A
Admins

Lietotāja aktivitātes


Gribu pabrīdināt, ka sakarā ar to, ka Google Maps ir ieviesuši maksu par kartes izmantošanu, tuvākajā laikā radarā un faktiskās situācijas kartēs varētu būt izmaiņas, un to darbībā varētu būt traucējumi, kamēr ieviešam citu risinājumu.

Sveiciens no Ibērijas
05.08.2018 22:12

Paldies visiem!

Problēma atrisināta. Ja nu pamanat, ka kaut kas tomēr nav kā vajag, dodiet ziņu: www.meteolapa.lv

Ir tikai tveice
04.08.2018 15:26

Tehniskas kļūdmes dēļ, vakar viens komentārs pievienojās bez autora:

"3. aug. agri no rīta bija daudz mākoņu un vienu brīdi drusku uzlija. T. bija +22°C. Spiediens 765 mm. Priekšpusdienā skaidrojās un parādījās zemie gubu mākoņi. Sāka pūst brāzmains vējš no ZR puses. Pēcpusdienā t. sasniedza + 31°C. Spiediens turpināja krist. Lielāki gubu- un cb mākoņi bija redzami ZA pusē. Vakarā mākoņi izklīda un vējš norima. Pašlaik t. +23°C. Spiediens 762,5 mm. ZR pusē spalvu mākoņu joslas."

Varbūt kāds zina, kurš to rakstīja? Tas palīdzētu novērst problēmu, lai tā vairs nenotiek.

Ir tikai tveice
04.08.2018 10:02

Kā jau teicu, diemžēl tas šobrīd tehniski nav iespējams, jo lielai daļai lietotāju IP adreses mainās.

Vienīgais, ko varu iedomāties, ir - likt visiem autorizēties caur latvija.lv, jo tad mēs varētu banot pēc personas koda :)

Pat ja nopietni mēs tā darītu, būtu ļoti maz cilvēku, kas vēlētos komentēt ar savu īsto vārdu un uzvārdu.


Tehniski jā, bet praktiski diemžēl nē, jo lielākajai daļai lietotāju ir dinamiskas IP adreses, kas bieži mainās. Ar mobilo internetu ir vēl grūtāk, jo pie atsevišķiem operatoriem viss, kas jādara, lai tiktu pie jaunas IP, ir jāatslēdz un jāieslēdz mobilais internets.


Meteolapā ir šāda iespēja, bet, kā jau Viljams saka, IP adreses mūsdienās mainās bieži. Populārāka interneta devēji parasti izmanto dinamiskas IP kas mainās ~ reizi dienā. Līdz ar to banot pēc IP vairs nav praktiski. Reti kuram lietotājam šeit ir statiska, nemainīga IP adrese.


Mēs jau rūpējamies par savu auditoriju. Tādi lietotāji kā Jūs padara šo vietni nepatīkamu daudziem mūsu apmeklētājiem un tieši tādi lietotāji kā Jūs arī panāk to, ka šādām lapām zūd auditorija.

Tāpēc lūdzam Jums ievērot elementāras pieklājības normas un apzināti nebojāt visiem garastāvokli, lai šī lapa paliktu pieejama mums visiem. Mēs zinām, ka Jūs, tāpat kā citi, droši vien varat nest šai lapai labu pienesumu, tik vajag padomāt par to, kā to pasniedzat un vai tas atbilst lapas noteikumiem un vai konkrētajā situācijā tas ir adekvāti.


Šī ir mūsu veidota lapa, ar mūsu pašu ieguldīto laiku un resursiem. Kādus noteikumus vēlamies, tādus arī ieviešam un tādu kārtību uzturam (protams, likumiskajos ietvaros). Ja Jums kaut kas nepatīk, varat šo lapu neapmeklēt.


Mums ir aizdomas, ka Jūs šeit nodarbojaties ar troļļošanu. Lūgums vairāk piedomāt pie tā, kā šeit uzvedaties, citādi Jums tiks liegta iespēja komentēt.


Tā kā Jums kā "gaiss" tika liegta iespēja komentēt, arī šim Jūsu kontam tiek bloķētas visas iespējas šeit pievienot saturu.

Varbūt mazliet lieki, ja jau brīvprātīgi aizejat, bet pie noteikumiem vajadzētu turēties.


Vai Jūs, gadījumā, agrāk šajā portālā neesat bijis zem segvārda "Dūmaka" vai "gaiss"?


Kāda Windows versija Jums ir?

Tā kā prblēmas ir arī Explorer, visticamāk kaut kas pašā datorā vai pieslēgumā internetam. Ieteiktu pārbaudīt vai nav kāds vīruss ar kādu antivīrusa programmu - Microsft Security Essentials vai kādu citu bezmaksas, vai arī to, kas jau ir uzinstalēta.


Jūs tiešām strīdaties par grādu desmitdaļām? Temperatūras par desmitdaļām var atšķirties pāris metriem. Saprotu, ka statistikas nolūkos tas var būt svarīgi, bet domāju, ka kāda cilvēka personīgā galerijā par pagājušā gada atmiņām nav īstā vieta, kur piekasīties par dažām grādu desmitdaļām.


Bet ja Jūs necenstos to visu tik fanātiski atspoguļot, šī vietne būtu daudz pozitīva un patīkamāka visiem tās apmeklētājiem. Jūsu komentāri šo vietni padara nepatīkamāku, nevis dod kaut kādu artavu un uzlabo situāciju.


Tagad Jūs dariet to pašu par ko uzbrūkat citiem. Ja šo komentāru būtu ierakstījis kāds cits, Jūs noteikti atbildētu "Slimībai nav nekāda sakara ar optimismu" vai ko tamlīdzīgu ar līdzīgu domu.

Ja kritizējat citus par pārspīlējumiem vai nejēdzībām, tad vismaz pašai nevajadzētu tā uzvesties.


Lūdzu, pirms publicējiet savus komentārus, iesaku tos pārlasīt un apdomāt vai tie tiešām nes kādu informāciju un labumu tā lasītājam. Pagaidām izskatās, ka Jūs uzskatāt, ka Jūsu pienākums ir uzspiest savu viedokli visiem, kas te komentē, un atbildēt uz visu komentāriem. Daļai Jūsu komentāru nav lietderīga satura. Gluži pretēji - tie bezjēdzīgi provocē uz strīdiem, nevis diskusijām.

Ja Jūs pati nespēsiet veikt šo paškontroli, būsim spiesti pieņemt kādus mērus, lai samazinātu Jūsu komentēšanas biežumu šeit, jo savādāk komentāru saturs šeit tiek pārāk atšķaidīts ar Jūsu saturā pustukšajiem komentāriem.


Tāpat citi liek tikai "plusiņus" un pat atklāti to saka. Vērtēšanas sistēmā tas ir tik pat slikti cik Jūsu minētie troļļi. Vismaz pagaidām cerams ka abi ir vienādā skaitā un viens otru izlīdzina.

Ja ir kāda ideja, kas palīdzētu tikt galā ar abiem šiem faktoriem, ar prieku to uzklausīšu un tas nokļūs jaunajā versijā. Pagaidām vērtēšanas sistēmā izmaiņas ir paredzētas, bet nezinu cik ļoti palīdzēs risināt šīs problēmas.


Runa nav tikai par galerijām, šī manis minētā pieredze ir no rakstiem. Domāju atšķirība galerijās nebūtu, reakcija būs tā pati.


Laikam nesapratāt manu domu.

Piedabūt paskaidrot vērtējumu var pārstājot visu uztvert personīgi un pieņemt kritiku, kā iespēju uzlaboties.

Šobrīd ir tā, ja kāds pasaka, ko varētu uzlabot (pat nesaka neko sliktu), autors to uztver kā dziļu aizvainojumu un sāk "kasīties", līdzīgi kā Jūs ar Rudonu atbildot Dūmakas komentāram. Tas parāda to, ka teikt kāpēc kaut kas nepatīk, ir bezjēdzīgi, jo autors to neņem vērā, bet uztver personīgi un cenšas sevi aizstāvēt ar visu to, ka tur nav ko aizstāvēt, jo nekas nav slikts nav noticis un uzbrukuma nav bijis. Ir tikai izteikts viedoklis, vai dots padoms, kā uzlabot kvalitāti.

Par galerijām daļēji piekrītu, jaunajā versijā būs vieta gan novērojumu galerijām, gan mākslinieicskām, bet līdz tam jāpaciešas, jo brīvā laika ir ļoti maz.


Lūk kārtējais piemērs, kāpēc tie, kas liek "mīnusiņus" klusē - šajā gadījumā Dūmaka tikai gribēja precizēt faktus un papildināt informāciju, bet Jūs to uztverat kā "uzbraucienu", aizvainojumu.

Es personīgi tur neko uzbrūkošu, ne arī "kasīšanos" neredzu.