1. Šodien 11:37 Skatīt

  Izskatās, ka atkal "grauzīs" rietumkrastu....Nopietna vētra gaidāma. Jau 2. dienu pūš nejauks R puses vējš. Kombinācijā ar +6*C nekas labs nesanāk. Vien ik pa brīdim pastumj kādu mākoni sānis, lai var parādīties saulīte, bet - tikai uz sekundi.

  Ielādē...
 2. Vakar 12:05 Skatīt

  Saule centās izlauzties caur mākoņiem, bet nekas tai nesanāca.+6*C. Vējains jau kopš vakardienas vakara.

  Ielādē...
 3. 31.03.2020 13:45 Skatīt

  Balts sniegs kūstot krīt no zariem, zaros- pāris sarkankrūtīši, tīras zilas debesis un spoža saule. ...tā bija vēl pāris stundas atpakaļ:) Bija ļoti skaisti. Tagad - sniegs ir tikai uz zālāja , tik vietām, kur saule mazāk ķer, bet no sniegavīra palikusi vien apakšējā bumba. Neliels vējš, mākoņi D pusē un +3*/+6*C.

  Ielādē...
 4. 30.03.2020 20:47 Skatīt

  30. marts. Lēni un mierīgi snieg ar lielām sniega pārslām. Visi krūmi zem baltās nastas nolīkuši. Sētsvidū lepni stāv sniegavīrs. Patlaban 0*C, tātad arī no rīta tas skaistums būs:)

  Ielādē...
 5. 30.03.2020 13:29 Skatīt

  Saulains, bet mākoņi sarodas arvien vairāk. Lēns vējš. +4*C/ +6*C. Pavasaris ir agrs, lēns, un piedevām varētu izveidoties garš:) Jauki vērot, kā mostas daba. Kā sniega rozei, kura jau zied kopš janvāra beigām, piebiedrojas citas agrās puķītes. Tūlīt jau uzziedēs forsītija... Spiediena gan krīt, gan ceļas, it kā nevarētu izlemt: snigt vai nesnigt....

  Ielādē...
 6. 28.03.2020 10:01 Skatīt

  Jo ilgāk viss ievilksies un jo siltāks paliks, jo grūtāk būs noturēt pilsētu iedzīvotājus mājās....Īstiem lauciniekiem būs kā vienmēr. Pavasara darbi atcelti netiek. Tas ir veselīgs dzīvesveids, ko latvieši ir piekopuši kopš seniem laikiem: viensētas+ svaigs gaiss+ dabīga barība+ fiziskā aktivitāte+ maz stresa. Visiem pārējiem būs sarežģītāk.
  Šodiena joprojām pavasarīga: t* jau uzkāpusi līdz +5*C/+12*C, saulīte, gandrīz bezvējš. vien gar pamalēm pabieza dūmaka. Spiediens krīt. Nesen nosmējos, ka par agru esmu sniega lāpstas nolikusi vasaras guļā:), Lieldienās toč var noderēt:)

  Ielādē...
 7. 27.03.2020 11:01 Skatīt

  Laiks līdzīgs vakardienai +8*/+13*C, vien spiediens lēnām slīd lejup.Vakar bērnu laukums bija pilns ļaužu, bērņuki bija izveduši pastaigā savus tētukus, tik retu mammu varēja redzēt, laikam bija iedota atelpa:)) Cik varēja manīt, bērni tika pieskatīti, lai viens no otra ietur to sasodīti nepieciešamo distanci. Redzēs, cik ilgu laiku izdosies izturēt.....Jācer uz latviešu prātīgumu un pacietību.

  Ielādē...
 8. 26.03.2020 12:07 Skatīt

  Saulains , nedaudz vējš, nelieli mīnusi pa nakti, pa dienu- nu jau saulē uzsilis līdz +13*C! Z pusē +8*C. Daba ļoti lēni mostas. Meklēju nātres salātiem:))), knapi vienā vietā nedaudz salasīju. Toties, kamēr es vēl neesmu uzsākusi rosīties pa dārzu, tur viss notiek: kurmji, neinteresējoties par maniem plāniem, rok uz nebēdu, bet pirmās uzdīgušās tuples ir " nopļautas" līdz zemei. Ilgi meklēju vainīgo, līdz vienā vietā zemē pamanīju pēdas, tā visticamāk ir stirna. Droši vien tā pati, kas te klīda gar auto stāvvietām pa nakti. Bezbailīga , jo pat tajā dobē, kas no ēkas atrodas vien pāris metru attālumā, kur lieli logi, kas ilgi vakaros/naktī ir izgaismoti, no tulpēm palicis viens nosaukums. Tā vēl nav bijis. Zaķi gan danci ir veduši sētvidū, bet tiem tad pavasaris bijis galvā, puķes neaiztika....

  Ielādē...