1. 21.02.2019 20:23 Skatīt

  Šajā gadījumā ir noticis tieši tāpat kā vairākas nedēļas iepriekš. Lietotājs Hauonekani pats ir izdzēsis vairākus savus aizvadīto dienu komentārus. Attiecīgi dzēšot komentāru tiek dzēstas arī tam veltītās atbildes. Tā kā šajā situācijā tur ir bijušas garas komentāru rindas kā atbildes, tās dzēšot, rodas sajūta, ka kaut kas ir pazudis.

  Ja tiktu dzēsts tikai konkrētais vai konkrētie komentāri, bet atbildes atstātas, nebūtu saprotama to jēga. Domāju, ka no malas visai dīvaini izskatītos atbilde uz dzēstu komentāru, kur otrai pusei tiek veltītas dažādas replikas. Jā, daļa tās saprastu, taču ne visi.

  Tāpēc uzskatām, ka pašreizējā dzēšanas kārtība, kad dzēšot komentāru, pazūd arī visas tam veltītās atbildes, ir loģiska. Turklāt parasti neviens tāpat vien komentārus nedzēš, tāpēc šādas, iespējams, mulsinošas situācijas, notiek reti.

  Ielādē...
 2. 10.02.2019 11:58 Skatīt

  Tas tāpēc, ka kāds lietotājs ir izdzēsis visu savu ievadīto informāciju, ieskaitot komentārus un novērojumus, līdz ar to pazudušas ir arī tiem komentāriem veltītās atbildes. Tā rezultātā secība ir nedaudz mainījusies, kaut kad to neprecizitāti novērsīsim.

  Ielādē...
 3. 05.02.2019 11:00 Skatīt

  Aicinātu arī citus ieklausīties iepriekšējā komentāra teiktajā - nekritizēt un nepārmest citiem, ja viedokļi nesaskan, neuzstādīt diagnozes, kā arī nejaukties personīgajā dzīvē un paradumos, neprovocēt uz kašķi.

  Ielādē...
 4. 01.02.2019 16:11 Skatīt

  Jā, to var izdarīt, un visdrīzāk tuvākajā laikā ieviesīsim iespēju norādīt vienu vai otru mērvienību. Šobrīd gan iesaku izmantot kādu no internetā pieejamajiem pārveidotājiem, kur būtībā to var izdarīt ar vienu klikšķi.

  Ielādē...
 5. 22.01.2019 07:57 Skatīt

  Neko neesam mainījuši, pašam nupat pamēģinot, nekādas problēmas nemanīju. Iesaku pamēģināt vēlāk, tikai norādot attiecīgo rīta laiku, cikos tie -19 fiksēti.

  Ielādē...
 6. 20.01.2019 18:06 Skatīt

  Paldies! To izvēlni iespēju robežās pakoriģēsim. Man personīgi nepatīk vidēji spēcīgi nokrišņi, bet ir avoti, no kuriem nāk vārds "vidēji", bez nokrišņu veida.

  Bezvējš, savukārt, tiks attēlots tad, ja vēja ātrumā ierakstīsiet nulli (un attiecīgi brāzmu ailīte nebūs aizpildīta).

  Minimālo un maksimālo tabulā rāda no paša iesniegtajiem novērojumiem. Attiecīgi, ja no rīta ir bijis aukstāks, var iesniegt novērojumu ar konkrēto pulksteņa laiku. Ja, piemēram, 4 reizes dienā ir iesniegti dati, tabulā pie diennakts min/max redzēs zemāko un augstāko no tiem 4 rādījumiem.

  Ielādē...
 7. 18.01.2019 19:26 Skatīt

  Ar katru dienu ieceres aprises kļūst aizvien pamanāmākas. Ceram, ka izveidosim to ērtu un pārskatāmu. Progresu var novērtēt vienā attēlā twitter.com

  Ielādē...
 8. 18.01.2019 17:52 Skatīt

  Pārcēlu otras daļas attēlus uz šo galeriju. Ja nepieciešams, profilā variet mainīt to secību. Palielināju arī Jums maksimālo bilžu skaitu vienā galerijā, lai nebūtu jāveido otra daļa, kā tas nereti ir bijis iepriekš.

  Ielādē...