1. 20.01.2019 18:06 Skatīt

  Paldies! To izvēlni iespēju robežās pakoriģēsim. Man personīgi nepatīk vidēji spēcīgi nokrišņi, bet ir avoti, no kuriem nāk vārds "vidēji", bez nokrišņu veida.

  Bezvējš, savukārt, tiks attēlots tad, ja vēja ātrumā ierakstīsiet nulli (un attiecīgi brāzmu ailīte nebūs aizpildīta).

  Minimālo un maksimālo tabulā rāda no paša iesniegtajiem novērojumiem. Attiecīgi, ja no rīta ir bijis aukstāks, var iesniegt novērojumu ar konkrēto pulksteņa laiku. Ja, piemēram, 4 reizes dienā ir iesniegti dati, tabulā pie diennakts min/max redzēs zemāko un augstāko no tiem 4 rādījumiem.

  Ielādē...
 2. 18.01.2019 19:26 Skatīt

  Ar katru dienu ieceres aprises kļūst aizvien pamanāmākas. Ceram, ka izveidosim to ērtu un pārskatāmu. Progresu var novērtēt vienā attēlā twitter.com

  Ielādē...
 3. 18.01.2019 17:52 Skatīt

  Pārcēlu otras daļas attēlus uz šo galeriju. Ja nepieciešams, profilā variet mainīt to secību. Palielināju arī Jums maksimālo bilžu skaitu vienā galerijā, lai nebūtu jāveido otra daļa, kā tas nereti ir bijis iepriekš.

  Ielādē...
 4. 12.01.2019 18:52 Skatīt

  Tagad var norādīt arī sniega segas biezumu.

  Ielādē...
 5. 11.01.2019 09:37 Skatīt

  1. Atkalu sadaļā var izvēlēties jau kopš tās ieviešanas. Vai ir nepieciešams to dublēt ar sasalstošs lietus?!
  2. Ģeogrāfiskajā izvēlnē ir ne tikai novadi, bet pat pagasti. Ar kādu vietu ir grūtības?

  Ielādē...
 6. 10.01.2019 19:20 Skatīt

  Tā kā novērojumu punkti ir salīdzinoši tuvu un parādāmie cipari uz kartes ir salīdzinoši lieli, tad ir loģiski, ka visu redzēt nav iespējams. Viens risinājums ir, pārceļot visus avotus uz vienu karti, temperatūru rādījumus attēlot mazākus, kā tas ir šobrīd. Tad attiecīgi tie nepārklāsies un būs redzami abi divi tuvu esoši punkti, lai gan, protams, ne visi. Šobrīd plānojam, kādas izmaiņas veikt kartē, tāpēc tas vēl nav akmenī kalts. Otrs variants ir gadījumā, ja stacijas pārklājas, rādīt to, kas lietotājam ir primārā vai izvēlēta savā profilā, taču tas tikai nedaudz varētu risināt minēto problēmu. Jo vairāk novērojumu punktu, uz ko principā mēs tiecamies, jo grūtāk tos attēlot bez kartes pietuvinājuma, no kā diez vai izdosies izbēgt.

  Ielādē...
 7. 10.01.2019 08:57 Skatīt

  Nu jau, nu jau... abiem diviem būtu jāpārdomā savs teiktais un jāievēro vispārpieņemtās pieklājības normas.

  Ielādē...
 8. 08.01.2019 11:01 Skatīt

  Protams, ka rādījumus ietekmē dažādi faktori, taču, pirms iziešanas no mājas, lielākā daļa visdrīzāk tāpat piefiksē to temperatūru, ko rāda termometrs pie loga. To oficiālo staciju mums ir maz, turklāt pat tie, kas iepriekš ir izrādījuši nepatiku pret kaut kādiem subjektīviem rādījumiem, kritizē arī it kā oficiālos skaitļus. Paši zinām, ka LVĢMC stacijas ne vienmēr rāda to objektīvāko ainu, arī LVC kartē redzami dažādi lokāli ietekmējoši faktori. Tā kā pat masu mediji citreiz atsaucas uz ne visai oficiālu novērojumu informāciju, domāju, ka labāk ir atzīmēt to, ko redzam, nedomājot par zinātnisko pusi. Galu galā, dažādi troļļi tepat aiz loga vien pa laikam parādās, un tiem nekad nebūs labi.

  Ielādē...