B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


Vēl viens pāris ar 4 mazuļiem tomēr "ganās" zilajās debesīs:) Mazuļi gan īsti neprot noķert mušu, tamdēļ tup uz antenas un skaļi čiepst. Kāds vēlīnāks metiens...bet kādu laiku atpakaļ debesīs to bija "miljons".


Zālē bagātīga rasa un zirnekļu tīmekļi. Rīts pavēss, tagad saule mijas ar mākoņiem , un nu jau gaiss ir uzsilis līdz +25*C. Bet nav karsti! Tik patīkami silts:) ....bezdelīgas un svīres jau ir prom..........


Cik skaistus mākoņus patlaban ražo līcis! Viens pat lēni rotēja! Lēni kustās no Z/ZA . Interesanti pētīt, kas notiks tālāk: sāks līt, veidosies lielāki vai nebūs nekā un izšķīdīs:) Vēja nav, +21*C, mitra zeme ( un gaiss) pēc īslaicīgā lietus.
Ha, tomēr līst. Uz radara tāds mazītiņš, knapi var saredzēt. Ilgi jau nelīs, nepietiks dukas:). Kā bija tai dziesmā:"...laikam jau nedarbus darīt Prot pat tāds mākonis mazs.'


Skaisti norietēja saule mierīgā vakarā. Zālē rasa. +18*C, bet liekas pavēsi. Nekas neliecina par tuvojošos lietu.
Arī aizvēru siltumnīcu, vīnogai droši vien nepatiks, toties tomāti būs laimīgi:)


Mākoņu varēju vērot pa logu:), bet viļņi....grandiozi. Apbrīnoju ļaudis, kas var viļņus un laivu šūpošanos izturēt :) Patīk 4.,6. un 10. bilde. ...un varavīksne......


Jā , tā tas ir: +20*C laukā un +24*C telpās.....bet telpās salst:))))) Organisms jau pieradis pie +32*C, un tik strauji neprot adaptēties:) Šodien klīst skaisti gubenieki , Jau vakar tie bija skaisti un izcili skaisti. Tik mazliet slapji. Nekas dižs gan vakar nenolija, tik 4x pa rasas tiesai. Vakardienas trakais vējš ir pierimis. Jauka augusta diena:)
Ā, ar lapas "feisu" arī ir OK:)


Divos slāņos pāri drāž mākoņi.Spēcīgs R vējš. Vakar nedaudz nolija, apmērcēja zemīti, lai šodien var sagaidīt ko vairāk. Gaidām lietu. Augustam un Latvijai atbilstošie klimatiskie apstākļi ir atgriezušies!
.....Google Chromā man ir jocīga lapas "seja", arī pie "saitēm" , skatot leišu prognozes, Lapas sākumā viss ir kā izstiepts....., Internet explorerī , skatījos, tur viss ir pa vecam- kā nu būtu jābūt. Interesanti, tas tik man , vai vēl kam līdzīgi?

Sveiciens no Ibērijas
12.08.2018 10:36

Prognozes rāda, ka līdz Rīgai nedavilks, izčākstēs. Tad jau manīs:)

Sveiciens no Ibērijas
10.08.2018 21:16

Debesīs dūmaka. Silts un vējains. Apdauzīs visus ābolus...
14:04 +31*C, brāzmains vējš. Saprotu, ka tā šogad ir pēdējā reize ar tādu t*, bet priekš sevim īsti nevaru novērtēt: priecāties vai skumt. Tomēr ilgstošs karstums ir nogurdinošs.

Sveiciens no Ibērijas
10.08.2018 11:03

Ir vakars, bet grādi kā Āfrikā....+26*C, Lielupē (upē) arī silti:)

Sveiciens no Ibērijas
09.08.2018 21:58

+28*c un D vējš. Labi, ka ir vējš....

Sveiciens no Ibērijas
09.08.2018 11:54

Pasmaidīju par "meteoziņām šodien 06:08" , tikai +31*C --tas ir super!! Šo vasaru tiešām varēs atcerēties un mazmazbērniem pastāstīt:) A Piņķos +22*C, liela rasa zālē, mazi mākonīši debesīs.Šķiet. iegriezies jau "maigais dienvidvējš". Vienā "Pasaules bērni" grāmatā kādreiz bija bēdīgs stāsts, kur figurēja šis vēja apzīmējums. Palicis dīvainā kārtā atmiņā....Piedodiet, par off-topu:)

Sveiciens no Ibērijas
08.08.2018 10:25

Ja godīgi, tad es arī domāju, bet ar bažām....jo Piņķi ir pirmie uz to līča mākoni, garām noteikti nepaies, bet, ja tas process ievilksies kā karstums un sausums šovasar....būs ziepes. Mēs te knapi 3 metri virs jūras līmeņa:)
Tikko nopeldējāmies Lielupē. Mūsējie meteorologi ir piefiksējuši, ka ūdens t* pie Slokas ir +23*C, bet pie auto tilta tas noteikti nebija siltāks par +20*C. Vairs bauda peldēties nav tāda, kā bija pirms nedēļas....

Sveiciens no Ibērijas
07.08.2018 20:17

Vējš, mākoņi un viļņi . Viļņi bija pat Lielupē.


Man atkal tie ļoti atgādina rudeni.......drīz, būs drīz:)

Līst visur citur
07.08.2018 10:54

Tādas baltas gubas ir foršas!! Patīkami skatīties, kā tās pārvietojas, pārveidojas:) Nu ne tā kā vakar- tumši zili, biedējoši.....


Uzlija vakar vakarā, uzlija šorīt no rīta, iespējams, ka bija lijis naktī. Pa kluso. Laukā +18*C...neparasti. Apmācies, neliels vējiņš, kurš pat nevar pakustināt slapjo karogu mastā. Vakar arī ūdens Lielupē likās pavēss, bet izkāpjot no upes, vējā -galīgi auksti. Un vēl tie mellie mākoņi pa pamalēm, kā rudenī. Kur tādi var rasties vasaras vidū?(retorisks jautājums):)
skaistas mākoņu bildes ar Latgales Māru www.facebook.com

Sveiciens no Ibērijas
07.08.2018 10:50

Saule spīd, lietus līst.....turpināt var visi tā, kā nu ienāk prātā:) Bērni turpināja skraidīt laukā pa lietu. Rasu uztaisīja.
Sākumā "nedaleca" par Ibēriju, tad tomēr lēnām .... gribētu teikt, ka tik tālu nav jāmeklē, jo jau Skandināvijā arī pāri +30*C. Bet , Dievs pasarg, no lielākiem grādiem!

Sveiciens no Ibērijas
06.08.2018 17:52

Nav gan:) Kurš ezers ir vismīļākais? Man- Nirzas....mīlu ļoti.


Rāms rīts ar daļēji apmākušām debesīm. Ik pa brīdim pamalē parādās pa kādam simpātiskam mākonim. +24*C. Knaps vējiņš.

Ir tikai tveice
06.08.2018 11:33