B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


Nu re, pēc prognozēm, vēji lēnam iegriežas no aukstās puses. Ka tik noturētos tendence! Ja jūliju (jau kuru vasaru) varēs "norakstīt", tad paliek cerība uz normālu augustu:). Jo, ja nav ziemas- nebūs vasaras. A vot vasaru GRIBĀS! Tāpēc vajag normālu ziemu, kaut nedēļu:))
Laukā plosās vējš, ir apmācies un drūms. +6*C, bet bez nokrišņiem. Spiediens krīt.


Šausmas vien notiek tajā pārējā pasaulē.....Bet pie mums " viss kārtībā, ak, cienījamā kundze":) Šodien noteikti, jo spīd saule. No rīta jumti bija nosarmojuši. +2*C, pūš DR vējš, un ne miņas no ziemas.


Arktiskās gaisa masas pamatīgi aizkavējušās. Atlantijas okeāns ir stiprāks par ziemeļu gaisa plūsmām. Z , ZR vēju tikpat kā nav. Nav ziemeļu dvašas , Baltijas jūra nesasalst, rezultātā pie mums ir silts. Cilvēks to nevar grozīt. Žēl tik, ka stabili ieejam mērenajā zonā: mērena ziema, mērena vasara un bezgalīgi garš rudens. Rudens noteikti nav mans mīļākais gadalaiks.
Šorīt parādījās cerība uz sauli....un pazuda. Jau ir nomācies. +2*C. Spiediens lēnām kāpj. Ja tā turpinātos, varētu palikt vēsāks. Pirms prognozētā aukstuma derētu sasaldēt zemi un uzbirdināt sniedziņu. Redzēs, kādi plāni ir tam , kas mīt debesīs....


Katra 3. diena ir saulaina? Tas mani apmierina:). Atkal+3* C. Ja jau gaidām ziemu kaut kad janvāra beigās, tad jau derētu kāds sniedziņš. Lai nevienam nav jāsalst nost.


Naktī atkal vējš. Vienu brīdi likās, ka putina sniegs, bet beigās tik un tā tas viss bija absolūti šķidrs. Šodien vējš mazāks, toties grūti noteikt tā virzienu, karogi plivinās kā nervoza kaķa aste- uz visām pusēm. +3*C. Vienīgais prieks ir par to, ka diena kļuvusi garāka, lai gan pie tādas tumsas.....


:)))) ( citādi par maz simbolu:))


Pēc īstas britu ziemas izskatās...Gismeteo.lv uz februāra sākumu sola riktīgu un ļoti strauju aukstuma atnākšanu...redzēs, redzēs.....

Janvāra sākums
15.01.2020 11:24

No rīta bija balti jumti. Vienīgais sasalušais ūdens šoziem ir uz jumtiem, bet arī tur - īslaicīgi:)+1*C, R puses vējš. Vēja gan ir pārpārēm, skat, Baltijas jūrā sola atkal vētras, vienu pēc otras....


P/C
Labi, ka šorīt ir saule. Labi, ka nelīst. Labi, nav stiprs vējš. Viss pārējais gan nav pārāk labi:+3*C, sniega, protams, nav. Laba- vairāk:)))
Šorīt mani pamodināja vēl galīgā tumsā meža strazdi ( kuri bija "pazuduši", kā kādu dienu es te rakstīju), uztaisīja varen skaļu troksni. Vieni tarkšķēja, otri bļāva. Domāju, ka jaunuļi tiek dzīti tālāk no ligzdas....Man jau galvenais, ka putni tomēr ir tepat. Dikti patīk uz šiem skatīties:)


Labi, ka šorīt ir saule. Labi, ka nelīst. Labi, nav stiprs vējš. Viss pārējais gan nav pārāk labi:+3*C, sniega, protams, nav. Laba- vairāk:)))
Šorīt mani pamodināja vēl galīgā tumsā meža strazdi ( kuri bija "pazuduši", kā kādu dienu es te rakstīju), uztaisīja varen skaļu troksni. Vieni tarkšķēja, otri bļāva. Domāju, ka jaunuļi tiek dzīti tālāk no ligzdas....Man jau galvenais, ka putni tomēr ir te pat. Dikti patīk uz šiem skatīties:)


Nekas nemainās. Vien no paša rīta pūta spēcīgs vējš.Dūmaka, smalks lietus ,un +3*C. Spiediens krīt.


Vakar , šķirstot savus galīgi neregulāros un absolūti nezinātniskos pierakstus kladē, ap 8.janvāri ir sekojoši ieraksti: 2012.gads" joprojām gandrīz nav sniega.Visi slimojam":); 2015.gads "gandrīz nav sniega- te uzsnieg , te nokūst", nu un 2020.gads- tekstu izdomājiet paši:)) 2015.g. zaļa zāle bija arī janvāra vidū.
Kopš nakts ar pārtraukumiem līst . Apaļais Mēness pusnaktī bija redzams tikai kā blāvs aplis, bet tomēr pamanāms - par spīti lietus mākoņiem. Šodiena pelēka, silta (+2*C), bez vēja.


Vakarnakt laternu gaismā spocīgi ar stipro vēju pārvietojās mitrās gaisa masas (migla, vai sīks lietus) . Bet nu mākoņi ir izgaiņāti, un, pirms atnāk jaunas slapjās masas no Atlantijas (he, he....), ir uzspīdējusi saule. Ave! No rīta nelieli mīnusi (jumti ēnas pusē joprojām balti), tagad- nelieli plusi. Diez, kur putni palikuši??, melnos meža strazdus nevienu vairs neredz.....nav , kas uzrušina dārzu:)


+3*C, un , pūšot R puses vējam, līst. Nu , ne īsti līst, bet rupji smidzina.....Arvienvārdsakot, lai nelamātos, slapjš un riebīgs.
Nespēju iedomāties kādu iemeslu, lai uzturētos laukā vairāk , kā neatliekami nepieciešams:) Un ātri mājiņā, kur silts mūrītis (radiatori), mīksts un murrājošs kaķītis ( uz mūrīša) un uzmundrinoša (kaut nedaudz) kafijas krūze:) www.youtube.com


+3*C un pelēka pasaule apkārt. Pūš R vējš.


Dūmaka. Viss sniegs kūst, ka pakšķ vien. +1*C, pūš neliels rietenis. Šodien Zvaigznes jeb Treikumdiena . Pēc V. Bukša: Treikumdienā "Vakariņas ēd tikai tad, kad debesīs parādās pirmās zvaigznes"......pie tādiem laika apstākļiem šovakar laikam vakariņu nebūs(:


Pirms pusnakts bija sacēlies pamatīgs vējš, daža brāzma- līdz pat 20 m/sek. Lietus kopā ar krusas graudiem. Krusa bira ik pa brīdim, arī no paša rīta. Laukā ap 0*C, ar tendenci t* celties, arī atm. spiediens ceļas. Bet nu saules nav, lai gan mākoņi vietām pašķīda, lai atsegtu debesis. Vējš ir mērens, pūš no Z puses. Žēl,- leiši sola, ka tas atkal iegriezīsies no R/D, atkal nāks pseidosiltums....


Laimīgu jauno 2020. gadu! Lai tas atnes tādus laika apstākļus, kādus katrs no jums vēlas- tad gads būs meteo-dinamisks un meteo- interesants:)! Labu veselību katram meteolapas dalībniekam un cerību piepildījumu ikvienam ! "Meteolapai" novēlu: jaunus dalībniekus , interesantus rakstus un skaistas bildes! Lai izdodas! Urāāāā!!:)
Gads sākās ar sarmu uz jumtiem, saulīti debesīs , no rīta - ar pilnīgi skaidrām debesīm, tagad- D un R pusē redzami slāņaini mākoņi. Trakais vējš pierimis, bet t* anomālija turpinās. +1*C. Asfalts no vakardienas vēl nav nav nožuvis. Ziema,! kur kavējies!


Vakar vakarā un nakts sākumā stipri lija. Kopā ar spēcīgu , virs 10m/sek. ,vēju. Vējains joprojām. +3*C pie tāda vēja nav tie labākie apstākļi. Saule šodien nespīd un "nespīd", ka parādīsies:), lai gan - ir gaišāks kā citudien...tomēr jau saulīte tek uz pavasari:)


Ir cerība ieraudzīt sauli. Laukā -3*C, neliels vējiņš, caurumaina mākoņu sega virs galvas. Pēc leišu modeļa- decembra pēdējā dienā paredzama oktobra atgriešanās:) Tas Atlantijas okeāns ir pārkarsis ! Vai nav kāds zemūdens vulkāns pie vainas? Lai gan- FB klīst viens Puškina dzejolis par to , ka toreiz- viņa dzīves laikā, ziema ar sniegu bija atnākusi tikai janvārī....nekas nav jauns, viss atkārtojas:)