Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Rīts bija lietains un nomācies, bet mierīgs. Pēcpusdienā parādījās saule u palika sutīgs. Par laimi, nekas riebīgs nesekoja. Vakars mierīgs, kāds ilgi nav bijis. Vakar pirms negaisa manā dārzā paviesojās trīs stirnēni bez mammas. Tiešām jau tik jaunus atstāj bez uzraudzības?

Te silts, te auksts
31.07.2020 23:11

Diena bija vējaina, bet mierīga. Ar dažiem lietus lējieniem. Bet vakarā pie Ainažiem izveidojās nejaucība, kas ap desmitiem sāka zibeņot Valmieras pusē. Viss lielums gan aizgāja gar malu, bet nogāza tā, ka maz nelikās. Īsta riebeklība.

Te silts, te auksts
30.07.2020 23:58

Pretēji nejaukām prognozēm šī diena izvērtās tīri jauka. Apkārt lodāja dažādi patumši mākoņi, bet nolēja tikai dažus lējienus bez negaisiem. Vakarpusē spīd saule, kas omulīgi silda, bet nekarsē. Pieliets jau gan pietiekami, varētu atkal kādu nedēļu likties mierā, bet bez karsēšanas, lai ir patīkami ārā uzturēties un kaut ko padarīt.

Tik mainīgā vasara
25.07.2020 20:05

Par karstuma trūkumu es nesūdzos, bet par tiem nebeidzamajiem negaisiem gan. Nu cik var cūkoties???? Šodien vismaz beidzot parasts lietus bez riebīgiem pērkoniem.

Tik mainīgā vasara
24.07.2020 19:40

Šodien ņipri uzlijis vairākas reizes. Ap puspieciem Valmieras pusē viens paskaļš pērkons. Knapi 15 grādi. Kur tik vēsā laikā var tādas nejaucības veidoties? :(Manā skatījumā šodien ideāla vasaras diena. +24 grādi, mnimāls vējš, sauli bieži aizklāj nekaitīgi mākoņi, kas neļauj gaisam pārāk sakarst, un neviena negaisa :) Kādēļ tādu ir tik maz?


Diena bija sutīga un nomācoši karsta. Pirms pieciem sāka līt. Nolēmu izslēgt datoru un internetu. Tūlīt pēc tam arī bija pamatīgs spēriens. Nedaudz nogāza, bet visi pārējie negaisi aizgāja gar austrumiem un rietumiem. Paldies Dievam! Bet nu svaigums gan, var atkal elpot! :))))))))


Ko nu piedot, ne jau mēs nosakām laiku. Bet pēc pagājušās vasaras pieredzes - ir bijis, ka pēc tāda karstuma negaiss izčākst, bet pilnīgi normālā laikā saveidojas liela nejaucība.


Ap pusvieniem sāka tālumā ducināt, kas turpinājās vairākas stundas. Par laimi, līdz mums tā nejēdzība nenonāca, bet lietus arī nav lijis ne piles. Kamēr bija apmācies, bija gandrīz tīri paciešami, bet nu atkal spīd saule un karstums. Ar nepacietību gaidu auksto fronti.


Paldies! Lauku mājā jau kādu laiku saglabājas kāds vēsumiņs. No svaiga gaisa gan nav ne vēsmas :(


To negaisu es redzu arī pa savu logu, bet nu nesagādā ne mazāko prieku, kaut ļoti tālu un iet prom. Bet nu zibeņu radars atkal gļuko - Valmieras tuvumā NAV neviena zibeņa.


Šis faktiski vienmēr darbojas vislabāk www.ilmateenistus.ee

Un vasara var sākties!
11.06.2020 14:39

Jūtu līdz. Tieši tādēļ tik ļoti neciešu negaisus.

Un vasara var sākties!
08.06.2020 22:21

Pie mums no kādiem sešiem riņķī un apkārt pērkonekļo. Salijis pār pārēm. Radarā izskatās cerīgi, ka nu būs miers. Cerams.

Un vasara var sākties!
08.06.2020 20:50

Priekšpusdienā nedaudz nolija. Pēc tam kļuva sutīgs. Ap sešiem nāca virsū pērkonuzmāceklis, bet, par laimi, viss aizgāja tālu gar malām. Pie mums tikai ņipri nolija. Līst vēl joprojām, bet svaiguma nav, tas pats sutīgums gaisā.

Un vasara var sākties!
07.06.2020 19:32

Ap pieciem dzirdēju pāris attālus pērkonus. Sākumā tie parādījās zibeņu radarā, bet pēc tam pazuda. Debessmala no Valmieras puses bija ļoti tumša. Domāju, ka būs pamatīgs gāziens, bet pavisam mierīgi lija.

Tiecoties pēc siltuma
25.05.2020 18:00

Paldies!


Vakarnakt īsi pirms divpadsmitiem debesu austrumu pusē redzēju ļoti spožu un par zvaigznēm krietni lielāku objektu. Iespējams, ka tas ir asteroīds, kurš tuvojas.


Mums ir pamatīga slapja sniega gāze.