1. 09.06.2013 16:53 Skatīt

    Jau tuvāk pa DA pamali iet lieli mākoņu veidojumi, taču virzās garām. Virs galvas dūmaka pašķīdusi, atlikuši vien atsevišķi spalvu mākoņi plus pa kādai neizteiksmīgai gubai. T. ap +24*C, vējš pavisam lēns.

    Ielādē...
  2. 09.06.2013 14:51 Skatīt

    Pēc 13.00 grādi pakāpās līdz +25, nesen arī +26 sasniedza. Taču karsti nav, pūš arī neliels spirdzinošs vējelītis. Debesis joprojām dūmakainas, taču Saule bez problēmām lej savu gaismu pār Zemi. Vienīgi tālu A-DA pusē mākoņaināks, staigā augstas gubas, no kā redzu vien pašas virsotnes. Šobrīd +26,2*C.

    Ielādē...
  3. 09.06.2013 12:21 Skatīt

    Dārzā odu joprojām daudz, bet šķiet, ka mazliet mazāk kļūst. Arī pilsētā - ja pirms pāris nedēļām līda iekšā dzīvoklī pa visām neiedomājamām vietām, tad tagad vien pa kādam gadās.

    Ielādē...
  4. 09.06.2013 12:16 Skatīt

    Vakardiena mierīga, saulaina, ar laba laika mākonīšiem, nekādus cb tuvumā nemanīju. Un jau vairs ne karsta, bet vienkārši silts, max stundās (13.00 - 17.00) +25...+26*C, vēlākā pēcpusdienā un pievakarē +22...+23*C. Vējš neliels, vairāk iegriezies no ZR puses. Vakars ilgi silts, vismaz uz balkona. :)
    Atbilde Raitim - ZA puse man ļoti švaki pārredzama; Preiļi jau nav vis uz ZA, drīzāk uz A-DA, bet Rēzekni man neredzēt, neesmu laukos. ;)
    Šodiena sākusies ar saulainu laiku, tagad kādu laiku debesis gan tinas augstā dūmakā, taču tā nevienmērīga un paplāna. Brīžiem uzpūš neliels mainīga virziena vējš, ļoti patīkams laiks. Nav arī karsts, taču siltums turas, šobrīd +24*C.

    Ielādē...
  5. 07.06.2013 23:53 Skatīt

    Pievakarē - vakarā (līdz ~20.30) zili melnu mākoņu visapkārt bija, ka biezs, bet visi aizgāja garām - pārsvarā pa A pusi, bet daži arī pa R. Visi apmeta līkumu - kaut kāda maģija, vai... :D Vienīgi ap 19.40-19.50 viens mākonis ar pašu astes galiņu aizķēra, mazliet uzlija (reizē Saulei spīdot), bet ātri beidzās, vien asfalts uz pāris stundām mitrs kļuva, bet zem kokiem tāpat viss sauss.
    Pēc 20.00 mākoņi pamazām atkāpās, Z pusē jau kļuva gandrīz skaidrs, vējš norima pavisam, un vakars ļoti mierīgs. Bet līdz tam vēl arī šo to nobildēju.
    Karstums atkāpās jau agrāk - vēl pirms 19.00 palika tikai +22,5*C, ap 19.30 +21,2*C, bet vēlākā vakarā ilgi turējās ap +19*C - svaigs dzestrums, bet auksti nelikās (nebija vēja).
    Mierīgs laiks arī šobrīd, pamazām jūtams pa logiem iekšā nākošais nakts vēsums, T* +16,3*C.

    Ielādē...
  6. 07.06.2013 17:33 Skatīt

    Netālu pa Z pusi iet garām (?) visai iespaidīgs negaisa mākonis, brīžiem dzirdama ducināšana, līdzīgs grozās tālāk D pamalē. Mazāki veidojumi redzami arī A virzienā, rodas iespaids, ka pamazām mākoņi Līvānus no 3 pusēm sāk ielenkt. Grādi atkal virs +28, nesen bija pat +29,2*C - jauns dienas rekords. :)

    18:03: Zili melni mākoņi jau teju visapkārt, taču pie manis spīd Saule... Parādījies neliels vējelis, pēdējās 15 minūtēs kļuvis par 3 grādiem vēsāks - šobrīd +25,4*C. Taču neņemšos spriest, vai šie mākoņi patiešām atnāks, kaut šoreiz lietus arī derētu - aizdomas, ka aiziet uz D pa A pusi, vien varbūt ar asti ķers...
    Par to visu un citiem vērojumiem - jau vakara "sesijā"... ;)

    Ielādē...
  7. 07.06.2013 17:02 Skatīt

    Es jau saprotu, ka visa vasara karsta nemēdz būt, un ka būs arī vēsāka laika periodi - tas ir neizbēgami. Lai jau karstums atkāpjas, bet lai vismaz auksts tā vietā nepaliek... Jo zem +20 vasarā dienā jau ir vēsums/aukstums (atkarībā no tā, cik to padsmitu un kāds, cik stiprs vējš). Ceru, ka vismaz pie manis, iekšzemē, dienās nenolaidīsies līdz +16 vai, nedod Dievs, vēl zemāk.

    Ielādē...
  8. 07.06.2013 16:55 Skatīt

    Vakar naktī vienubrīd tā bija, bet šodien vismaz kopš 14.50 atkal lēnais divplāksnis... :(

    Ielādē...