Negaiss izbeidzās DA no Rīgas. Siguldā vientuļš attāls pērkona grāviens ap plkst 11:30. 45 minūtes mierīga palīņāšana, T nokrita līdz+23°C. Nācās kreklu uzvilkt. No R puses skaidrojas.
Beidzot sezonai atbilstoša diena, vispār bez jebkāda veida lietus, T +24°C. Vakar jau bija saulaina priekšpusdiena, T +18-20°C, pēcpusdienā samākoņojās, pievakarē un vakarā smidzinošs lietus, brīžiem intensīvs.
Ak, kā man noriebušies brīdinājumi, kuri skan no katras miskastes par visādiem šausmīgiem apdraudējumiem! It kā vasarā nebūtu iespējams negaiss un to pavadošas parādības! It kā agrāk tādas nebūtu bijušas! Es savam telefonam šo iespēju atslēdzu jau pagājušā gada rudenī, kad brīdināja par lietu un ne īpaši lielu vēju. Man nepatīk, ka par mani ņirgājas.
Šodien mākoņains un sīks smidzeklis jau no paša rīta, ar pārtraukumiem. Dienas gaitā lietus intensitāte pieauga, maksimumu sasniedzot ap plkst.17iem, kad pie minimāla vēja, max 7-9 m/s, vismaz 15-20 minūtes stāvus gāza balts ūdens. Ap plkst.18iem pāris attālu pērkonu, pēc kā sāka skaidroties. Vakarā pat saule uzspīdēja. Patlaban skrejoši mākoņi no D puses, bet ļoti silts, T +17-18°C. Pa dienu bija +13-15°C. Nolijis daudz, ap 30 mm. Lūk, arī visas šausmas.
Beidzamā laika nokrišņu daudzums liek domāt, ka tiek atdots viss sausā pavasara nokrišņu deficīts. Viss aug griezdamies, it īpaši beidzamās dienās. Ja būs silts, raža būs laba.
Izskatās, pa nakti lijis pamatīgi. Pēc pamestā spaiņa metodes, vismaz 30 mm. To apstiprina arī ūdens līmenis dīķī. Patlaban mākoņains, slapjš un pilošs, T +16°C
Šodien ap 18:30, braucot no Smiltenes uz Siguldu, no Smiltenes/Gulbenes krusta kilometrus 20-30 uz Siguldas pusi, tāda lietusgāze, ka knapi ceļu varēja saskatīt. Jau daudz rāmāk lija vismaz līdz Ieriķiem vai arī bija peļķes uz šosejas. Siguldā pilnīgi sauss, dažas sīkas piles no gaisa bez pēdām uz zemes. T +19,5°C.
Meteolapa.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu.
Uzzināt vairāk.
Vai drīkstam izmantot Tavus datus, lai personalizētu reklāmas?
Vai drīkstam izmantot Tavus anonimizētus datus, lai palīdzētu mums sekot apmeklētāju plūsmai?
Spoža saule spīd, reti mākoņi pamalēs, T +25,7°C, spiediens 778 mm/Hg, mitrums ap 85 procentiem.
Negaiss izbeidzās DA no Rīgas. Siguldā vientuļš attāls pērkona grāviens ap plkst 11:30. 45 minūtes mierīga palīņāšana, T nokrita līdz+23°C. Nācās kreklu uzvilkt. No R puses skaidrojas.
Pa nakti T ne mazāk kā +18°C. Patlaban saules nav, mākoņains/apmācies, T +27,1°C. Ārprāc! Telpās ap +21°C.
Beidzot sezonai atbilstoša diena, vispār bez jebkāda veida lietus, T +24°C. Vakar jau bija saulaina priekšpusdiena, T +18-20°C, pēcpusdienā samākoņojās, pievakarē un vakarā smidzinošs lietus, brīžiem intensīvs.
Ak, kā man noriebušies brīdinājumi, kuri skan no katras miskastes par visādiem šausmīgiem apdraudējumiem! It kā vasarā nebūtu iespējams negaiss un to pavadošas parādības! It kā agrāk tādas nebūtu bijušas! Es savam telefonam šo iespēju atslēdzu jau pagājušā gada rudenī, kad brīdināja par lietu un ne īpaši lielu vēju. Man nepatīk, ka par mani ņirgājas.
Šodien mākoņains un sīks smidzeklis jau no paša rīta, ar pārtraukumiem. Dienas gaitā lietus intensitāte pieauga, maksimumu sasniedzot ap plkst.17iem, kad pie minimāla vēja, max 7-9 m/s, vismaz 15-20 minūtes stāvus gāza balts ūdens. Ap plkst.18iem pāris attālu pērkonu, pēc kā sāka skaidroties. Vakarā pat saule uzspīdēja. Patlaban skrejoši mākoņi no D puses, bet ļoti silts, T +17-18°C. Pa dienu bija +13-15°C. Nolijis daudz, ap 30 mm. Lūk, arī visas šausmas.
Beidzamā laika nokrišņu daudzums liek domāt, ka tiek atdots viss sausā pavasara nokrišņu deficīts. Viss aug griezdamies, it īpaši beidzamās dienās. Ja būs silts, raža būs laba.
Izskatās, pa nakti lijis pamatīgi. Pēc pamestā spaiņa metodes, vismaz 30 mm. To apstiprina arī ūdens līmenis dīķī. Patlaban mākoņains, slapjš un pilošs, T +16°C
Beidzot līst tā ka zem kokiem arī kaut kas tiek, T +17.3°C. Bet mierīgi, bez vēja un citiem tračiem. No pērkona ne miņas, tas ir tālu un mazaktīvs.
Šodien ap 18:30, braucot no Smiltenes uz Siguldu, no Smiltenes/Gulbenes krusta kilometrus 20-30 uz Siguldas pusi, tāda lietusgāze, ka knapi ceļu varēja saskatīt. Jau daudz rāmāk lija vismaz līdz Ieriķiem vai arī bija peļķes uz šosejas. Siguldā pilnīgi sauss, dažas sīkas piles no gaisa bez pēdām uz zemes. T +19,5°C.