1. Vakar 12:28 Skatīt

  Snieg. -4*C, paldies dievam, bez vēja. Sniegu vakar tīrīju 3 reizes pa dienu. Vienalga šorīt bija ko darīt. Vēl jāizbrien līdz siltumnīcai. Varētu jau atstāt, lai plīst tas jumts, pavasarī uzliktu jaunu, bet- man tur deserta vīnoga, tai zemākā robeža ir -15*C. Būs jābrien(:

  Ielādē...
 2. 03.12.2021 10:36 Skatīt

  Rīts sākās ar vēja nedarbu vērošanu caur logu. Priedes brāzmās locījās, nometot no saviem zariem sniega kupenas. Tādas pat kupenas ir uz krūmiem dārzā. Slapjas un smagas. Dažus kadiķus vispār neredz. Sasnidzis ir pamatīgi, vēl jumta putenis....Pat līdz putnu barotavai tiku tikai tad, kad bija iztīrītas taciņas. Mazliet nostūmu sniegu no mājas lieveņa, un viss- mugura pagalam. Gaidu, kamēr atlaidīs , lai var vismaz garāžas priekšu atbrīvot no sniega. Sūnu ciems.
  Vējš pūš no līča, grādi ap nulli. Turpina snigt.

  Ielādē...
 3. 03.12.2021 10:29 Skatīt

  Mīlu Pārdaugavu, tur pavadīti skaistākie gadi:) Lai gan arī Piņķus uzskatu par Pārdaugavu:) Ļoti skaistas mazās ieliņas, romantiskas. Pat vecās, noskrandušās mājas netraucē baudīt . Skaisti gan pavasarī, gan rudenī, gan ziemā. Rīgas centrs ziemā ir vispār FUI!

  Ielādē...
 4. 02.12.2021 12:17 Skatīt

  Snieg ar īsiem pārtraukumiem. Vēja tikpat kā nav. Šodien jumta logs bija apsnidzis, guļamistabā tumšs, likās, ka vēl nakts:))....tik vēlu izlīdu no gultas:)). Putniņi badā, laidelējās pat gar virtuves logu, tas ir - barotavai pretējā mājas pusē. Laikam jau mēģināja saskatīt, kad beidzot kāds par šiem atcerēsies. Toties ēst sanāca ļooooti daudzi, pat žagatas , 2 melnie strazdi un lielais dzenis. Tas- bez patstāvīgās kompānijas. -2*C.

  Ielādē...
 5. 01.12.2021 10:44 Skatīt

  Naktī atkal pamatīgi pūta. Gan sniga, gan, likās, ka līst lielām lāsēm. Ļoti slikti gulēju, aizmigt neļāva nesaprotams satraukums.... Kaut kas gaisā laikam.
  Šodien no rīta nedaudz uzsnieg, paspīd saule, vējš pierimis, bet mākoņi no līča tiek dzīti biezā slānī. Smējāmies, ka vējš būs sapūtis sniegu visās šķirbās, tad jau jābūt ir silti, nenosalsim:) -1*C, zems atm. spiediens.

  Ielādē...
 6. 30.11.2021 11:41 Skatīt

  Vējš pūta visu nakti, arī no rīta, radot arī jumta puteni , bet vairāk par 15 m/sek. laikam nebij". Vienu brīdi nogāja 2 krusas šaltis, bet tad tas lielais pūtiens pierima.Tagad rietenis nes tumšos līča mākoņus, taču kaut kā sāniski, laikam uz Vidzemes augstienes pusi:). Pie mums spīd saule, zemi nevienmērīgi noklājis sniegs , un pie 0*C tas lēnām kūst. Visvairāk sniega ir uz tīrāmās daļas:))
  Skatos, 02.12. tiek atkal solīti ziemas prieki......

  Ielādē...
 7. 29.11.2021 10:05 Skatīt

  Snigšana pieņemas spēkā. Pagaidām snieg sīkas paslapjas sniega pārsliņas, bez vēja. Vakardienas sniegs bija pakusis, tad tas slapjums pa nakti mazliet piesala....., vietām ir ap 3 cm tā baltā prieka. Laukā 0*C, pagaidām nevar saprast , uz kuru pusi grādi panesīsies:)
  P.S. Man prieks, ka atgriezušies "pazudušie" komentētāji. Laikam jau laika apstākļi kļuvusi dinamiskāki:). Tas ir tik jauki!

  Ielādē...
 8. 27.11.2021 13:01 Skatīt

  Nu takš' gaidu!! Kur ir?:)) Tik pagalam apmācies, lai gan 7-os no rīta bija redzams tīri spožs pusmēnesis.
  Jumti no rīta bija balti, tad sejā sāka sisties ledains lietus. Grādi arī no +3* noslīdējuši uz +2*C- tendence skaidra. Tad jau nu gaidām to ziemas prieku. Varbūt gaišuma sajūta arī būs bonusā:)

  Ielādē...