1. 10.01.2019 08:57 Skatīt

  Nu jau, nu jau... abiem diviem būtu jāpārdomā savs teiktais un jāievēro vispārpieņemtās pieklājības normas.

  Ielādē...
 2. 08.01.2019 11:01 Skatīt

  Protams, ka rādījumus ietekmē dažādi faktori, taču, pirms iziešanas no mājas, lielākā daļa visdrīzāk tāpat piefiksē to temperatūru, ko rāda termometrs pie loga. To oficiālo staciju mums ir maz, turklāt pat tie, kas iepriekš ir izrādījuši nepatiku pret kaut kādiem subjektīviem rādījumiem, kritizē arī it kā oficiālos skaitļus. Paši zinām, ka LVĢMC stacijas ne vienmēr rāda to objektīvāko ainu, arī LVC kartē redzami dažādi lokāli ietekmējoši faktori. Tā kā pat masu mediji citreiz atsaucas uz ne visai oficiālu novērojumu informāciju, domāju, ka labāk ir atzīmēt to, ko redzam, nedomājot par zinātnisko pusi. Galu galā, dažādi troļļi tepat aiz loga vien pa laikam parādās, un tiem nekad nebūs labi.

  Ielādē...
 3. 07.01.2019 18:40 Skatīt

  Viedokli ņemsim vērā. Piekrītu, ka šobrīd karte izskatās tukša tieši šī laika ierobežojuma dēļ. Plānojam popularizēt šādu laika vērojumu nodarbi, un ceram arī uz jauniem lietotājiem, taču šobrīd to neveicam tieši testa versijas dēļ.

  Ielādē...
 4. 07.01.2019 18:25 Skatīt

  Paldies par viedokli! Izvērtēsim šādu iespēju, jo atkarībā no tā, kā dati tiek attēloti, tas varētu būt arī visai laikietilpīgs uzdevums. Taču plusi tam noteikti ir.

  Ielādē...
 5. 07.01.2019 09:09 Skatīt

  Profila sadaļā "mani novērojumi" pēc tam ir iespēja izlabot, ja kaut kas nav sanācis ne tā, kā plānots.
  Tuvākajā laikā uzliksim kā noklusējumu to pulksteņa laiku, kad atverat sadaļu, lai visdrīzāk būtu mazāk jālabo, kā arī novērojuma vieta jau būs aizpildīta ar iepriekšējā reizē aizpildīto informāciju.

  Ielādē...
 6. 06.01.2019 23:11 Skatīt

  Es pieļauju, ka šajā gadījumā problēma ir fonta stilā, jo vārdā Pārdaugava es redzu neparastu burtu "ā". Jāpiemin gan arī tas, ka datubāze nav tik plaša, lai izvēlētos pilsētu daļas, tāpēc Rīgas variantā būs jāraksta Rīga, un komentārā var pierakstīt papildinošu informāciju, piemēram, Pārdaugava. Jāsāk rakstīt pirmie trīs simboli un tad no saraksta jāizvēlas atbilstošais variants. Iesaku pamēģināt no citas ierīces, ja sākotnēji neizdodas, jo problēmu šeit neatrodu.

  Ielādē...
 7. 06.01.2019 23:08 Skatīt

  Šajā gadījumā vienkārši ir trūcis paskaidrojuma no mūsu puses. Novērojumi faktisko laika apstākļu kartē un tabulā ir redzami trīs stundu periodā, tāpat kā tas šobrīd ir ar citiem avotiem. Par to var diskutēt, vai nepieciešams to koriģēt, taču to nevar saukt par faktisko laiku, ja līdztekus rādījumiem, kas nodoti nupat, redzami arī tie, kas nodoti, piemēram, pirms 5 stundām.

  Savus novērojumus vienmēr var atrast profilā, sadaļā Mani novērojumi, kur redzams, ka tie nekur nepazūd, attiecīgi pilsētas vai novada arhīvā dati tiks parādīti, ja būs šāds pieprasījums.

  Ielādē...
 8. 06.01.2019 14:36 Skatīt

  Jautājumus un ieteikumus, kā arī komentārus par lietotāju novērojumu sadaļu aicinu publicēt, atbildot uz šo komentāru. Paldies!

  Ielādē...