1. 11.01.2019 09:37 Skatīt

  1. Atkalu sadaļā var izvēlēties jau kopš tās ieviešanas. Vai ir nepieciešams to dublēt ar sasalstošs lietus?!
  2. Ģeogrāfiskajā izvēlnē ir ne tikai novadi, bet pat pagasti. Ar kādu vietu ir grūtības?

  Ielādē...
 2. 10.01.2019 19:20 Skatīt

  Tā kā novērojumu punkti ir salīdzinoši tuvu un parādāmie cipari uz kartes ir salīdzinoši lieli, tad ir loģiski, ka visu redzēt nav iespējams. Viens risinājums ir, pārceļot visus avotus uz vienu karti, temperatūru rādījumus attēlot mazākus, kā tas ir šobrīd. Tad attiecīgi tie nepārklāsies un būs redzami abi divi tuvu esoši punkti, lai gan, protams, ne visi. Šobrīd plānojam, kādas izmaiņas veikt kartē, tāpēc tas vēl nav akmenī kalts. Otrs variants ir gadījumā, ja stacijas pārklājas, rādīt to, kas lietotājam ir primārā vai izvēlēta savā profilā, taču tas tikai nedaudz varētu risināt minēto problēmu. Jo vairāk novērojumu punktu, uz ko principā mēs tiecamies, jo grūtāk tos attēlot bez kartes pietuvinājuma, no kā diez vai izdosies izbēgt.

  Ielādē...
 3. 10.01.2019 08:57 Skatīt

  Nu jau, nu jau... abiem diviem būtu jāpārdomā savs teiktais un jāievēro vispārpieņemtās pieklājības normas.

  Ielādē...
 4. 08.01.2019 11:01 Skatīt

  Protams, ka rādījumus ietekmē dažādi faktori, taču, pirms iziešanas no mājas, lielākā daļa visdrīzāk tāpat piefiksē to temperatūru, ko rāda termometrs pie loga. To oficiālo staciju mums ir maz, turklāt pat tie, kas iepriekš ir izrādījuši nepatiku pret kaut kādiem subjektīviem rādījumiem, kritizē arī it kā oficiālos skaitļus. Paši zinām, ka LVĢMC stacijas ne vienmēr rāda to objektīvāko ainu, arī LVC kartē redzami dažādi lokāli ietekmējoši faktori. Tā kā pat masu mediji citreiz atsaucas uz ne visai oficiālu novērojumu informāciju, domāju, ka labāk ir atzīmēt to, ko redzam, nedomājot par zinātnisko pusi. Galu galā, dažādi troļļi tepat aiz loga vien pa laikam parādās, un tiem nekad nebūs labi.

  Ielādē...
 5. 07.01.2019 18:40 Skatīt

  Viedokli ņemsim vērā. Piekrītu, ka šobrīd karte izskatās tukša tieši šī laika ierobežojuma dēļ. Plānojam popularizēt šādu laika vērojumu nodarbi, un ceram arī uz jauniem lietotājiem, taču šobrīd to neveicam tieši testa versijas dēļ.

  Ielādē...
 6. 07.01.2019 18:25 Skatīt

  Paldies par viedokli! Izvērtēsim šādu iespēju, jo atkarībā no tā, kā dati tiek attēloti, tas varētu būt arī visai laikietilpīgs uzdevums. Taču plusi tam noteikti ir.

  Ielādē...
 7. 07.01.2019 09:09 Skatīt

  Profila sadaļā "mani novērojumi" pēc tam ir iespēja izlabot, ja kaut kas nav sanācis ne tā, kā plānots.
  Tuvākajā laikā uzliksim kā noklusējumu to pulksteņa laiku, kad atverat sadaļu, lai visdrīzāk būtu mazāk jālabo, kā arī novērojuma vieta jau būs aizpildīta ar iepriekšējā reizē aizpildīto informāciju.

  Ielādē...
 8. 06.01.2019 23:11 Skatīt

  Es pieļauju, ka šajā gadījumā problēma ir fonta stilā, jo vārdā Pārdaugava es redzu neparastu burtu "ā". Jāpiemin gan arī tas, ka datubāze nav tik plaša, lai izvēlētos pilsētu daļas, tāpēc Rīgas variantā būs jāraksta Rīga, un komentārā var pierakstīt papildinošu informāciju, piemēram, Pārdaugava. Jāsāk rakstīt pirmie trīs simboli un tad no saraksta jāizvēlas atbilstošais variants. Iesaku pamēģināt no citas ierīces, ja sākotnēji neizdodas, jo problēmu šeit neatrodu.

  Ielādē...