B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


Mēreni silts, saule mijas ar mākoņiem, daži no šiem uzsmidzina. Tipisks Jāņu laiks:)Vien ar Jāņu zālēm problēmas.....


Ļoti skaisti!
Vakar skatījos "dzīvajā":)


:)) Un nemaz neesmu sašutusi:)


Saulains , bet joprojām ar stipru R puses vēju. +18*C. Zeme vietām labi izmirkusi, vietām zem 1 cm slapjas garoziņas apakšā sauss kā pulveris. Vai nu kādi zari traucējuši, vai citi apstākļi iespaido.....Piņķos pēdējais mākonis, tas pēc 22.00, neko lielu neatnesa. Pēc radara bildes - lielas cerības, bet faktiski - milzu vilšanās: ne atrakcijas, ne uguņošanas, ne lietus.
Labi, ka bija 2 mākonīši iepriekš:)
Patlaban vējš dzenā baltus un pūkainus mākonīšus.


Smiltis 10.06. un mākoņi 19.06. tik līdzīgi :)

Jūnijs
21.06.2018 22:58

Gāž!!!!!!!!!Tik ilgi gaidot lietu,....nevar jau gribēt , lai ir mierīgi. Un tikko Pērkontēvs par sevi atgādināja:)
16:29 jau ir viss beidzies. Var gaidīt nākamo. Mani salātiņi dienas vidū visi bija gar zemi, savītuši, tagad pēc dušas , jācer , atkopsies.
18:30 otrais piegājiens jau arī garām. Pāris tuvi (3-5 sek. attālumā) pērkona spērieni. Kā man patīk!:)
BET tādu www.facebook.com gan mums nevajag, vai ne?
22:05 Lielais gāziens. Vairāki zibeņi. Mākonis tomēr vairāk aiziet pa R pusi no Piņķiem.


Nūuuu - Jāņi un Līgo iekrīt brīvdienās....Pat īsti atpūta nesanāks:))
Šodiena silta, lai gan pārsvarā ir apmācies. +24*C. Gaidām, gaidām......R vējš joprojām labi pūš.


Skaisti.......žēl, ka nogulēju:)


Vējš pūš kā traks un kopā ar sauli kaltē zemi. +22*C. It kā nav daudz, bet augi vīst.Visu jau nevar salaistīt.....Gaidām ciklonu kā pēdējo glābiņu.


Ar pārtraukumiem uzlīst. Kopā ar spēcīgu vēju. Bet mākoņi tik ātri pārskrien pāri, ka līst tikai īsu brīdi. Rasas tiesa.


Nē, saules vairs nav:) Debesīs -ātri skrienoši mākoņi. Uzlīs-neuzlīs, tad jau manīs. Vējains. +19*C ir manējie, komfortablie grādi. Sausums turpinās. Meža malā vien lielais bērzs jau ir iekrāsojies dzeltens- tam faktiski sācies rudens.
Par ķiršiem. Es jau trešo gadu dabūnu apēst tikai pārdesmit ogas....Zemie ķirši ir iespiesti starp 2 ēkām un izauguši 4 m garumā. Lai gan saules gaismas tiem ir pietiekoši. Kā lai nosedz tādus monstrus?! Pārlidotājstrazdi uzklūp no augšas, meža strazdi- no apakšas. Pat meža dūja neatsakās panašķoties ar odziņām, par sīli vispār klusēšu....tam no manis nemaz nav bail:) Zāģēšu tos kokus nost.
Bet šorīt Norvēģijas kalnos tiešām uzsnidzis sniegs.....www.nrk.no/sognogfjordane


Pētu leišu prognozes,,,,nesaprotu......Norvēģijā 19.06. tiek solīts sniegs?? krusa?? Lai gan, arī tie ir potenciāli "slapjie" nokrišņi.:)Mums no tā visa ciklona, iespējams. tiks tikai vēji. Kā jau pašā maliņā esošiem. A vajag lietu. Ļoti vajag.


+21*C, bet pateicoties brīžiem stipram Z vējam, siltums ir mērens. Zem ābeles ēnā pat palika par vēsu, lai dzertu kafiju:). Lieki piebilst, ka debesis ir zilas un bez mākoņiem.
Pat leišu prognožu lapā var redzēt, ka Kurzemē pūš R puses vējš, tamdēļ var var gaidīt lietu, bet Latgalē-DA, kas arī sola lietu, bet mēs koridorā, kur darbojas antilīča efekts. Bez lietus. Vienīgais pluss- pie mums mazliet siltāk naktīs.


Saulains, mērens R puses vējš. Šorīt ir siltāks kā iepriekšējos rītus. Debesīs spalvu mākonīši, bet virs līča bieza dūmaka, bet varbūt pat mākonis.+21*C. Es atkal BUROS.Varbūt rīt..............(čukstus).............uzlīs.


Pirmās, sīkas un pussakaltušas, avenes es jau savā dārzā apēdu.....Vēl pat Jāņi nav, bet avenes jau nogatavojas.....
Jūlijā varēs lasīt dzērvenes.


Šorīt bezdelīgas sacēla traci...laikam jau visa kompānija ir kopā:) Daudz viņu, kādi ..padsmit . Apmierinātas ar dzīvi:) Un laika apstākļiem.
Laiks skaists. Mēreni silts,+20*C, mēreni vējains. Joprojām pūš Z puses vējš. Debesis vasarīgi zilas. Mākoņu nav. Būs vakarā atkal jālaista dārzs. Labi, ka ir ūdens.


No rīta dzestrs Z vējš, bet nu jau saule ir iesildījusi gaisu, +19*C. Aizvējā stipri karstāks:) Debesis rotā skaisti spalvu mākonīši.


Nesen nolija vēlreiz.Patlaban spīd saule, +19*C, mitrums garo, bet vējš iegriezies no Z puses. Virs līča it kā veidojas jauni lietus mākoņi, bet, baidos, ka tie dosies mazliet garām, uz Talsiem. Bet gribētos, lai nolīst vēl:). Mitra ir tikai pati zemes virskārta. Ja būs saule un vējš, mitrums ātri vien pazudīs....
18:55 Virs līča zilas debesis.Viss, vairāk nebūs.....


Beidzot. Līst.


Mans laiciņš: saule caur mākoņiem, +23*C, neliels vējiņš......Kā šodien:) Un lietu..... es JAU buros. Vakar dārzu laistīju. Tas viss palīdz izsaukt lietu. Ko vēl lai dara? Sauss nežēlīgi. Jāņi tiek atcelti, jo pat papardes sakaltušas....kur meklēs papardes ziedu?
Braucot uz Ventspili un atpakaļ, redzami daļēji sadīgušie vasarāji, pamīšus ar sarkani/brūnām pakalnu virsotnēm.
Bēdīgs skats. Vienā , nosacīti leknā labības laukā, "ganījās" pāri 30 dzērvēm. Domāju, ka zemnieks par to gan nepriecājas, bet putniem arī kaut kas ir jāēd....Vietējās zemenes jau tirgo, bet dārgas, jo kā teica viens tirgotājs: elektrība ir dārga, bet zemenes ir jālaista- citādi būs kā man- saulē un bez mitruma pat mēnešzemenītes ir pagalam.
18.41 2 reizes nolija, precīzāk, pasmidzināja.Pat rasas nav. Norvēģi solīja pat 4 mm lietus. Kur tie ir?!