S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


Paldies par saiti,varbūt beidzot pa īstam paveiksies redzēt !Žēl ka nevar aizsūtīt Tev video no Pārdaugavas! Nepilnā stundā ap 10 mm


Vakar pārcēlu meteostaciju jaunā,klajākā vietā,kaimiņu tūjas bija jau galīgi pāraugušas un teorētiski mums valdīja gandrīz vai bezvējš.Redzēs kā būs tagad.Priecē vasarīgs siltums ,bet sausuma vienīgais labums-nav jāpļauj.


Pamazām novācam agroplēves ,Rīga no salnām ir pasaudzēta.Ilgojos pēc kārtīga lietus.


Zemgalē naktī +4 grādi.Lietus-pat putekļus nenoskaloja.Bet ziemeļu-ziemeļaustrumu vējš jau 2.dienu ap 15 m/sek.


-16.5,pilnmēness un bezvējš. Pat Rīgā absolūts klusums,kā mežā.


Zibeņi un pērkoni, sniegs un krusa.Vējš ap 18 m/sek.😳

Ziemīgais pavasaris
10.02.2023 06:41

Man jau 3 dienas sàp mugura no sniega šķūrēšanas un siltumnīcu tīrīšanas Brīnišķīgi! Bez sarkasma.Šitā varētu kādam laikam pietikt,labāk lai nav atkušņa.


Pavadīju skaistu ,vējainu bet siltu dienu Vidzemes jūrmalā ,ļoti saulainu.Turējās ap +13grādiem,ass ziemelis, augsti un auksti viļņi.Ĺoti skaista diena!
P.S.Kur pazudušas visas Meteolapas sievietes?


Šodien nogriezu dālijas. Nebija jau arī vairs ziedu.


+3grādi.Domāju ,ka arī Rīgas nomales šonakt skars salnas. Ļoti spožas zvaigznes.


Nedēļas nokrišņu rezumē Pārdaugavai-70 mm nokrišņu.Par spīti tam un varbūt arī smilšainās augsnēs dēļ rokot dobes tās ir mitras, bet ne slapjas.


Rītausmā +8grādi,maz mākoņu un bezvējš


Meteostacija līdz šim brīdim samērījusi 18mm nokrišņu.Un yue +17 liekas tik spirdzinoši.


Izskatās ka piepildās mana nojauta-vismaz pagaidām lielākais lietus tiek centrāliem rajoniem.


Visapkārt visaptverošas skumjas pēc aizejošās vasaras.....bet es esmu gatava kaut ar tamburīnu ap uguni lēkāt ,lai ātrāk piesauktu lietu un vēsumu.Kur tas redzēts ka lazdas un hortenzijas un forsītijas jālaista lai galīgi nenokalstu.Āboli birst spaiņiem,flokši sakaltuši-nav vissm ūdens.


Zibeņi,pērkons,ilgi gaidītais liets un +22 grādi


Vakar ielija 5.,2 mm nokrišņu.Maz ,bet labi ka pirms karstumā.Šorīt pie +17 gr.no ārpuses norasojuši logi.Sen neredzēts skats.


Nu-šīs dienas jau liekas cerīgākas un vēsākas ,tikai lietus trūkst katastrofāli.Cenšos izbaudīt karstumu, jo drīz jau rudens . Vakar novācām kartupeļus-jau nedēļas 2 pat nezāles un lauka nokaltušas.Secinājums-raža viduvēja,nāksies arī pirkt. Toties super tomātu ,čilli un paprikas raža.Kaut kam taču tas karstums patīk.Vēl labums-pēdējās nedēļas atrod katru dienu tik pa pāris Spānijas briesmoņu.