1. 23.12.2021 11:55 Skatīt

  Laiks starp Saulgriežiem un Ziemassvētkiem izdevies necerēti jauks. Šodien pat- no paša rīta saulīte!, saprātīgi un patīkami mīnusi (-12*C), gandrīz bez vēja. Neliela vēja pūsma nopurināja sniegu no egles zariem, no ābeles sniegs birst tad, kad kāds putnēns apsēžas zarā....Sniegs (apm. 15 cm) viegls un gurkst zem kājām. Kā bērnībā:) Tagad gan jau saule ir aiz mākoņiem , iestājies miers pirms nākošā sniega biruma un pirms Ziemassvētkiem.
  Miers virs Zemes , un cilvēkiem lai ir labs prāts!
  Sirsnīgus svētkus visiem!

  Ielādē...
 2. 19.12.2021 11:39 Skatīt

  Brāzmains ziemeļvējš ik pa brīdim atnes kādu mākoni ar nokrišņiem, pagaidām gan pārsvarā lietus veidā, kas jaucas kopā ar sniega pārsliņām. No rīta bija arī krusa. Bet viss īslaicīgi. Pārskrien pāri un atkal ir redzamas debesis. Pat saule vienu mirkli uzspīdēja. Putniņi barojas paši:): svilpji dzīvojas pa krasta kļavu, tā šopavasar ļoti bagātīgi ziedēja, tagad daudz auglīšu zaros, žubītes- zem ābeles kaut ko atdod knābājamu, bet zīlītes gan neredz...+2*C.

  Ielādē...
 3. 18.12.2021 11:59 Skatīt

  Ļoti mitrs laukā, smidzinošs lietus pie +3*C....nav nekāda prieka atrasties ārā. Totāli apmācies, bet bez jūtama vēja. Lauku sieva tirdziņā teica, ka gaidot, lai zeme sasalst. Vispār es arī, jo savādāk citu vasaru neatkausies no dažāda veida mošķiem. Gaidu ziemas atgriešanos.

  Ielādē...
 4. 17.12.2021 10:58 Skatīt

  Stiprs vējš gāž gar zemi visu, kas nav piesiets, sniega lāpstas ieskaitot.Ziemelis varētu atnest kādu sniega pārslu, lai nosedz zemīti, kailsals nemaz nav vēlams. +4*C.

  Ielādē...
 5. 16.12.2021 12:36 Skatīt

  +4*C un saulīte, un mērens rietumvējš- viss, kā man patīk:) Debesīs mākoņi tik gar pamalēm, virs galvas mazliet dūmakains debesjums. Sniegs uz zemes pie ēkām bija jau pazudis nakts vidū (negulējās šonakt), bet no rīta skats pa logu kā pavasarī. Toties pie barotavas šodien "ganās" žubītes, uzlasa no zemes! zīlīšu sabērto "mulču" zem barotavas un ābeles. Tur droši vien ir ne tikai čaumalas....Īstenībā es neticēju, ka tik strauji var nokust...vakar vēl izskatījās tīri pabieza sniega kārta, bet šodien- sniegs tikai ēnainākajās vietās, vai arī tur, kur ir aizvējš vai arī bijis vairāk saputināts. Neticami.

  Ielādē...
 6. 15.12.2021 10:58 Skatīt

  Kūūūūūūuust. Pakšķ vien no jumtiem. Sniegs gan tikai saplok, zaļa zāle vēl nav redzama:) Ceru, ka līdz aukstuma atnākšanai viss sniegs nenokusīs. Kailsals galīgi nav vajadzīgs. Šodien jau iegriezies rietenis, brīžiem uzpūš stiprāk. +1*C. Nav saules, nav arī nokrišņu.
  Šodien putnu barotavā bija atlidojusi cekulainā zīlīte. Sākumā nevarēju saprast, kas tā pievērš manu uzmanību:)), izrādās- galvas forma, drīzāk, frizūra:). Toties, vēl pirms lielā sniega, regulāri barojās paliels zvirbuļu bariņš, bet nu jau ilgāku laiku neviens nav redzēts.... iespējams , ka aizmigrējuši līdz kādai graudu noliktavai:)

  Ielādē...
 7. 14.12.2021 20:20 Skatīt

  www.youtube.com ziemeļblāzmas tiešraide no Lapzemes:)!!

  Ielādē...
 8. 14.12.2021 10:50 Skatīt

  Temperatūra visu laiku grozās ap 0*C, bet ir sacēlies vējš. Tas gan pūš atkal no D puses. Man jau labāk patiktos rietenis, bet- kas to dos. Patlaban līst. Laukā ir mikls un vēss. Nezinu, vai solītās pārmaiņas laika apstākļos būs labākas, bet vismaz to biezo gaisu vējš izdzenās, un jau rīt varēs uzelpot ar pilnu krūti.

  Ielādē...