1. 07.01.2019 18:25 Skatīt

  Paldies par viedokli! Izvērtēsim šādu iespēju, jo atkarībā no tā, kā dati tiek attēloti, tas varētu būt arī visai laikietilpīgs uzdevums. Taču plusi tam noteikti ir.

  Ielādē...
 2. 07.01.2019 09:09 Skatīt

  Profila sadaļā "mani novērojumi" pēc tam ir iespēja izlabot, ja kaut kas nav sanācis ne tā, kā plānots.
  Tuvākajā laikā uzliksim kā noklusējumu to pulksteņa laiku, kad atverat sadaļu, lai visdrīzāk būtu mazāk jālabo, kā arī novērojuma vieta jau būs aizpildīta ar iepriekšējā reizē aizpildīto informāciju.

  Ielādē...
 3. 06.01.2019 23:11 Skatīt

  Es pieļauju, ka šajā gadījumā problēma ir fonta stilā, jo vārdā Pārdaugava es redzu neparastu burtu "ā". Jāpiemin gan arī tas, ka datubāze nav tik plaša, lai izvēlētos pilsētu daļas, tāpēc Rīgas variantā būs jāraksta Rīga, un komentārā var pierakstīt papildinošu informāciju, piemēram, Pārdaugava. Jāsāk rakstīt pirmie trīs simboli un tad no saraksta jāizvēlas atbilstošais variants. Iesaku pamēģināt no citas ierīces, ja sākotnēji neizdodas, jo problēmu šeit neatrodu.

  Ielādē...
 4. 06.01.2019 23:08 Skatīt

  Šajā gadījumā vienkārši ir trūcis paskaidrojuma no mūsu puses. Novērojumi faktisko laika apstākļu kartē un tabulā ir redzami trīs stundu periodā, tāpat kā tas šobrīd ir ar citiem avotiem. Par to var diskutēt, vai nepieciešams to koriģēt, taču to nevar saukt par faktisko laiku, ja līdztekus rādījumiem, kas nodoti nupat, redzami arī tie, kas nodoti, piemēram, pirms 5 stundām.

  Savus novērojumus vienmēr var atrast profilā, sadaļā Mani novērojumi, kur redzams, ka tie nekur nepazūd, attiecīgi pilsētas vai novada arhīvā dati tiks parādīti, ja būs šāds pieprasījums.

  Ielādē...
 5. 06.01.2019 14:36 Skatīt

  Jautājumus un ieteikumus, kā arī komentārus par lietotāju novērojumu sadaļu aicinu publicēt, atbildot uz šo komentāru. Paldies!

  Ielādē...
 6. 31.12.2018 22:17 Skatīt

  Paldies, Migla, par Jūsu ieguldījumu!

  P.S. jāatvainojas, ka šīs galerijas rezultātā visām šeit redzamajām bildēm to oriģinālajā galerijā ir mainījies attēla apraksts, to novērsīsim, lai nākotnē tas tā neatkārtojas.

  Ielādē...
 7. 11.11.2018 12:34 Skatīt

  Jau pirms kāda laika rakstījām Jums uz profilā norādīto e-pasta adresi, taču tā kā atbildi neesam saņēmuši, jautāsim šeit. Šķiet, ka vasarā, nezināmas kļūdas dēļ, pēc komentāra pievienošanas tika gandrīz izdzēsts Jūsu lietotājvārds. To mums savlaicīgi izdevās atjaunot, taču vēlāk atklājām, ka esat jau izveidojis jaunu. Aicinām Jūs izdomāt, kuru no abiem kontiem paturēt, lai varam visas galerijas un komentārus pārcelt zem viena profila, kas būtu ērtāk gan pašam, gan apmeklētājiem.

  Ielādē...
 8. 08.11.2018 14:55 Skatīt

  Kaut kādus faktus var atlasīt LVĢMC mājaslapā, sadaļā laika apstākļu raksturojums, skatīt www.meteo.lv

  Ielādē...