S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


Atvaļinājuma laikā dzīvojos pa Leišmali.Vakar stiprs vējš un +14 grādi.šodien +13 un saulains.Labi sokas ķiploku stādīšana.Bet laikam jau aukstums tuvojas .jo šorīt pie mājas jau pirmās 10 laukirbes .


Nu re-+10 grādu.Ārā liekas tīri silts .Laba diena dārza darbiem.


Pa dienas vidu Rīgā +10 grādi .skaista .bet ļoti vējaina diena pie jūras Mangaļsalā.Cik grādu nezinu.vējš mežonīgs.Daudz sīku gājputniņu slēpās saulainā mežā.nez kā likās ka redzēju sniedzi.bet nepaspēju piefiksēt.Gandrīz vai var teikt ka nosauļojos.


Ap pusnakti - 1 grāds.Ierāvu iekšā podu ar balzamīnēm .bet tomēr nokavēju,jau apsalušas.Pašlaik tāds gaišāks brīdis lietusmākoņos un+6,6 grādi.

Rudens aukstuma vilnis
18.10.2020 14:27

Man šodien neveicās-neviena kāša

Rudens aukstuma vilnis
17.10.2020 19:47

Rīts ar + 1.8 grādi.pat uz mašīnas nebija apsaluma.Diena skaista.izstaigāju Arkādiju.tikai pāri tiltiņiem tur netiek-uz katra pa jaunam pārim.Laikam steidz apprecēties pirms ierobežojumiem.Bet nav īsti rudens lapu krāšņuma.daudz zaļās krāsas-nav salnu.nav krāsu.

Rudens aukstuma vilnis
17.10.2020 19:44

Drudžains rīts- pēdējā darba diena pirms beidzot atvaļinājuma .Bet rītausmā +4 ,liela rasa ,vai lietus- spīdēja zvaigznes caur mākoņiem.

Rudens aukstuma vilnis
16.10.2020 13:56

Dievinu šādu laiku.Ja dienas gaišā laikā varētu- būtu jau pie jūras.

Rudens aukstuma vilnis
14.10.2020 17:11

No rīta +7 +8 grādi.Vējš purina kokus ,žāvē zāli.Katru rītu griežu visu ko var nogriezt /puķes/ un dalu kam var iedalīt.Un tad jau sākas tā doma ka tuivākās dienās viss nosals ,paliks tik miķeļi un mārtiņrozes.

Rudens aukstuma vilnis
14.10.2020 09:24

It kā siltāks rīts ar + 7 grādi un lai ari bija skaidrs ,pa nakti ir lijis ,jo no kokiem smagi pil.

Rudens aukstuma vilnis
13.10.2020 09:03

Šorīt nebija laika pat skatīties termometrā ,bet pēc sajūtām ap + 6 grādi.Piesmēlu kurpes ar rasu un sabiedēju putnus krūmos pēc puķēm iedama.

Rudens aukstuma vilnis
12.10.2020 13:18

Es gribu lietu.Nu neliekas man normāli ka vēl oktobrī jālaista puķes ,avenes utt.Šorīt tumsā pirms lēkta + 9 grādi ,neliels vējšs .Pārbiedēju kaimiņus ar bateriju pa dārzu meklēdama kurus plesmaņus labāk ņemt dāvināšanai.


+ 9 grādi ,praktiski bezvējš.Spīd mēness un rīta zvaigzne.


Šorīt + 11 grādi vēss /nav jau + 16/ Sāku izjust dienas gaismas trūkumu.


Kaltē ir īstais vārds....Pat zem mikeļiem nav salijis.Bet no paša rīta jau bija + 16. grādu silts.


Saule turpinās,siltums turpinās ,vējš mazinās...diemžēl ari sausums turpinās .Kaut kā biju palaidusi visu pašplūsmā un tad jau vakar atkal sāku laistīt puķu podus ,mēnesszemenes un rudens avenes .Iesētās sinepes guļ putekļos un nedīgst,tiesa gan-ari nezāles ir švakas.Istabās tagad aukstāks kā ārā pēcpusdienā ,bet kurināts vēl nav ne reizi.


Zemgalē Lietuvas pierobežā vienu brīdi pat +23! Tagad stabils +21.Lasīju avenes .tikai vējiņš glāba no karstuma.Pat pa kādai zemenei sārtojas.


It kā +11 grādi ,bet rīts liekas aukstāks par vakarējo.Pamazām iestājas skaistā rudens fāze.


+9 grādi no rīta.Vēl tumsā pār pa Pārdaugavu migrēja zosis ,krūmos čirkst samiegojušies sīkputni.Savdabīgi šoruden birst kokiem lapas- nedzeltē vai krāsojas ,bet it kā sakalst un tad nobirst.Un ir jau ari sausums.Kur tas redzēt ka septembra beigās jālaista dārzs!!


Man labi-darbā uz kritušjiem āboliem rinda ,tirgū ļoti dārgi.