1. 15.02.2022 11:37 Skatīt

  Vēl viens saulains rīts. Joprojām pūš vēji un kūst sniegi. Pa nakti riktīgi gājis mazumā. Ja nebūtu debesīs tā dūmaka no vulkāniem, Sahāras vai citas ķīmijas, varētu iet sauļoties:) Taču šodien tika solīta veselībai nelabvēlīga gaisa kvalitāte- labāk atturēties no ilgstošas uzturēšanās laukā, sevišķi Rīgas tuvumā (Windy.com). +2*C. Februāris jau vēsturiski skaitās vēju un puteņu mēnesis....tad nu gaidām , ko atnesīs Atlantijas vēji. Vismaz gaisu padzenās:). Ceru, ka tas īstais vētras centrs pasaudzēs mūsu pusi. Patlaban nopietni draudi pastāv Vācijai un Polijai.

  Ielādē...
 2. 14.02.2022 12:04 Skatīt

  Gaiši apmācies, D vējš. Mazliet saules. Sniegi un ledi lēni, bet neatlaidīgi kūst pat ēnas pusē. +2*C, bez nokrišņiem.

  Ielādē...
 3. 12.02.2022 12:16 Skatīt

  Saule un vējš, ledus un ......Kā pīle pa ledu:) Kur nenotīrīju līdz bruģim, tur bīstami kāpt virsū- var 'aizpeldēt' un 'nolikties'. Dažreiz ir labi, ka ir garāža, ar ieeju/izeju no iekštelpas. Tur atslēpti arī daži 'mīnusi', bet tas nav sakarībā ar laika apstākļiem:) +2*C.
  Zīlītes un citi mazputniņi šodien dikti rijīgi....ka tik neatnāk vēl kādi pārsteigumi, jo R vējš pūš arvien stiprāk, gan jau tam ir doma, ka kaut kas ir jāatpūš. Eju skatīt prognozes:)

  Ielādē...
 4. 11.02.2022 12:57 Skatīt

  Gaiši apmācies, bez saules. Lai gan uz minūti bija parādījusies. Gandrīz tīras debesis ir Z un ZR pusē, bet tur nav saules:). Pagaidām laika apstākļi nemainās- ne ziema, ne pavasars. Lai gan:), zīlītes kļūst arvien skaļākas, un mostas agrāk:)). Un saules pusē redzami palieli krokusu asniņi..........

  Ielādē...
 5. 10.02.2022 12:33 Skatīt

  Atkal no rīta saule, bet ,kurš ilgāk grib pagulēt, tas to neredz, jo ātri vien sauli nosedz no R nākošie mākoņi. Vējš pastiprinās, mākoņi sabiezē, bet pie +3*C var gaidīt tikai kaut ko slapju no gaisa. Sniegs vēl ir, bet tas ir ļoti sablīvējies, tā kā nezinu, kad un kā tas kusīs....

  Ielādē...
 6. 09.02.2022 11:55 Skatīt

  Vakar ilgstoši sniga, bet šorīt no tās snigšanas neko īsti nemana. Ceļi joprojām pludo. Kur ir mēģināts tīrīt sniegu, tur slīd, kur nav tīrīts, tur vajadzīgi gumijnieki. Mēreni vējains un vēsi mitrs. Sauli neredz. Par pavasari.....lielā zīle jau skaļi to iezvana.

  Ielādē...
 7. 08.02.2022 10:57 Skatīt

  Vakar tīrīju sniegu ( to, kas 50/50 ar ūdeni). Šodien sāp rokas, ceļi un mugura. Mazdēliņš vēl nāca palīgos, ja vienai viss būtu jānostumj......
  Naktī pūta stipri vēji, ap 15 m/sek. Laikam jau tie mākoņi virs līča bija šos līdzi paņēmuši. Bet mākoņi bija iespaidīgi (cik nu tumsā var redzēt): pie pamales tumši, jo tumši, bet zemie- gaiši pelēki , viegli un ātri. Tā nu šie joņoja uz dziļi tumšā fona. Pie reizes mazliet arī piesala.
  Šodien atkal ap 0*C. Uz mirkli bija saule, tad nomācās, bet pagaidām no debesīm nekas nekrīt. Pagaidām....

  Ielādē...
 8. 04.02.2022 10:38 Skatīt

  Šorīt atkal mazliet saules, mazliet mākoņu, mazliet vēja. Mākoņi un dūmaka vairāk gar horizontu. -2*C.

  Ielādē...