1. 08.09.2019 11:08 Skatīt

  Paldies par informāciju, kļūdu tuvākajā stundā novērsīsim.

  Ielādē...
 2. 02.09.2019 19:23 Skatīt

  Kļūda, kas radās, veidojot galeriju, ir novērsta.

  Ielādē...
 3. 29.08.2019 19:09 Skatīt

  Atgādinām, ka šis projekts ir veidots brīvajā laikā. Pie Jūsu minētās kļūdas tiek strādāts, un plānojam, šajās brīvdienās veikt tehniskos darbus, lai tas turpmāk vairs neatkārtotos.

  Ielādē...
 4. 17.06.2019 18:58 Skatīt

  "Pazudušie" attēli ir bijuši pievienoti ar saitēm no citiem interneta avotiem. Acīmredzot, iepriekš norādītajās vietās šie attēli vairs nav atrodami un tamdēļ arī nav redzami vairs pie mums.

  Ielādē...
 5. 08.06.2019 18:14 Skatīt

  Pamatojoties uz regulārām lietotāju sūdzībām Jums turpmāk tiek liegta iespēja komentēt.

  Ielādē...
 6. 04.05.2019 20:24 Skatīt

  Ja dati no stacijas nonāk datorā, varam izskatīt iespēju automatizēt datu atspoguļošanu novērojumu kartē vai vismaz padarīt ērtāku šo datu iesniegšanu.

  Ielādē...
 7. 13.03.2019 18:28 Skatīt

  Praktiski viss, kas šeit pieminēts, netiek ieviests aizņemtības dēļ. Arī mēs esam darījuma cilvēki, kas visu šeit izveidoto uztur un attīsta savā brīvajā laikā.

  1. Iespēja palielināt karti pa visu ekrānu ir vajadzīga un būs. Šobrīd tas nav izdarīts, jo vasarā neplānoti nācās mainīt kartes "segumu" un visu uzturēšanu. Piekrītu, ka ilgs laiks pagājis, bet tas nav aizmirsts. Primāri izlēmām izveidot novērojumu sadaļu.
  2. Pārbaudīsim informāciju par kļūdaini strādājošo datu atlasi saistībā ar minimālajām un maksimālajām temperatūrām jau pirms pusnakts.
  3. Papildus avoti kartē nav pievienoti tieši aizņemtības dēļ. Esam apzinājuši dažādas stacijas un pētījuši arī legālas iespējas datu ieguvei un atspoguļošanai.
  4. Par izvēlnes uzlabošanu vai pārtaisīšanu, lai izvēlētos, kādi dati tiek atspoguļoti kartē, personīgi piekristu.

  Ielādē...
 8. 21.02.2019 20:23 Skatīt

  Šajā gadījumā ir noticis tieši tāpat kā vairākas nedēļas iepriekš. Lietotājs Hauonekani pats ir izdzēsis vairākus savus aizvadīto dienu komentārus. Attiecīgi dzēšot komentāru tiek dzēstas arī tam veltītās atbildes. Tā kā šajā situācijā tur ir bijušas garas komentāru rindas kā atbildes, tās dzēšot, rodas sajūta, ka kaut kas ir pazudis.

  Ja tiktu dzēsts tikai konkrētais vai konkrētie komentāri, bet atbildes atstātas, nebūtu saprotama to jēga. Domāju, ka no malas visai dīvaini izskatītos atbilde uz dzēstu komentāru, kur otrai pusei tiek veltītas dažādas replikas. Jā, daļa tās saprastu, taču ne visi.

  Tāpēc uzskatām, ka pašreizējā dzēšanas kārtība, kad dzēšot komentāru, pazūd arī visas tam veltītās atbildes, ir loģiska. Turklāt parasti neviens tāpat vien komentārus nedzēš, tāpēc šādas, iespējams, mulsinošas situācijas, notiek reti.

  Ielādē...