Uzlabojumi galerijās un diskusija par tām

Uzlabojumi galerijās un diskusija par tām

Tagad augšuplādējot attēlus galerijā, tie nepiciešamības gadijumā autmātiski tiks samazināti līdz galerijas izmēriem. Tādējādi, galerijas ielādējas ātrāk. Attēlus oriģināl'a izmērā joprojām ir iespējams apskatit izmantojot saiti, kas atrodas zem attēla labajā malā, kas, man šķiet ir palikusi nepamanīta. Tā kā, ja attēls nepārsniedz 2MB, nav nepieciešams samazināt attēlu pašam.

Vēl ir dažas lietas, par kurām gribētu dzirdēt viedokli no Jums - lapas apmeklētājiem. Divpadsmit attēlu limits netika veidots kādu tehnisku ierobežojumu dēļ, bet lai liktu lietotājiem kārtigi izvēlēties attēlus, kurus likt galerijās. Mērķis bija, lai galerijās nebūtu divu vienādu vai ļoti līdzīgu attēlu un līdz ar to galerija kļūtu kvalitatīvāka.

Kā labu piemēru varu minēt munta galeriju. Lai gan ir daži attēli, kas ir līdzīgi, kopumā katra bilde ir ar savu ainu. Kā ne tik labs piemērs ir šī galerija, vai, piemēram, šāda, jo vairāk vai mazāk atteloti tie paši mākoņi, un ši, jo šeit gandriz nekas nav saredzams. Var atrast vēl peimērus, ar galerijām kur 2-3 bildes ir gandrīz viens un tas pats kadrs tikai mazliet savādākā leņķī, kas galerijas skatitājam neko papildus nedod, tikai paildzina ielādi. K…

[Lasīt vairāk]
Izmaiņas nokrišņu radarā (labots)

Izmaiņas nokrišņu radarā (labots)

Nokrišņu radaram ir veikti līdzīgi uzlabojumi kā faktisko laika apstākļu kartei - tas ir pārveidots uz Google maps labākai pārskatāmībai.

Vecā radara versija pieejama šeit.

Tehnisku iemeslu dēļ paies aptuveni 2 stundas līdz radara pēdējo stundu vēsture būs atjaunojusies. Pēc tam viss strādās kā pa vecam. Viedokļus un vērtējumus gaidīsim komentāros.

Labojums: pamanīju, ka ne visas krāsas uzrādās jaunajā radarā (īpaši tumši zilās). Tagad ir salabots un nokrišņu attēlojumam vajadzētu būt tikpat precīzam kā vecajā versijā.