S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


Bauskas,Jelgavas novadi-totāls sausums. Kombainu pilni lauki.Iet ar putekļu mākoņiem. Temperatūra līdz +26 grādi.


Īss bet brašs gāziens Pārdaugavā! Pielēja grīdu pa vaļējo logu.


Šodien lasīju apvītušas sviesta pupiņas un domāju ,ka saliet jau tās dobes nav vairs iespējams.Ūdens burtiski pazūd Pārdaugavas smiltī.Bet kārtīga lietus iespējamība atkal samazinās.


Izskatās ka naktī kaut kas ir lijis-pilītes uz soļiem,galdiem un citām virsmām.+18 grādu


Aizdomīgi normāls un piemācies rīts-+24grādi.


Šo nevajag saukt par svelmaino,bet sviedriem nedēļu. Lietus nemainās.


Līst,gāž,pludo....laime.


Varat mani apsveikt-1.x mūžā esmu oficiāli uz slimības lapas pārkaršanas dēļ. Pateicoties tam ka darbā beigts kondicionieris,visu dienu respirators un tie vienreizējie kostīmi sviedrē ka traks.Mainos starp salšanu un gulēšanu zem 2 deķiem un mežonīgu svīšanu.Lupatīga sajūta.


Jūrmalas virzienā rūkdams un dažkārt zibeņodams gar Pārdaugavu aizvelkas negaiss.Termometram labpatika noslīdēt uz + 25 grādi Sēžu naktskreklā šūpolēs,klausos kā kaimiņi sit novusu un skaļi tālumā kauc motocikli,sisina sienāži ...patiesībā skaisti tādi vakari.


Ap 4 no rīta +16!Visi logi vaļā! Bet tagad-KUR IR TĀ SOLĪTĀ ATELPA!Jau atkal +26 grādi 'vēss'.Jaunnedēļ daži modeļi sola Rīgai lietu,bet tik maz ,ka tas nebūs līdzētājs.


Pagaidām istabā,/paldies kondicionierim/ir vēsāk+25 grādi.Ārā +26....logus turam ciet,tikai nelielu spraugu svaigām gaisam.Kā punkts uz i-saslimis ledusskapis!Rīt jāmeklē jauns.


Pēc radara izskatās ,ka Kurzemei veicas jau 2.dienu un labi līst! Bet pie mums patlaban nebijušu popularitāti iemantojis nelielais bērnu baseins- tajā tiek iekrists gan no rīta ,gan vakarā un arī pa naktī .Temperatūra 21-22 grādi,istabā ap 25.


Lai arī ziņo ,ka Lidostā ir 25 grādi silts ,pie mums Bieriņos ir panākta vēdināšanas nepieciešamā starpība-iekšā + 24 ,bet ārā+22 grādi. Vakari paiet laistīšanā un baseina ūdens mainīšanā.Tagad ir laiks kad ciemos prasās daudzi dzīvokļos mītošie,uz Līgo jau taisījām telšu pilsētiņu un šais brīvdienās laikam atkārtosim.Rīgā dzīvokļos ļoti grūti.


Pateicoties mobilajam kondicionierim uz nakti izdodas panākt +23 grādus istabā un tad jau var gulēt! Dārzs izkalst, zāle čab, vairs nevar visu saliet. Avenes sīkas,vēlās zemenes sākumā.Fui!
Nesaistīti-paliek jau grūti tās 10 stundas respiratorā nostrādāt.Ar visiem obligātajiem pārtraukumiem.Tas šovasar visgrūtākais.


Vari nesatraukties-ziņoju no Jelgavas puses-te tā pati meteovilšanās!Nekāda negaisa!Lietus mainīgās intensitātēs.Bet dārziem tas ir labi.


Priekš manis karstuma vilnis nav beidzies nevienu dienu- darba telpas uzkarsušas,partstāvīgi esmu putās.Grūti izvēdināt gan mājās gan darbā - neiespējami/jo logi iziet uz mašīnu pilnu iekšpagalmu/ .Lietu!!!!


Vakar pa Zemgali-periodiski slinks pilināšana,nekā ko varētu dēvēt par lietu ,kur nu vēl negaisu.Šorīt ap 07.00 ap 18 grādu un patīkams svaigums.

Pirmssvētku svelme
26.06.2021 09:44

LIETUS...LIETUS. .LIETUS!
BEIDXOT LIETUS UN JAU +20GRĀDU

Pirmssvētku svelme
24.06.2021 02:38

Turpat kā stundu uz dienvidiem no Rīgas zibeņi un rūsa.Smags gaiss,bezvējš.Termometrs sajucis-rāda -23 grādus.Nekādas rasas kurā muti nomazgāt....

Pirmssvētku svelme
24.06.2021 01:46

Pār Jūrmalu esošais lietus atnesa nelielu svaiga gaisa plūsmu.Šogad vainagi tirgū pirkti un Jāņu zāles no pašu dārza-jebkura piepūle nav patīkama un laupa spēkus vakaram.
LĪGO!LĪGO!

Pirmssvētku svelme
23.06.2021 12:03