Manuprāt, viss ir OK, arī attīstība virzās pareizajā virzienā! Vienīgais - varbūt ir iespēja meteoradaru šajā versijā uztaisīt arī uz wap.meteolapa (lai varu mobilakā redzēt kā agrāk), - vakar Rīgā man tas ļoti būtu noderējis.
Bet kopsummā - malači, prieks par jums! :)
Pašlaik nekas ārā nav mainījies - turpina līņāt lietus, temperatūra +5*C.
Rīt plānoju uz pāris dienām doties Rīgas virzienā, tā kā par laiku Līvānos pirmdien un otrdienas lielākajā daļā varēšu spriest vien 6. datuma vakarā, un arī visai aptuveni... Bet tas laiks jau pašlaik arī tāds "visai aptuvens", neko īpašu arī tuvākajās dienās neprognozē, tā ka... ;)
Vakar naktī lietus atnāca kaut kur pirms 2.00, lija pēc tam ilgi un arī no agra rīta lijis, bet vēlāk mākoņi sāka šķirties, lietus mitējās, un dienas vidū nelija. Tad arī gaišāks palaikam palika, brīžiem pat tīri omulīgi aiz logiem izskatījās, bet diemžēl tas nebija ilgi... :(
Atsāka pēcpusdienā līt, dažādā intensitātē turpinās joprojām (brīžiem sīks smidzeklis, brīžiem lielākas lāses). Plus vēl vidēji stiprs vējš ar atsevišķām stiprākām brāzmām, kas nes to slapjumu pa gaisu - laiks tagad galīgi sadraņķējies... :( Piegāzts arī bezjēgā, pat pilsētas centrā daudz lielu peļķu, laukos droši vien dubļu jūra...
Gaiss gan silts, termometri dienā pārsvarā +5...+6*C robežās, max t +6,4*C, šobrīd +5,2*C.
Vakardien bija izcili draņķīgs laiks - totāli nomācies, dienas reāli nebija, pat pusdienlaikā dziļa krēsla (istabā bez gaismas nebija ko domāt!), bet ap 15.00 pat ārā jau gandrīz tumšs. Turklāt jau agrā pēcpusdienā sāka līt, plus vēl sacēlās diezgan stiprs, brāzmains vējš, un dažādā intensitātē (brīžiem pat visai stipri) lija līdz vēlai naktij, pārstāja tikai kaut kur ap 2.00 - 3.00. Grādi dienā ap +4, vakarā pacēlās pāri +6 (max +6,6*C, ap 23.30), kristies sāka tikai vēlāk (4.00 +3,9*C).
Šodien toties jauka un patīkama diena! Siltums nekāds lielais (visu dienu ap +3...+4*C, max +4,4*C), taču līdz domām par salu un sniegu arī tālu. Rīts skaidrs, saulains, vēlāk parādījās mākonīši, bet neko vairāk par MMD neizveidoja, Saule nekur uz ilgu laiku nepazuda, vējelis bija, bet mērens. Laba diena, bet sirds tomēr aizvien vairāk alkst pēc skaistas, sniegotas ziemas ar pastāvīgu saliņu! :)
Nebūtu slikti, daudz labāk nekā mūžīgais pelēkums!
Kaut gan šodiena bija patīkams izņēmums - pret šādām dienām man iebildumu nebūtu... ;)
Uz nakti grādi palēnām uz leju, tomēr vēl plusos, šobrīd +1,8*C.
Decembris sācies ar visnotaļ patīkamu laiku! :) Lai arī tā nav cerētā baltā ziema, bet vismaz gaiša un arīdzan silta diena!
Nakts jau bija ļoti silta šim datumam, ap +4...+5*C, drīz pēc Saules lēkta sāka skaidroties, un viss rīts gaišs, tuvāk pusdienlaikam laiciņu pat skaidrs laiks. Grādi ap +6...+7*C.
Pēc 12.30 no R puses sāka rādīties mākoņi, bet šoreiz tie tādi paplāni, arī pēcpusdienā Saule caur tiem palaikam spīdēja, termometrs ap +6 arī turējās. Tuvāk vakaram gan palēnām uz leju, šobrīd +3,4*C. :)
Meteolapa.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu.
Uzzināt vairāk.
Vai drīkstam izmantot Tavus datus, lai personalizētu reklāmas?
Vai drīkstam izmantot Tavus anonimizētus datus, lai palīdzētu mums sekot apmeklētāju plūsmai?
Es to Tev atgādināšu pie mīnus 30!!! :D
Manuprāt, viss ir OK, arī attīstība virzās pareizajā virzienā! Vienīgais - varbūt ir iespēja meteoradaru šajā versijā uztaisīt arī uz wap.meteolapa (lai varu mobilakā redzēt kā agrāk), - vakar Rīgā man tas ļoti būtu noderējis.
Bet kopsummā - malači, prieks par jums! :)
Pašlaik nekas ārā nav mainījies - turpina līņāt lietus, temperatūra +5*C.
Rīt plānoju uz pāris dienām doties Rīgas virzienā, tā kā par laiku Līvānos pirmdien un otrdienas lielākajā daļā varēšu spriest vien 6. datuma vakarā, un arī visai aptuveni... Bet tas laiks jau pašlaik arī tāds "visai aptuvens", neko īpašu arī tuvākajās dienās neprognozē, tā ka... ;)
Vakar naktī lietus atnāca kaut kur pirms 2.00, lija pēc tam ilgi un arī no agra rīta lijis, bet vēlāk mākoņi sāka šķirties, lietus mitējās, un dienas vidū nelija. Tad arī gaišāks palaikam palika, brīžiem pat tīri omulīgi aiz logiem izskatījās, bet diemžēl tas nebija ilgi... :(
Atsāka pēcpusdienā līt, dažādā intensitātē turpinās joprojām (brīžiem sīks smidzeklis, brīžiem lielākas lāses). Plus vēl vidēji stiprs vējš ar atsevišķām stiprākām brāzmām, kas nes to slapjumu pa gaisu - laiks tagad galīgi sadraņķējies... :( Piegāzts arī bezjēgā, pat pilsētas centrā daudz lielu peļķu, laukos droši vien dubļu jūra...
Gaiss gan silts, termometri dienā pārsvarā +5...+6*C robežās, max t +6,4*C, šobrīd +5,2*C.
Uz vakaru nomācies, līt gan vēl nelīst, grādi nostabilizējušies +3...+3,5*C robežās. Pagaidām.
Vakardien bija izcili draņķīgs laiks - totāli nomācies, dienas reāli nebija, pat pusdienlaikā dziļa krēsla (istabā bez gaismas nebija ko domāt!), bet ap 15.00 pat ārā jau gandrīz tumšs. Turklāt jau agrā pēcpusdienā sāka līt, plus vēl sacēlās diezgan stiprs, brāzmains vējš, un dažādā intensitātē (brīžiem pat visai stipri) lija līdz vēlai naktij, pārstāja tikai kaut kur ap 2.00 - 3.00. Grādi dienā ap +4, vakarā pacēlās pāri +6 (max +6,6*C, ap 23.30), kristies sāka tikai vēlāk (4.00 +3,9*C).
Šodien toties jauka un patīkama diena! Siltums nekāds lielais (visu dienu ap +3...+4*C, max +4,4*C), taču līdz domām par salu un sniegu arī tālu. Rīts skaidrs, saulains, vēlāk parādījās mākonīši, bet neko vairāk par MMD neizveidoja, Saule nekur uz ilgu laiku nepazuda, vējelis bija, bet mērens. Laba diena, bet sirds tomēr aizvien vairāk alkst pēc skaistas, sniegotas ziemas ar pastāvīgu saliņu! :)
Nebūtu slikti, daudz labāk nekā mūžīgais pelēkums!
Kaut gan šodiena bija patīkams izņēmums - pret šādām dienām man iebildumu nebūtu... ;)
Uz nakti grādi palēnām uz leju, tomēr vēl plusos, šobrīd +1,8*C.
Decembris sācies ar visnotaļ patīkamu laiku! :) Lai arī tā nav cerētā baltā ziema, bet vismaz gaiša un arīdzan silta diena!
Nakts jau bija ļoti silta šim datumam, ap +4...+5*C, drīz pēc Saules lēkta sāka skaidroties, un viss rīts gaišs, tuvāk pusdienlaikam laiciņu pat skaidrs laiks. Grādi ap +6...+7*C.
Pēc 12.30 no R puses sāka rādīties mākoņi, bet šoreiz tie tādi paplāni, arī pēcpusdienā Saule caur tiem palaikam spīdēja, termometrs ap +6 arī turējās. Tuvāk vakaram gan palēnām uz leju, šobrīd +3,4*C. :)