1. 16.02.2021 19:07 Skatīt

  Interesanta Jums tā saprašana par demokrātiju - tās ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Ikvienam ir tiesības uz viedokli, taču ir ar sapratni un iecietību jāizturas pret citu rakstīto. Neviens taču Jūs neapsmej par to, ka "gribat vēl mērenu ziemu 2 nedēļas", taču kolīdz pats saskaraties ar kāda cita rakstīto, kas nesaskan ar Jūsu domām, tā uzreiz atbildat ar bieži vien izaicinošu un pat nicinošu komentāru, pasmejoties par cita vēlmēm vai rakstīto.

  Tā kā šī problēma ir novērota ilgstoši, pēdējo reizi aicinām Jūs padomāt, kā Jūsu rakstīto var uztvert citi apmeklētāji. Uzreiz saku, ka līdz ziņu portālu komentāru zemajam komentāru līmenim mēs šeit nenolaidīsimies.

  Ielādē...
 2. 16.02.2021 18:58 Skatīt

  Jo snieg jau tikai Vidzemē. :)

  Bet ja nopietni, tad vainīgs ciklons, kam tālajās svētdienas prognozēs tika prognozēta cita trajektorija, kā tas ir šobrīd. Ja prognozi rakstītu šorīt, būtu pilnīgi skaidrs, ka snigs stipri šaurā joslā, taču sniegs kopumā skars visu Vidzemi un vēlāk arī Latgali, kur jau snigs mazāk.

  Ielādē...
 3. 29.11.2020 13:05 Skatīt

  Paldies, bet malkas pagales šajā ugunī mēs nemetīsim. :)

  Katram pašam jādomā pie sava rakstības un izteiksmes stila, kas, mūsuprāt, ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ daži komentāri tiek novērtēti izteikti negatīvi.

  Ielādē...
 4. 25.08.2020 19:04 Skatīt

  Jūsu teiktajā "varētu būt" izskan pieņēmuma formā. Kādos konkrētos gadījumos Jūsu minētais informācijas avots ir ticamāks? Rakstot prognozi nedēļai balstāmies uz lielajiem modeļiem, nereti izceļot to atšķirības. Tajā pašā laikā nevienu konkrētu ilgtermiņa (nedēļas) prognozi nevar izcelt kā precīzāko, jo viss nepārtraukti mainās un attīstās.

  Ielādē...
 5. 30.06.2020 11:01 Skatīt

  Arī Ventspils šorīt sagaidīja mērenu negaisu ar spēcīgām vēja brāzmām un lietus šaltīm.

  Ielādē...
 6. 13.06.2020 19:14 Skatīt

  Igaunijas abu radaru dati ir attēloti - rīt plānojam atjaunot arī Lietuvas radara attēlojumu. Protams, brīdī, ja viņu lapa atkal nokrišņu dēļ būs pārslogota, pārrāvumi var atkārtoties.

  Ielādē...
 7. 09.06.2020 19:23 Skatīt

  Par radariem:

  - Latvijas radars, kā jau ne pirmo reizi, tieši nokrišņu laikā ir pakāries (tas nav saistīts ar mums).
  - Lietuvas radara attēlu iegūt šobrīd ir tehniskas problēmas, iespējams, noslodzes dēļ, meklējam risinājumu.
  - Igaunijas radarus esam atslēguši, jo pakalpojuma sniedzējs ir veicis izmaiņas karšu attēlojumā, līdz ar to mūsu pusē radās attēla izkropļojums. Tos plānojam atjaunot tuvākajā nedēļā.

  Pamanot šādas situācijas lūgums uzreiz ziņot e-pastā vai sociālajos tīklos, lai varam meklēt risinājumu.

  Ielādē...
 8. 05.05.2020 20:24 Skatīt

  Es vakar vakarā nobrīnījos, ka lietus tikpat kā nekur netika solīts. Veidojot rakstu, prognozēs redzēju iespējamību, ka Latgalē līs, tiesa tas viss ievilkās ilgāk, kā plānots. Kurzemē turpretī joprojām saule, kārtīgs lietus sen nav redzēts.

  Ielādē...