis bija! :) Maza cerība vēl uz šo nakti ir!
Visādi citādi jābauda vasarīgais laiks, ezerā ūdens ar jau pietiekoši iesilis, lai tajā varētu ielīst! :)


Silta (pat patīkami karsta) diena Daugavpilī, max ap + 23°C.
Tā vien liekas, ka negaiss noslāps tieši pirms Daugavpils! Jebkurā gadījumā vasara vēl tik priekšā! ;)


Retu reizi brīdinājumi par negaisu izrādījās trāpīgi. Negaiss šoreiz nākdams brīnumainā kārtā neizjuka kā gandrīz visas iepriekšējās reizes. Zibeņoja pamatīgi, bija vairāki spērieni 1 sekundes attālumā. Lietus nogāza ļoti spēcīgi, kopā ar lielu vēju, radīja īstu haosu visapkārt. Izgāzti vairāki koki, viens krita pāri ielai, tieši priekšā braucošam autobusam, knapi izdevās izvairīties no nelaimes. Ja neņem vērā negatīvās sekas (tur jau kā ir, tā ir), tad jāsaka ka negaiss bija varen labs!


11.07. Diena ļoti sutīga. Vakarā pa lēnām sāka smidzināt. Smidzināja ilgi, sāka jau likties, ka tāds smidzeklis noslāpēs visu padarīšanu, līdz, pēc desmitiem vakarā, lielais lietus bija klāt. Negaiss gan vispirms aizgāja tālu pa R malu, bet otrais mākonis vēlā vakarā gan daudz maz trāpīja. Zibeņoja vairāk pa malām, bet vienalga izrāde bija krāšņa. Aizejot negaisam, lietus nevis mitējās, bet tieši pretēji pieņēmās spēkā, brīžiem gāžot ļoti spēcīgi. Četros naktī pamodos no liela trokšņa, izejot balkonā acu skatienam pavērās īsts ūdenskritums, gāza ne pa jokam. Biju nomodā kādas minūtes 20, lietus intensitāte pa to laiku praktiski nemainījās, ielas pludoja. No rīta vēl mēreni lija, ik pa laikam uzgāžot visai spēcīgi, mitējās viss tikai ap 9ņiem no rīta.
Šodien ap pusdienām skaidrojās, pēc tam diena silta (grādus gan nebija iespējas piefiksēt) un saulaina, lielā mitruma iespaidā, ārā strādājo… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv


Daugavpilī šodien viena pēc otras nāca virsū lietusgāzes, kas bija īslaicīgas, bet spēcīgas. Pērkons gan netika manīts. Temperatūra visu dienu turējās ap +20 grādiem, pēc sajūtām gan likās, ka ir krietni vairāk. Varētu jau kādu brīdi arī pabūt kāds AC virs galvas, savādāk uz dārza jau nevar uzkāpt.


Strauji nomācās līdz gandrīz pilnīgai tumsai, bet ne negaisa, ne lietus. Cerības uz nakts zibeņošanu sarūk, visa jautrība palika virs Lietuvas


Ļoti bieži laiks Daugavpilī sakrīt ar samērā netālu dzīvojošā Lightning detalizēto aprakstu! ;)


Jo biežāk būs kas interesants meteolietās, jo biežāk nāks ziņas! ;)


Lai arī no negaisa praktiski nekā nebija (pāris zibens uzmirdzējumi starp mākoņiem), lietus gan Daugavpilī nodeva pamatīgi, brīžiem ielas pludoja.
Tagad viss nomācies ar pelēku miglu. Skatoties zibens izlāžu kartē, Lietuvas negaiss līdz manai pusei jau atnāks (ja vispār tiks tik tālu) pavisam novārdzis jau.


Labrīt visiem! Esmu patstāvīgs meteolapas lasītājs, beidzot nolēmu arī iekomentēt savus novērojumus no Daugavpils puses! :)
02.04 diena bija vasarīga, līdz pat vakaram grādi turējās virs +15, dienā sasniedzot visus +20. Pirmo reizi šogad, ārā aktīvi darbojoties, pieķēru sevi pie domas, ka ir jau par karstu!
Vakarā pēc plkst. 23:00 sāka nomākties, horizontā varēja jau manīt zibens atblāzmas. Pēc nepilnas stundas negaiss bija klāt, bet izskatījās jau zaudējis spēku, zibeņoja jau salīdzinoši reti un pārsvarā tikai pa malām. Lietus gan nogāza visai pamatīgi!