1. 17.12.2017 01:06 Skatīt

    Bet bilde, kas blakus parādījusies, nu gan komentārus neprasa! :) Pirmā zorte!

    Ielādē...
  2. 16.12.2017 20:25 Skatīt

    Teikšu, kā ir - vismaz no šīs bildes nevar saprast absolūti neko... Citplanētiešu alfabēts. ;)

    Ielādē...
  3. 16.12.2017 20:22 Skatīt

    Un atkal slapjdraņķis... :( Šodien vismaz tik ļoti nekusa, bet tāpat nakts baltums lielā mērā pakusis, jo lielāko dienas daļu mazos plusos, ap +0,5°C, vien pēcpusdienā ap nulli, tagad līdzīgi, joprojām lielākoties uz ielām slapjš, tomēr vietām sausāks, mazliet piesalst. Visu dienu bezvējš, miglas nebija, taču nomācies un bezjēgā tumšs gan. Sniega kārta, kur ir, labi ja 1-2 cm robežās.
    Šobrīd joprojām nomācies, bezvējš, +0,1°C, spiediens 751,5 mm.

    Ielādē...
  4. 16.12.2017 01:52 Skatīt

    Burvīgs skats aiz loga! :) Jau kādu stundu lēnām krīt lielas, baltas sniegpārslas, atkal zeme top balta, arī koki pamazām baltā villainē tinas, tomēr mazliet viss arī kūst. Bezvējš, t. +0,5°C, vietām slapjums uz zemes tomēr baltajam deķim cauri sūcas, pilnai laimei trūkst dažu grādu mīnusā. ;)

    Ielādē...
  5. 15.12.2017 23:25 Skatīt

    Pēdējās pāris stundās mazliet piesalst. Pie loga ap nulli, bet lejā peļķes pārvilkušās ar ledu. Solītais sniegs gan vēl nav ieradies, līdz gulētiešanai pasekošu līdzi notikumu attīstībai. Šobrīd -0,2°C, 748,5 mm.

    Ielādē...
  6. 15.12.2017 17:58 Skatīt

    Atkal visas cerības uz ziemu vējā... :( Agrā rītā vēl nedaudz slapjš sniegs, vēlāk bez nokrišņiem. Taču tāpat nomācies, tumšs, pat dienas vidū bez papildu gaismām nekā. Vējš mērens, nekas traks, taču galvenā bēda ar grādiem - rīta pusē ap +1, bet pēc pusdienlaika jau tuvu +2, vairākas stundas +1,7...+1,9°C robežās. Un tā visa rezultātā masīvs slapjdraņķis uz ielām, un dienas laikā teju viss ir nokusis. Uz zemes no sniega vien plāna, caurumaina, netīri balta seģele, bet daudzviet nav pat tās.
    Pēdējās stundas laikā t. mazliet krīt, šobrīd +1,1°C, bet tas jau kā mironim plāksteris - ja vien nepiesals un neuzsnigs no jauna. Spiediens 749,5 mm.

    Ielādē...
  7. 15.12.2017 17:19 Skatīt

    Tas arī pierāda informācijas spēku, ja to māk pareizi izmantot. Un to mums visiem jāņem vērā, jo šādu ieroci kādreiz var pavērst arī pret mums. Jābūt gudriem, ar pretindi kabatā. :)

    Ielādē...
  8. 15.12.2017 05:44 Skatīt

    LTV1 tieši arī bija, Panorāmā un Nakts ziņās. Panorāmā arī mazliet vairāk runāja par to, kāpēc tā dara - tieši 100 kailcirtes Latvijas simtgadei projekta dēļ, jo tas, lūk, viņiem (mežu īpašniekiem, kokrūpniekiem, kokrūpniecībā strādājošiem) rada sliktu slavu, sauca to par zaļo organizāciju iniciatīvu, kas nodarbojas ar dezinformāciju utt. Tādēļ "pārskatāmā nākotnē" ZM šos grozījumus uz MK nevirzīs. Oficiāli. Sīkāk viss Panorāmā, no 20.46 līdz 20.48.

    Ielādē...