Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Igauņu radaru var atrst šeit www.lennuilm.ee


Pirms trijiem bija pamatīgs gāziens ar krusu. Redzēju vienu zibeni virs Valmieras, arī pērkons. Tagad viss pāri.

Laiks novembra sākumā
06.11.2021 15:15

Putni droši vien izslāpuši. Es lieku traukus ar ūdeni, lai putni, eži un citi var padzerties. Naktīs tur bieži sēž varde un atveldzējas.


Es noteikti izvēlētos Norvēģijas grādus.

Pirmssvētku svelme
21.06.2021 15:08

Pirmie pērkoni aizgāja Kocēniem gar rietumu un austrumu malu. Mēs pa vidu bez negaisa :)

Ciklonu nedēļa
05.05.2021 20:24

Paldies par informāciju! :)

Atradums
21.04.2021 12:36


Visu dienu snieg bez apstājas. Brīžiem arī putenis sagriežas.


Pēc trijiem uznāca pēkšņs gāziens ar pusminūti ilgu krusu un vairākiem patāliem pērkoniem.


Paldies par līdzjušanu! Ap četriem pamodos no tāliem pērkoniem. Paldies Dievam, viss aizgāja tālu gar malu. Tumsā zibeņoja pamatīgi, bet īsti skaļu pērkonu pie manis nebija, par ko man patiess prieks :))


Ap puspieciem stipri nomācās un kādas 45 minūtes intensīvi lija. Visa nejaucība aizgāja uz austrumu pusi, dzirdēju vien dažus paklusus pērkonus. Temperatūra nokrita no 24 uz 19.


Vakarā un naktī mierīgi, smuki lija. Bet nekādu auksto fronti nejūtu. Tāpat silts un sutīgs.


Tiešām žēl tos, kas rudeni sagaida ar skumjām. Man tas ir mīļākais, košākais un gaidītākais laiks visā gadā.


Man atkal tepat aiz loga pa dārzu ganās divi stirnu jaunuļi bez mammas. Viņus tik agri jau pamet? Tā nav pirmā reize. Viņi te uzrodas pat dienas laikā.

Augusta otrā dekāde
09.08.2020 20:56

Diena bija nomācoši karsta un sutīga. Uz pēcpusdienu saradās vairāk mākoņu. Ap sešiem mums gar austrumiem un rietumiem pērkoņoja, pie mums tikai vējš sacēlās. Tik un tā kļuva vieglāk elpot. Mākonis, kas nikni izārdījās ap Burtniekiem, te pavisam sīki parasināja.

Augusta otrā dekāde
09.08.2020 20:16

Rīts bija lietains un nomācies, bet mierīgs. Pēcpusdienā parādījās saule u palika sutīgs. Par laimi, nekas riebīgs nesekoja. Vakars mierīgs, kāds ilgi nav bijis. Vakar pirms negaisa manā dārzā paviesojās trīs stirnēni bez mammas. Tiešām jau tik jaunus atstāj bez uzraudzības?

Te silts, te auksts
31.07.2020 23:11

Diena bija vējaina, bet mierīga. Ar dažiem lietus lējieniem. Bet vakarā pie Ainažiem izveidojās nejaucība, kas ap desmitiem sāka zibeņot Valmieras pusē. Viss lielums gan aizgāja gar malu, bet nogāza tā, ka maz nelikās. Īsta riebeklība.

Te silts, te auksts
30.07.2020 23:58

Pretēji nejaukām prognozēm šī diena izvērtās tīri jauka. Apkārt lodāja dažādi patumši mākoņi, bet nolēja tikai dažus lējienus bez negaisiem. Vakarpusē spīd saule, kas omulīgi silda, bet nekarsē. Pieliets jau gan pietiekami, varētu atkal kādu nedēļu likties mierā, bet bez karsēšanas, lai ir patīkami ārā uzturēties un kaut ko padarīt.

Tik mainīgā vasara
25.07.2020 20:05

Par karstuma trūkumu es nesūdzos, bet par tiem nebeidzamajiem negaisiem gan. Nu cik var cūkoties???? Šodien vismaz beidzot parasts lietus bez riebīgiem pērkoniem.

Tik mainīgā vasara
24.07.2020 19:40

Šodien ņipri uzlijis vairākas reizes. Ap puspieciem Valmieras pusē viens paskaļš pērkons. Knapi 15 grādi. Kur tik vēsā laikā var tādas nejaucības veidoties? :(