1. 27.12.2010 19:11 Skatīt

  Tikko nosūtīju uz minēto adresi. :)

  Ielādē...
 2. 27.12.2010 14:06 Skatīt

  Sveicināti visi pēc svētkiem! :)
  Par laimi, lielāku ekscesu par iepriekšējo reizi aprakstītajiem nebija. Vakar jau rīta pusē lietus pārvērtās sniegā, kas pamazām pārklāja ledainās ielas un ietves ar "pretslīdes materiālu" (gluži kā biju to vēlējies! ;) ), tā kā pēcpusdienā jau šajā ziņā bija gandrīz OK. :)
  Koki apledojuši krietni, jau pa logiem labi var redzēt. Uzņēmu vairākas bildes, vēl gan neesmu datorā ielādējis, nezinu, cik labas sanākušas, bet nu vismaz dažām vajadzētu būt labām. :) Ja ir interese, varu pārsūtīt (pašam sava bloga nav).

  Arī grādi turējās mazliet (-1...-3*C), bet nepārtraukti zem nulles, tā kā nebija arī vairs nekādas kušanas. :)
  Apmācies gan visu laiku, Saule tā arī neuzspīdēja, dienā turpināja snigt sniedziņš, beidzās pēcpusdienā. Vakars mierīgs, bezvējš, grādi zem 0, bez nokrišņiem.

  Šodien jau kopš rīta ik pa laikam pavirpuļo sīks snieģelītis, g… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 3. 26.12.2010 03:11 Skatīt

  Vēlā vakarā sāka atkal līt, turklāt daudz spēcīgāk, nekā dienā bija. Un pāris stundu laikā pie mīnusiem viss pārvērtās totālā slidotavā. (Dienas variants līdzi nestāv...) Laternu gaismā viss, gan puskailie trotuāri, gan sniega kupenas lielās ielas malā un pagalmā – vizēt viz no atstarotās gaismas, kā to spēj atstarot vien tīrs ledus. Cik bieza tā ledus kārta, par to gan nevaru spriest. Bet vispār – marasms... Nesen likās, ka varētu būt viss garām, taču nāca otrā sērija, un tā izrādījās... labāk neteikšu.

  Tagad gan lietus pārstājis, taču visi sūdi jau savārīti. Nezinu, kas šo situāciju tagad varēs labot – varbūt vienīgi sasalstošs slapjš sniegs, kas varētu radīt grumbuļainību? Nekas cits prātā nenāk…
  Grādi tagad jau tuvojas -2*C. Apledojuši koki (vairāk, kā dienā, pāris bērzi pagalmā diezgan aizdomīgi saliekušies, bet ceru, ka šo nastu izturēs. Vēja vismaz nav.
  Taču naktī nesen p… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 4. 25.12.2010 20:41 Skatīt

  Pievakarē lietus pārstāja, grādi ap 17.00 atkal nolaidās līdz nullei, pamazām sāka piesalt (visu uz zemes notiekošo ļoti labi varēja redzēt arī pa logiem), un tagad jau -1*C pie loga. No gaisa nekas nekrīt, laiks mierīgs. Ceru, ka atkusnis būs beidzies! :)

  Ielādē...
 5. 25.12.2010 13:50 Skatīt

  Līvānos grādi nesen pārkāpa Rubikonam (nullei :D ) un tagad ir nepilns 1 grāds plusos. Rīta pusē vēl bija mazliet zem 0, ap 11.00 šī robeža tika sasniegta, un pirms stundas - pārsniegta. Vējš minimāls.

  Kaut kad nakts otrajā pusē ir lijis sasalums, jo jau no rīta ietves bija pamatīgi slidenas. Lai to konstatētu, nemaz nenācās kāpt lejā (labi, ka viss sapirkts, arī citur iet nav plānots!) - pietika paskatīties pa logiem un pavērot, kā cilvēki slidinās, daži vispār knapi kust... Pēc novērojumiem, īpaši slidenas ir kārtīgi notīrītās ietves.
  Arī sniegs uz palodzēm ir pārklāts ar stipru ledus kārtiņu, to pats pārbaudīju. Tāpat uz kokiem manāms neliels apledojums, taču vismaz pašlaik tas neko liels neizskatās, pavirši uzmetot aci, atgādina nelielu sarmu.

  Lietus turpina līt, tikai nu jau vairs nesasalst. Iestājies atkusnis... :( Mašīnas pa ielu brauc tā, ka viss šļakst, arī uz ietvēm nes… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 6. 25.12.2010 01:15 Skatīt

  Arī šobrīd nekas nav īpaši redzams, ja neskaita pieputinātu apkārtni, bet, cik tur liels jeb biezs tas sniegs, to nu pateikt neņemos... Acīmredzot puteņi Valmieru jau pametuši.

  Ielādē...
 7. 24.12.2010 23:21 Skatīt

  Es arī tikko papētīju radaru, patiešām virs Vidzemes Cēsu-Valmieras apkārtnē pēdējās stundas laikā kaut kas traks notiek! Žēl, ka nav neviena no turienes, kas varētu to situāciju paskaidrot - kas tas ir, lietus vai sniegs, abi kopā jeb kas cits?... Tādus radara rādījumus pat vasarā reti redzējis esmu!!!

  Ielādē...
 8. 24.12.2010 19:21 Skatīt

  Līvānos pagaidām bez īpašām izmaiņām. No gaisa nekas nekrīt, cik pa logu var spriest, grādi gan pakāpeniski rāpjas uz augšu, nu vairs tikai -4*C (pie loga).

  Ielādē...