Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Ap pieciem dzirdēju pāris attālus pērkonus. Sākumā tie parādījās zibeņu radarā, bet pēc tam pazuda. Debessmala no Valmieras puses bija ļoti tumša. Domāju, ka būs pamatīgs gāziens, bet pavisam mierīgi lija.

Tiecoties pēc siltuma
25.05.2020 18:00

Paldies!


Vakarnakt īsi pirms divpadsmitiem debesu austrumu pusē redzēju ļoti spožu un par zvaigznēm krietni lielāku objektu. Iespējams, ka tas ir asteroīds, kurš tuvojas.


Mums ir pamatīga slapja sniega gāze.


Manā dārzā šodien bija zvirbuļputenis, jo šie skaļi tusēja ap barotavu :)


Vienkārši burvīgs laiks, izbaudu to. Nav nekādu sniegu, slidenumu, apledojušu ceļu. It nemaz pēc tā neilgojos.


Sveiciens visiem Pirmajā Adventē! Pie mums kādi pāris cm sniega. +2 grādi, vēja nav. Sauli uz kādu laiku aizklāja patumši mākoņi, bet nu jau tie virzās prom no mums.


Vasara divas nedēļas?????????

Siltais novembra vidus
16.11.2019 22:16

Arī Kocēnos naktī krietni nolijis. Šodiena vējaina, brīžiem uzklīst kāds mākonelis ar sīku lietu. +20, bet pēc sajūtām vēsāks.


Diena bija karsta un saulaina. Pēcpusdienā, kad saradās mākoņi, palika spiedīgs. Gaidītais lietus tā arī netika sagaidīts. Diezgan tuvu gar austrumu pusi aizgāja niknu negaisu josla. Par to gan prieks, ka tie garām.


Diena patīkama, saulaina. Ap trijiem uznāca viens mākonis ar pārdesmit minūšu nelielu lietu. Tagad atkal spīd saule.Pirms sešiem nodzisa elektrība. Bija ļoti spiedīgs un praktiski bezvējš. +24 grādi. Nāca mākonis ar lielu vēju, palika tumšs, bet viss mierīgi pārgāja pāri bez ekscesiem. Temperatūra gan nokrita uz 19 grādiem un palika spirgtāks gaiss.


Pēc piektdienas rīta negaisa paliku bez interneta. Lai man kāds iestāsta, ka tā nav viena pretīga dabas izpausme!!!!


Pie mums klusi un mierīgi čabina lietutiņš. +17 grādi.


Šodien ap mums un pat virs mums grozījās vairāki tumši mākoņi, bet nolija vien piecminūtīgs, pavisam minimāls lietutiņš. Vīrs, braucot uz Valmieru ar riteni, gan dabūja visu ceļu pamatīgu lietu.


Dienas vidū bija +24 grādi. Saulē karsti. No viena mākoņa pāris minūtes nolija. Vakarpusē pilnīgs bezvējš. Uz netālā ceļa pēc lielākas mašīnas putekļi ilgi nesēdās, palika gaisā.


Diena saulaina ar dažiem mākoņiem un mērenu vēju. +20 grādi ēnā. Pats labums, lai darbotos :)


Pelēcīga diena bez saules un pilnīgs bezvējš. +21 grāds. Man patīk :)


Diena saulaina, silta, brīžiem pat karsta un tveicīga. +23 grādi. Dažādi patumši mākoņi grozās apkārt, bet pagaidām bez lietus.