B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


Eh, skaisti gan!


Karsts un sutīgs. Labi, ka ir mazliet mākonīši, citādi tikai saulē būtu pavisam grūti ,un neliels ZR vējš.+27*C. Rietumos briest nelielas pērkongalvas, bet te neviens lietu nesola....Pēc manas pieredzes, ja rīt tiek solītas vēsas naktis un remdenas dienas, tad šodien jābūt vēl negaisam. Redzēs, redzēs.....


Vismaz kārtīgi aplies:)
Tik nevajag rakstīt nākošo komentāru vēl pieaugošākā intonācijā, citādi bail paliek:)


Jā, redz, sienas mākonis bija virs jūras, tamdēļ man no mājām bija neredzams. Labas 8., 11. bildes!
Un tās spožās, krāsainās debesis, mākonim aizejot!! Starp citu, mākonis atvadījās ar 1-2 sek. attālu pērkona grāvienu, pat mājas logi nodrebēja. Pārsteigums, tā teikt:)


Ļoti vasarīga foto galerija! Gribu uz laukiem...................Balodis foršs!
Vijiņ, kas tie par augiem 7. attēlā? Esmu redzējusi Polijā palielu lauku ziedot, līdz pat šim brīdim to atceros, bet nezinu, ko esmu redzējusi:) Pēc krāsas ļoti līdzīgi.


Mierīgi rūcina, skopi līst. Būs jau izlijis pa ceļam, vai..... It kā , skatoties pēc radara, saplūda visi pērkoņi kopā , izveidojot lielu mākoni virs Piņķiem:), bet nu skopi, skopi. Vizuāli ari nekas īpašs nebija, mākonim esot vēl gabalā, redzējās pāris kuplas mākoņgubas. Sienas mākoni arī neredzēju....Varbūt, ravējot, nepamanīju:) Tikko spēriens 2 sek. attālumā.
Pēc tāda karstuma vajag lietu.Ceru uz to.


Kolkā pieņemas spēkā vietējā mēroga negaisiņš. Zibeņo.....Piņķos kaut kādu lietu sola vakarā.
Piņķos 15:47 +30*C! Drīz sauli varbūt aizsegs no D nākošie mākoņi, tad, jācer, ka kļūs ciešamāk.


Saulains rīts ar "burbuļmākonīšiem" ( kā pareizi sauc mazītiņus gubu mākonīšus, kuru daudz , bet kas nav spalvu-?) R pusē. Lietum būt! ...Ā, laikam slāņu mākoņi, ja?
Karsts no paša rīta, tagad jau +24*C. Mazliet pūš vējiņš, no dienvidiem. Jā, gaisa mitrums ir liels, un tikai tāpēc zeme, par spīti karstumam un vējam, tomēr tur valgmi. Eh, bērnībā jau sen visas Latgales zināmās sēņu vietas būtu apstaigātas!!


Es rakstu- ko domāju:)))


Šīs nakts sudrabainie mākoņi bija izcili skaisti...Un, likās, ka debesis ir absolūti skaidras, tomēr atrodas kādi slāņi, kuriem velk uz gavilēšanu, spīdēšanu, starošanu:) Vasaras "sidraba šķidrauts". Romantiski.
Skaists laiks arī patlaban : saule un vējš, debesīs peld mazi , balti gubu mākonīši, +24*C. Zeme riktīgi sasūkusies ar valgmi.
(Vai naktī nav bijis lietus?)


Vakar bija jauka diena, daudz padarīju dārzā. Darbojos līdz vakaram, par spīti smidzinātājam un odiem. Gandrīz visas vasaras puķes ir izstādītas, tomātiņi piesieti, zāļu tējas salasītas.... Derētu vēl paravēt, bet šodien jau no paša rīta ielas ir slapjas, un līst mierīgi vēl joprojām. Tik tikko ir kļuvis nedaudz gaišāks. Neliels vējš. +17*C. Gaidu sauli, jo Durbē jau spīd:)


Gubumākonim vislabāk padodas nofočēt gubu mākoņus:)) Man arī tie ļoti patīk. Tikai jūras vietā es izvēlētos kādu augstu kalnu (pakalnu, he, he) Latgalē:) Skaisti!!


Šodien ir īstā Latvijas vasaras diena: apmācies, pūš neliels atspirdzinošs vējiņš, un, smieklīgi, t* pie sienas ir par grādu augstāka, nekā zem ābeles:), zem ābeles +18*C. Tad var iedomāties, kamdēļ tik ilgi nevar māju izvēdināt.....To vispirms no āra ir jāatdzesē.
Tikko ziņo- Bulduru pludmalē ir auksta migla...

Vasara turpinās!
14.06.2019 12:45

Skaists apraksts! Daļu no aprakstītā varēja redzēt arī Piņķos. Tiešām viss nāca strauji virsū, palika tumšs, virs jūras , protams, cits redzes lauks:)- plašāks, te tik daļu no lielajām gubām varēja redzēt. Skaisti zibeņoja R pamale, kad mākonis bija vēl gabalā, visa pamale aiz mākoņa aizsega gandrīz nepatraukti zibsnīja. Bet tas arī viss. Pērkons bija, bet nedaudz, vēja brāzmas bija, bet neilgi un ne pārāk spēcīgas, krusa nebija, bet lietus - tik cik asfaltu samērcēt. Likās, ka līcis paņēma savu negaiseņa tiesu. Tad, kad iegriezās Z vējš, šķita, ka varētu nākt kāda mākoņskranda atpakaļ, bet - nekā.

Vasara turpinās!
14.06.2019 12:39

Manam dēlam uz Jūrmalas šosejas bija tas pats cipars...........

Vasara turpinās!
14.06.2019 12:32

Durbē līst!!

Vasara turpinās!
13.06.2019 13:31

Tas negaisenis no R krasta spiež karstumu uz mūsu krastu:) Vējš pūta pa nakti, vējš jau no paša rīta pūš vareni. Saule karsē. Pie sienas +30*C, zem ābeles +32*C. Laukā negribās. Vajag, bet negribās:))

Vasara turpinās!
13.06.2019 12:30

Te, te pagaidām. Klausos, kā Durbes tuvumā grand pērkons:) (skatos un klausos jūras ērgļus).Karsts, laukā nav ko darīt tādā žarā....+28*C. Mazliet vējš.Debesīs virs galvas skaidras, gar pamalēm - dūmaka. Visus galus neredzu, var gadīties, ka uz DA ir kāds mākonis, bet man koki priekšā(:- neredzu. Redzēs, cik liels izaugs "Rucavas negaisa" mākonis. Cik var redzēt, Liepājai tas bez sekām jau ir garām, kurp dosies- nav skaidrs:)

Vasara turpinās!
12.06.2019 16:34

Tuvojas Cēsīm www.eradio.lv

Vasara turpinās!
11.06.2019 22:06

Tas monstrs radarā aizsedzis pusLatvijas....un dodas uz Peipusa ezeru:)) Vidzemē, diez, jau "iet vaļā"? Mums, paldies dievam, pagāja garām, postījumus toč nevajag. Papriecājos par smukiem gandrīz mammatus mākoņiem, pavaimanāju par raustīgo elektrību, bet īstenībā viss ir beidzies (??) labi. Mitruma pietiek jau no rīta gāziena. Tagad +21*, un neliels vējiņš gar aizejošā mākoņa malu.

Vasara turpinās!
11.06.2019 21:34