B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


Par norvēģu prognozēm var pasmaidīt. Ciknecik ticamas tik par dažām nākošajām dienām, tad sola atkal siltāku, un tā līdz lpp beigām:) Es droši zinu tik to, ka paliks vēl tumšāks un ka saule "nespīd". Kā šodien. +6*C, neliels vējš, pat nav svarīgi, no kurienes tas pūš.


Vizuāli nekas nemainās: apmācies, bez saules . Taču nelielas novirzes no jau ierastā ir:).Šodien tikai +5*C, mērens DA vējš un dūmaka. Acīmredzami žūst mitrais asfalts. Vakar bija salidojuši sarkankrūtīši, domāju, tas uz aukstumu. Jācer, ka ne Sibīrijas... ural-meridian.ru


Sveiciens svētkos! Tradicionāli tie ir pelēki, bez saules. Toties šogad - rudenīgi silti . Tik silti, ka Zemgales mežos mierīgi aug baravikas. Devos arī es uz mežu. Kam interesē, par to vairāk te www.meteolapa.lvPutni šodien aktīvi uzņem kalorijas. Zīlītes šaudās gan pa dobēm, gan pa krūmu zariem, gan gar logiem. Vakar atkal redzēju 3 garastītes:). Man jau liekas, ka aukstais laiks ir pavisam tuvu. Ir jau arī laiks pienācis.
+6*C silts, gandrīz bezvējš. Laukā drēgns un nemīlīgs. Nu neko- vēl 2 mēnešus jāiztur, tad jau sauli varēs biežāk sveicināt.
Norvēģi ziņo par sniegu Tromso 70-83 cm!! www.nrk.no ....daudz bildes!

Siltais novembra vidus
16.11.2019 15:57

Mums gan vakar vakarā lija kā pa Jāņiem.Ap pusnakti pilnmēness bija tikai nojaušams. Toties šorīt taisījās skaidroties, bet...tas nebija uz ilgu laiku. Patlaban atkal ir tumšs. Vējains. Pūš rietenis. +11*C. Pagaidām nelīst.

Siltais novembra vidus
14.11.2019 11:53

Rīts apmācies un vējains. Ik pa brīdim uzlīst. No Ēģiptes fēna mūsu grādos pāri palicis pliks vējš. Vai ir +5*C bez vēja vai +10*C ar pūtienu komplektā, pēc sajūtām gandrīz viens un tas pats. Gribu sauli. Mēnesi (pilnmēnesi) lūdzu vietā nepiedāvāt.

Siltais novembra vidus
13.11.2019 13:28

+6*C, neliels R puses vējš.Pagaidām apmācies, bet cerība, ka uzspīdēs saule, pagaidām nezūd. Tālu virs līča ir redzams
zilas debess gabaliņš.
Vakar, grābjot lapas, zem ābeles pamanīju baltās sniega rozes zieda pumpuru. Jau ir virs zemes. Ja neuznāks pēkšņi aukstumi, varbūt , ka uzziedēs.

Siltais novembra vidus
11.11.2019 10:44

Sveiciens Mārtiņos! Vēl spīd saulīte, pagaidām bez nokrišņiem, +9*C. Biezie mākoņi atrodas virs līča, bet D puses vējš dzen šurp nedaudz gaišākus, tā kā drīz vien laika apstākļi mainīsies. Kādreiz, bērnībā un nedaudz vēlāk, ap šo laiku tika meklētas ziemas drēbes un dūraiņi:) Interesanti, kāds vēl nēsā dūraiņus.....??:)


Apmācies. Pūš neliels DA vējš. Vienu brīdi no gaisa sijājās ļoti smalks lietutiņš, šķiet, tagad nokrišņu nav. +8*C. Vakar uz mirklīti, lai man prieks:), dārzā bija ielidojis garastīšu bariņš, 7-8 putniņi. "Dzīvajā" šos redzēju pirmo reizi. Smuķiņi, bet ļoti nemierīgi:)


Naktī caur tumšajiem mākoņiem spocīgi paspīdēja Mēness. Īsu brīdi. Toties no rīta debesis no D un A pusēm pamazām skaidrojās, līdz uzspīdēja saule! Piesaucās tomēr:) Man prieks, puķēm uz palodzēm arī prieks. Būs jāiet pabeigt dārza darbus. Neliels vējiņš gan mazliet traucē. Bet visu jau nevar gribēt:) +6*C/+8*C (saulē), spiediens arī kāpj.


Ap 17.30, šķiet, sniga. Uz zāles baltums redzējās, bet pēc pusstundas jau viss bija nokusis. Patlaban +6*C. Kļūst siltāks!! Mēs arī ejam uz rekordiem?! Īstenībā, ja arī ko gribas- tad saulīti. Kāda jēga no siltuma zem pelēkā debess vāka....


Ļoti jaukas ir 13.,14. un 15.bildes. Pat nedaudz ar pavasarīgu noskaņu:) Riebj dziļais rudens, ar nepacietību gaidu sniegu:). Vismaz būs gaišākas sajūtas.

No oktobra uz novembri
07.11.2019 11:08

Man jau arī vakar laternu gaismā likās, ka nāk kaut kas biezāks par lietu. Grādi dancoja nedaudz virs 0*c, tad jau viss kas var būt. Starp citu, vakarnakt kaut kādas jocīgas zilganas gaismas atspīdēja debesīs, D pusē pat ar mainīgu spožumu. Droši, vien , debess piesārņojums, bet tomēr interesanti:)
Šodien nokrišņus nemana, bez vēja, tamdēļ pat pie knapi +5*C laukā liekas silts. Es pat bez virsjakas aizskrēju līdz melisai priekš tējas- normāli. Laikam organisms jau ir adaptējies.


No gaisa nāk smalks smidzinātājs, visa pasaule ir pelēka. Lai gan- mana MS sola tuvākajā nākotnē skaidru debesi, nu , vismaz, bez lietus. +3*C. Āra aktivitātēm galīgi nepiemērots laiks.


Līst un līst. +4*C. Bezvējš.


Uz liešu prognozēm labāk neskatīties, paliek šķērmi ap dūšu.Nebeidzamās rudens lietavas. BET daba mīl līdzsvaru:), un laikam te nav nozīmes:)).
No paša rīta bija vēl bez lietus, tik tumšs ka peklē, bet laukā iziet un kaut ko padarīt nemaz negribas. Mājā ir tik silts un , galvenais, sauss....Kad laukā smidzina un +9*C. Nūuu jāaaa, vadoties pēc grādiem vēl tā kā varētu iet un iestādīt pēdējās tulpes.....Ir jāsaņemas, bet ir grūti:).


Jumti balti, saule spīd, zīlītes lidinās gar pašiem logiem. Tieši pēc divām stundām viss ir kardināli mainījies- apmācies, bet sarmu no jumtiem skalo nost kārtējais lietus. +3*C. Lai iestādītu pēdējās tulpes, būs jāķer īstais moments.


Man arī likās....bet izlikās , ka likās:)) Ja jau diviem liekas....tad jau būs bijis.


Lietus un vējš kausē sniega segu.+3*C, R vējš, debesis pelēkas. Vakar bērni sētā paspējuši savelt 3 sniega bumbas. Tās kusīs lēnāk.