1. 10.11.2020 23:39 Skatīt

  Diezgan pasilta diena, T +7-9°C, bezvējš, mākoņos bija redzami diezgan daudz zilas debess laukumi. Tā ka šie zilie laukumi nesakrita ar saules atrašanās vietu, saulainu brīžu nebija. Pēc tumsas iestāšanās noskaidrojās , bija zvaigznes redzamas un dikti auksts palika -pie +3-4°C. Vēl padomāju ka tās zvaigznes varēja arī pa dienu spīdēt... Tagad zvaigžņu nav, mākoņi tātad, T +5.8°C, spiediens 778 mm/Hg

  Ielādē...
 2. 09.11.2020 23:35 Skatīt

  Vakar vakarā T krita izteiksmīgi, līdz ap pusnakti parādījās mākoņi, tad T no +2°C pakāpās uz +3°C. No rīta ap 7-ņiem bija dažas grāda desmitdaļas virs nulles, apsarmojusi mašīna un balts dārza DA stūris. Mākoņu sega bija nedaudz paklīdusi, ar tieksmi uz skaidrošanos. Tāda pati skaidrošanās tieksme saglabājās līdz pēcpusdienai, kad apmācās galīgi un atnāca mans beidzamā laika nepatīkamais āra darbu pavadonis- aerosolveidīgais smidzeklis. T visu pēcpusdienu un arī tagad pie ap +7°C

  Ielādē...
 3. 08.11.2020 22:41 Skatīt

  Ja pa nakti lija, tad no rīta bija silti-pelēki-pilošais. Pusdienlaikā reāli noskaidrojās, spīdēja saule, dzeltenbalti mākoņi skrēja no Z uz D, gaisā bija jūtama svaiguma vai vēsuma smarža, T ap +8-9°C. Saulei norietot jau T nokritās uz +5.6°C. Tagad tumsa, zvaigznes, vēss svaigums, T+2°C. Laiks siltajām jaciņām, cepurītēm un cimdiņiem, vismaz rītos un vakaros.

  Ielādē...
 4. 07.11.2020 22:37 Skatīt

  Dienas sākums pelēks un smidzinošs, pēcpusdienā mēģināja neveiksmīgi skaidroties, pēc tam smidzināja aerosolveidīgais draņķis. Pēc grādiem silts -pie ap +10-12°C, nu vismaz ķepas nesalst, toties visas drēbes paliek slapjākas un slapjākas. Pilst no visurienes, brīžam jau vairs nevar saprast, no kurienes vairāk pilst, no kokiem vai mākoņiem. Tomēr svaigā gaisā uzturēties ir labāk kā iekšā puskrēslā vai pie elektrības, to jau var izbaudīt agri tumšajos vakaros.

  Ielādē...
 5. 06.11.2020 23:30 Skatīt

  "Pilnā ēdamībā" - tas ir brīniškīgi labs jaunvārds, man patīk! Prezidents Jums var ūdeni pienest...

  Ielādē...
 6. 06.11.2020 23:27 Skatīt

  Saulains, MMD, ļoti silts- pa dienu T +11-13°C, tagad +10°C, spiediens jūtami pakāpies. Ilgi šitie prieki nebūs, jaunnedēļ jau krietni vēsāks. Mēs esam vēl dzīvi, bet ilgi vairs nē...

  Ielādē...
 7. 05.11.2020 22:17 Skatīt

  Vakardiena bija ar saulainu pēcpusdienu kā Siguldā tā Rīgā, kur es biju pēc ilga laika iegriezies. Bija skaaaists saulriets, kuru mēģināju noķert pa autobusa logu. Diemžēl nācās izdzēst bildes, jo loga stikls atstarojās un padarīja bildes nebaudāmas.
  Šī diena sākās ar mākoņainību, ap dienvidu sacēlās jūtams vējš, bija nopietni mēģinājumi skaidroties. Man neveicās kā Saulcerītei, jo lapas tika pūstas man galīgi nelabvēlīgā virzienā. Vēl jo vairāk- vējš iegriezās no ZR un pāri jūras līcim pūšot, sagadāja man aerosolveidīgo lietu no kaut kur plkst.16iem līdz pašam vakaram. Mēģināju darboties zem kokiem, kuri citkārt palīdzēja šādās reizēs, bet ak vai- lapas nobirušas maniem lielajiem ozoliem un viss tek cauri. Lietum sākoties vējš aprima, T ap +8-9°C. Rīt tā ka vajadzētu būt dauzmaz skaidram laikam, man vēl ir ārā ko darīt.

  Ielādē...
 8. 02.11.2020 22:20 Skatīt

  No rīta pat dikti saulains, nu tik spilgti saulains, ka saulesbrilles vajag. Bet komplektā ar jūtamu vēju. Vismaz lieko mitrumu nožāvēja, varēju veikt lapu/zāles pļaušanu, ko jau sen gribēju izdarīt. Dienas gaitā saules kļuva mazāk, mākoņu vairāk. Ap plkst.20iem tam pievienojās smidzinošs lietus, tas kopā ar vēju veido riktīgu aerosolveidīgo draņķi. Šīsdienas vējš norāva lielāko daļu lapu, vairums koki jau kaili, pat mani ozoli zaudējuši vismaz 85% no lapām. Zaļi vai krāsaini ir ceriņi un daži dārza koki, pa retam vēl kāds kaut kur. Vispār faktiski trešā diena bez nopietna lietus. Pa dienu T bija ap +7-10°C, tagad +8.7°C.

  Ielādē...