B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


vid. stiprs vējš

Ik pa brīdim uzlīst, patlaban diezgan stipri. Bet no rīta bija saulīte! Paspējām līdz tirdziņam aizbraukt... kļavu sulas nopirku:). Vējš naktī pūta, tagad pūš. +2*C.


Apmācies un ar miglu. Drēgns, +3*C, tagad jau +4*C, bet laukā ilgi uzturēties negribās. Vēl tas nejaukais DR vējš.....skatos, drīz var iegriezties ZR vējš, tieši trāpīs Daugavā. Ka tik plūdi nesāktos....viss ledus vēl nav izgājis...Nu es domāju- saule ir tik spoža, ka, caur logu veroties, gribētos visus +10*C .... Un tad izej laukā, bet tur vējš un tikai +5*C.... Nu ja jau pavasaris- tad gribās ar augšup ejošu līkni!:))
Patlaban saule riet, debesis nomācas, t* un spiediens krīt. +3*C.Eritronija....pirmā šogad!

Februāra kontrasti
18.02.2019 13:33

Laba medību reportāža!! Mums jau nav tādas iespējas novērot, kur nu vēl -uztaisīt foto:) Ļoti interesanti!

Februāra saulītē
18.02.2019 13:30

skaļi putni

Sarmas noklāti jumti, nelieli mīnusi un apmākušās debesis. Tāds bija rīts. Toties!! diena saulaina, pilna putnu zvaniem, liekas, arī strazdi sāk vīterot. Grādi pamazām kāpj augšup, bet lēni, tikai +5*C. Neliels DR vējš.


Saulains rīts ar spirgtu ziemeļvēju. Tamdēļ termometrs Z pusē rāda par 2 vien. zemāku t*:) Vidēji +5*C. Sniegs dārza ieplakās vēl turas. Atvēru izvēdināšanai plēves māju, citādi saule var priekšlaicīgi atmodināt manu vīnogu, kas nebūt nav vēlams. ...nez kamdēļ jau pirksti kņud kaut ko iesēt.?....Kopš kura laika Hauonekani dzīvo Līvānos:))?? Ar pārcelšanos!


sniegs ir tikai dārzā

Ar katru rītu zaļie bezsniega laukumi kļūst arvien lielāki. Pat mežā, saules pusē, sniegs ir nokusis. Šorīt gan ir vienmērīgi apmācies, saules nav, vējš mierīgs, līdz ar to kūst nemanāmāk, bet kūst. +4.7*C. Zīlītes pārcilā dobēs pērnās lapas...Diez, tur kas ēdams varētu būt? Jā, un vakar redzēju lidināmies šāgada pirmo odu:)viss kūst

Saulains rīts ar augstajiem spalvu mākoņiem, kas izskatās pēc lidmašīnu atstātajām, bet izplūdušām strīpām. Strauji kāpj t*, jau ir +6*C. Redzēs , vai tiks lauzts t* rekords, iespējams, ka mākoņi var patraucēt. Piedevām aug atm. spiediens, ir jau 1025 hpa, ar tendenci pieaugt. Visur pakšķ ūdens lāses, čivina putni- kopumā īsti pavasarīga dziesma.....


Patīk tās bildes, kuras līdzinās vairāk melnbaltajām....tām piemīt īpašs šarms:)

Ziema Vidzemē.
13.02.2019 21:37

6. bildē redzamas, laikam, zaķa pēdiņas:)

Ziemas skati
13.02.2019 21:35