S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


Jūtos izrauta no komforta zonas - sajūta ka šis gads ar silto ziemu.corona vīrusa ieviestām izmaiņām un šo rudeni pēc 7 vasaras dienām kļūst par tādu kā nepārtrauktu rēbusu un ikdienas zīlēšanu. Kas vēl!

Tik mainīgā vasara
24.07.2020 22:05

Mēģinu atjēgties no slimošanas ,laiku vēroju caur logu pārsvarā un tam nu šis laiks ir piemērots. Bet ar to visu redzu pavasara pārliecinošas iezīmes. Pa šodienu ielijuši 6,3 ml.


Tā nu visa diena paiet ar mainīgiem panākumiem- ap 3 grādi plusos ,periodiski sniega graudi ,sniegs ,neliels lietus.Bet pagalmā drāma- vistu vanags noķēra un apēda balodi.Daba!


Tipiski silts rīts ar pavisam nelielu lietu.Vējš neko dižu nav sastrādājis.


Laiks šās ziemas vidēji parastais-gan gaismas ,gan vēja ,gan temperatūras ziņā.


+11 grādi!!!!Tas tik ir kaut kas ~! Vēdinot kabinets pienēsāts ar putnu spalvām un sausām lapām. Sniega lāpstas šogad dom'\atas tikai lai regulāri vējš tā iepūstu pagalma vidū!


Vakarā -2 ,no rīta ap 0 grādu.Vienīgais sniegam līdzīgais veidojums ir tas ko iegūst no rīta skrāpējot mašīnu.

Nedēļa ap nulli
14.02.2020 10:46

Paskatījos nokrišņu rādītājus -vakar iepilinājuši 1,8 mm nokrišņu. Šorīt rīta agrumā 2 grādi siltuma.

Nedēļa ap nulli
13.02.2020 09:34

Rīts ar gaismu un sauli ,liekas ka ari sausāks kā ierasts.Vējšs neliels.

Nedēļa ap nulli
12.02.2020 09:06

Kā parasti-+3 grādi un neliels vējš.Tikai rīti kļūst aizvien gaišāki.

Nedēļa ap nulli
11.02.2020 08:29

Laiks nav diez ko patīkams -lietus un vējš....Bet silts un nedaudz balta sniega uz zemes.


Naktī modos no stiprākām vēja brāzmām piemājas bērzos,noteikti vairāk par 10 m/sek. Šorīt kluss un svaigs ,gaišs rīts ar -3 grādiem.


Šorīt atkal ''otrā grāvī''-līst ,braši pūš vējš ap 10 m/sek. un + 4 grādi .Braucot pirms 7 uz darbu jau austrumos gaiša pamale.


Piedošanu -atvainošanu ,bet sakarā ar šo ziemu /neziemu pilnīgi gaisā izkūpēja mana svinīgā Jaunā gada apņemšanās atkal ziņot par laika apstaķļiem Meteolapā katru dienu. Izlasu ziņojumus un saprotu ka pa lielam nekur nekas nemainās.Un turpinās nepierastā neziema. Nu jau esmu samierinājusies -sagaidījusi 1.sniegpulksteņus , novākusi 1. pētersīļu un pierakto puravu ražu un pagaršojusi 1.skābenes. Un esmu jau priecīgās pavasara gaidās.Un tas ka šorīt bija -7,4 grādi Pārdaugavā neko lielu nemaina,tikai saules ir patīkami vairāk.


Man gan viss parīj....bet pie tā jau esmu pieradusi.ka mani neviens nesprot

Siltais novembra vidus
13.11.2019 15:05

Šorīt-3.5 grādi un ap 4/-5 cm sniega.Īsta ziemas pasaka


Pamodināji vējš un lietus brāzmas ap 6.Patlaban +3 grādi.mainīgi mākoņi.Varētu teikt gaišs rīts.


Atkal skaista diena.Turpinu darīties dārzā.šo to pārstādīt....šo to pagrābstīt.Turpina gatavoties mazàs zemenes.ir jau ari vēl skābenes .bet tik pāraugušas .ka zupai neder....


Mēs šorīt pamosāmies ar košu sauli.apsarmojušu zāli un mašīnu.Salna vēl tagad ēnā.


Mans privātais veiksmes stāsts-pagājušo nedēļas nogali un šās sākumu pavadīju Daugavpilī un Ludzā.It kā zelta rudens jau cauri .bet siltais un vasarīgais laiks un skaistās Latgales ainavas deva kolosālu enerģijas lādiņu.Vismaz līdz šodienai /ieskaitot/ nejūtos ne saslapusi .ne nosalusi.Steidzu dārza darbus .ari katviešiem tradicionālo kapu kopšanu un lapu grābšanu.Un tas viss vēl aizvien plānā apģērbā.Jauka atvasara bija.