Ar tiem zaļajiem visādi iet - starp tiem ir daudz "sūda brāļu", kas maskējas aiz labajām zaļo idejām (tādas nenoliedzami ir), bet īstenībā sava stulbuma dēļ degradē visu labo, kas ir un tiek veikts. Dzīvot saskaņā ar dabu jau var dažādi, bet bieži vien, palasot internetā kārtējos "galējo zaļo" izgājienus, aizvien vairāk pārņem pārliecība, ka šādi prāta apdalīti tipi, pateicoties informācijas telpai, īstenībā grauj civilizāciju no iekšienes. Protams, to dara arī daudzi citi, bet šādiem "zaļajiem" mērķis - apzināts vai neapzināts, nav svarīgi - laikam ir atgriezties pie dabas mežoņu veidā...
Galējības pie laba gala nenoved, it sevišķi, ja tās pavada nespēja vai nevēlēšanās domāt.
Pēcpusdienā laiks arī labs, pārsvarā saulains, mākoņu daudzums mainīgs, uz vakaru to arvien mazāk, vien augstie plānie (spalvu - slāņu?) parādījušies. Viss mierīgs, vējš simbolisks, grādi turējās ap +24...+25*C, pēdējās 2 stundās palēnām slīd uz leju, šobrīd ap +22 vēl turas. Silts, mīlīgs vakars! :)
Šodien laiks lielisks - saulains, balti laba laika mākonīši šur tur, praktiski bezvējš, un silts - jau ap 13.00 +24,5*C, šobrīd +26,4*C. Tā turpināt! ;)
Uz vakarpusi mākoņu jau vairs praktiski nav, šur tur vien nelieli spalvu mākoņi, bezvējš, un, atšķirībā no vakardienas, turas silts - šobrīd +21,5*C. Foršs laiks! :)
Pēcpusdienā tagad aizvien vairāk Saules, grādi vidēji ap +23 turas, ar nelieliem "siltuma vilnīšiem", kad uzskrien mazliet vairāk, max bija +25,1*C, šobrīd +23,3*C.
Šodien laiks jau krietni labāks - mākoņi debesīs gan ir, bet tie pārsvarā ir laba laika gubu mākoņi, un to krietni mazāk nekā iepriekš. Līdz ar to daudz vairāk Saules, un attiecīgi arī grādi daudz patīkamāki - ap +22...+23*C, šobrīd pat jau +24,6*C rāda! :) Siltums beidzot laikam tomēr nāk! :)
Šodien nepastāvīgs laiks. Ap pusdienlaiku jau diena Saules iespaidā (nebija dikti jau saulains, vien palaikam starp mākoņiem uzspīdēja, bet tāpat!) tā kā sāka iesilt, pēc 13.30 grādi bija līdz +21,7*C pakāpušies, bet īsi pirms 14.00 uznāca lietus, vējš, grādi nokritās līdz +16...+17*C... :( Vēlākā pēcpusdienā Saule atkal izlīda, mākoņu kļuva mazāk, bet vairāk par +20 neuzkāpa, tagad jau pāris stundas krītas, nu vairs tikai +16,3*C. Rudenīgs laiks, ar nepacietību gaidu siltumu, kaut vai uz dažām dienām un kaut virs +25 ka tik būtu!
Vakarpusē drīz pēc 18.00 kā sāka līt, tā dažādā intensitātē (pārsvarā gan nelielā/vidējā, riktīgu lietusgāzi nemanīju) tek joprojām... :( Ātri palika auksts, jau ap 19.00 vairs tikai +15*C, tagad vispār tikai +13,5*C. Reti draņķīgs laiks vakarā; labi, ka nekur nebija jāiet, varēju pa mājām dzīvoties...
Meteolapa.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu.
Uzzināt vairāk.
Vai drīkstam izmantot Tavus datus, lai personalizētu reklāmas?
Vai drīkstam izmantot Tavus anonimizētus datus, lai palīdzētu mums sekot apmeklētāju plūsmai?
Ar tiem zaļajiem visādi iet - starp tiem ir daudz "sūda brāļu", kas maskējas aiz labajām zaļo idejām (tādas nenoliedzami ir), bet īstenībā sava stulbuma dēļ degradē visu labo, kas ir un tiek veikts. Dzīvot saskaņā ar dabu jau var dažādi, bet bieži vien, palasot internetā kārtējos "galējo zaļo" izgājienus, aizvien vairāk pārņem pārliecība, ka šādi prāta apdalīti tipi, pateicoties informācijas telpai, īstenībā grauj civilizāciju no iekšienes. Protams, to dara arī daudzi citi, bet šādiem "zaļajiem" mērķis - apzināts vai neapzināts, nav svarīgi - laikam ir atgriezties pie dabas mežoņu veidā...
Galējības pie laba gala nenoved, it sevišķi, ja tās pavada nespēja vai nevēlēšanās domāt.
Pēcpusdienā laiks arī labs, pārsvarā saulains, mākoņu daudzums mainīgs, uz vakaru to arvien mazāk, vien augstie plānie (spalvu - slāņu?) parādījušies. Viss mierīgs, vējš simbolisks, grādi turējās ap +24...+25*C, pēdējās 2 stundās palēnām slīd uz leju, šobrīd ap +22 vēl turas. Silts, mīlīgs vakars! :)
Šodien laiks lielisks - saulains, balti laba laika mākonīši šur tur, praktiski bezvējš, un silts - jau ap 13.00 +24,5*C, šobrīd +26,4*C. Tā turpināt! ;)
Uz vakarpusi mākoņu jau vairs praktiski nav, šur tur vien nelieli spalvu mākoņi, bezvējš, un, atšķirībā no vakardienas, turas silts - šobrīd +21,5*C. Foršs laiks! :)
Pēcpusdienā tagad aizvien vairāk Saules, grādi vidēji ap +23 turas, ar nelieliem "siltuma vilnīšiem", kad uzskrien mazliet vairāk, max bija +25,1*C, šobrīd +23,3*C.
Šodien laiks jau krietni labāks - mākoņi debesīs gan ir, bet tie pārsvarā ir laba laika gubu mākoņi, un to krietni mazāk nekā iepriekš. Līdz ar to daudz vairāk Saules, un attiecīgi arī grādi daudz patīkamāki - ap +22...+23*C, šobrīd pat jau +24,6*C rāda! :) Siltums beidzot laikam tomēr nāk! :)
Šodien nepastāvīgs laiks. Ap pusdienlaiku jau diena Saules iespaidā (nebija dikti jau saulains, vien palaikam starp mākoņiem uzspīdēja, bet tāpat!) tā kā sāka iesilt, pēc 13.30 grādi bija līdz +21,7*C pakāpušies, bet īsi pirms 14.00 uznāca lietus, vējš, grādi nokritās līdz +16...+17*C... :( Vēlākā pēcpusdienā Saule atkal izlīda, mākoņu kļuva mazāk, bet vairāk par +20 neuzkāpa, tagad jau pāris stundas krītas, nu vairs tikai +16,3*C. Rudenīgs laiks, ar nepacietību gaidu siltumu, kaut vai uz dažām dienām un kaut virs +25 ka tik būtu!
Vakarpusē drīz pēc 18.00 kā sāka līt, tā dažādā intensitātē (pārsvarā gan nelielā/vidējā, riktīgu lietusgāzi nemanīju) tek joprojām... :( Ātri palika auksts, jau ap 19.00 vairs tikai +15*C, tagad vispār tikai +13,5*C. Reti draņķīgs laiks vakarā; labi, ka nekur nebija jāiet, varēju pa mājām dzīvoties...