Pēcpusdienā mākoņu sega palēnām aizvien vairāk sabiezē, vēja tikpat kā nav joprojām, bet lietus pagaidām metis līkumu, lai arī radars rāda, ka tepatās, bezmaz aiz kaimiņstūra, jau līst. :) Grādi nokritušies līdz +20*C, tā arī grozās, pašlaik +20,4*C.
Vakardiena tāda rudenīga bija padevusies - lai arī nelija, gandrīz visu laiku apmācies, vien pēcpusdienā paretam nedaudz Saule izlīda. Vēja gan īpaša nebija, paretam tikai kaut kas jūtamāks uzpūta, taču mākoņu dēļ tāpat pavēss, pārsvarā ap +19...+20*C.
Arī šodien dienā mākoņains (par rītu nepateikšu - gulēju), taču siltāks gan, ap 12.30 bija +23, tagad turas mazliet virs +22*C, šobrīd +22,4*C.
Ceru, ka prognozes par karstumu nedēļas otrajā pusē piepildīsies un atnāks solītie +30*C! :)
Mazliet dīvaini - bet gaidāmais aukstuma vilnis mazliet atkāpies, manu pusi nav sasniedzis - varbūt mākoņi sargā? - tagad +13,4*C, kaut dziļāk Latgalē krietni vēsāks jau tagad, pēc faktiskajiem laika apstākļiem raugoties...
Manā pusē mākoņu arī kļūst mazāk, aizvien vairāk zilu debesu un Saules, taču vēl jau peld dažādi nelieli palaidņi. Viens tāds neilgi pēc 18.00 atnesa neilgu, bet nekam nevajadzīgu lietu, tikai samērcēja gaisu un nosita grādus no jau šodienai smukajiem +20 līdz +17*C... :( Tagad, lai arī spīd Saule, tai vairs nav spēka gaisu atkal uzsildīt, un nu jau vēsīgs kļūst, vairs tikai +16,9*C, vien bezvējš un Saule to neļauj par aukstu saukt... :)
Ceru, ka piepildīsies prognozes par nākamnedēļ gaidāmajiem +27, bet vēl vairāk - ka nepiepildīsies citas, kas paredz +30 Polijas un Vācijas viļņa neatnākšanu līdz Latvijai! Gribētos vēl šogad kārtīgu karstuma vilni izbaudīt! :) Jo laiks tāpat nenovēršami tuvojas rudenim, un +30 augusta beigās vai septembra sākumā būtu īsta medusmaize! :)
Viss lielais lietus izlija naktī, jo no rīta vairs nav lijis, lai arī bijis pamatīgi apmācies un auksts, ap +13*C, izteikti rudenīgs laiks.
Dienā konstatēju, ka, par spīti nakts spēcīgajiem gāzieniem, nemaz tik traki nav, vismaz pilsētā - peļķu, protams, pietiek, bet nekādu "okeānu" nav. Nezinu, varbūt pilsētas nomalēs un/vai zemākās vietās ir savādāk, neesmu tālu nekur bijis.
Un laiks šodien, sākot ar pusdienlaiku, krietni uzlabojas - pamazām skaidrojās, 2 reizes gan nedaudz uzlija, bet ļoti īslaicīgi, joprojām debesīs klīst dažādi mākoņi, bet lietenieku nav daudz, tagad aizvien vairāk Saules, un negaidīti silts (salīdzinājumā ar prognozēm) - ja vēl ap 12.00 bija pārsvarā +16...+17*C, tad tagad jau pāris stundas grozās +19...+20*C robežās. Lai arī brīžiem uzpūš diezgan jūtams vējš (pārsvarā no D puses, vismaz pilsētā tā šķiet - ja vien nav "pagalmu kabatas" efekta), ta… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv
Meteolapa.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu.
Uzzināt vairāk.
Vai drīkstam izmantot Tavus datus, lai personalizētu reklāmas?
Vai drīkstam izmantot Tavus anonimizētus datus, lai palīdzētu mums sekot apmeklētāju plūsmai?
Pēcpusdienā mākoņu sega palēnām aizvien vairāk sabiezē, vēja tikpat kā nav joprojām, bet lietus pagaidām metis līkumu, lai arī radars rāda, ka tepatās, bezmaz aiz kaimiņstūra, jau līst. :) Grādi nokritušies līdz +20*C, tā arī grozās, pašlaik +20,4*C.
Nu labi, var to nesaukt par solījumu, taču iespējamība tāda tomēr pastāv, vai ne? :)
Vakardiena tāda rudenīga bija padevusies - lai arī nelija, gandrīz visu laiku apmācies, vien pēcpusdienā paretam nedaudz Saule izlīda. Vēja gan īpaša nebija, paretam tikai kaut kas jūtamāks uzpūta, taču mākoņu dēļ tāpat pavēss, pārsvarā ap +19...+20*C.
Arī šodien dienā mākoņains (par rītu nepateikšu - gulēju), taču siltāks gan, ap 12.30 bija +23, tagad turas mazliet virs +22*C, šobrīd +22,4*C.
Ceru, ka prognozes par karstumu nedēļas otrajā pusē piepildīsies un atnāks solītie +30*C! :)
Mazliet dīvaini - bet gaidāmais aukstuma vilnis mazliet atkāpies, manu pusi nav sasniedzis - varbūt mākoņi sargā? - tagad +13,4*C, kaut dziļāk Latgalē krietni vēsāks jau tagad, pēc faktiskajiem laika apstākļiem raugoties...
Uz nakti praktiski skaidrs, bet aukstums nāk virsū, jau tagad vairs tikai +13,2*C.
Manā pusē mākoņu arī kļūst mazāk, aizvien vairāk zilu debesu un Saules, taču vēl jau peld dažādi nelieli palaidņi. Viens tāds neilgi pēc 18.00 atnesa neilgu, bet nekam nevajadzīgu lietu, tikai samērcēja gaisu un nosita grādus no jau šodienai smukajiem +20 līdz +17*C... :( Tagad, lai arī spīd Saule, tai vairs nav spēka gaisu atkal uzsildīt, un nu jau vēsīgs kļūst, vairs tikai +16,9*C, vien bezvējš un Saule to neļauj par aukstu saukt... :)
Ceru, ka piepildīsies prognozes par nākamnedēļ gaidāmajiem +27, bet vēl vairāk - ka nepiepildīsies citas, kas paredz +30 Polijas un Vācijas viļņa neatnākšanu līdz Latvijai! Gribētos vēl šogad kārtīgu karstuma vilni izbaudīt! :) Jo laiks tāpat nenovēršami tuvojas rudenim, un +30 augusta beigās vai septembra sākumā būtu īsta medusmaize! :)
Tādā gadījumā interesanti - kur tad tās ir, ja saka tāds labs sēņu gads?...
Viss lielais lietus izlija naktī, jo no rīta vairs nav lijis, lai arī bijis pamatīgi apmācies un auksts, ap +13*C, izteikti rudenīgs laiks.
Dienā konstatēju, ka, par spīti nakts spēcīgajiem gāzieniem, nemaz tik traki nav, vismaz pilsētā - peļķu, protams, pietiek, bet nekādu "okeānu" nav. Nezinu, varbūt pilsētas nomalēs un/vai zemākās vietās ir savādāk, neesmu tālu nekur bijis.
Un laiks šodien, sākot ar pusdienlaiku, krietni uzlabojas - pamazām skaidrojās, 2 reizes gan nedaudz uzlija, bet ļoti īslaicīgi, joprojām debesīs klīst dažādi mākoņi, bet lietenieku nav daudz, tagad aizvien vairāk Saules, un negaidīti silts (salīdzinājumā ar prognozēm) - ja vēl ap 12.00 bija pārsvarā +16...+17*C, tad tagad jau pāris stundas grozās +19...+20*C robežās. Lai arī brīžiem uzpūš diezgan jūtams vējš (pārsvarā no D puses, vismaz pilsētā tā šķiet - ja vien nav "pagalmu kabatas" efekta), ta… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv