1. 31.03.2016 07:29 Skatīt

  Neraugoties uz +1 - +5 pēdējā diennaktī un smalko lietu vakar pēcpusdienā, sniegs vēl šur tur ir. Zeme gan vēl nežūst. Pašlaik arī mazliet smidzina, +2, pilnīgi apmācies, ļoti tumšs un ceļas migla.

  Ielādē...
 2. 29.03.2016 20:12 Skatīt

  Nu, pie Gdaņskas ir izčākstējis, bet uz PL un BLR robežas gan ir riktīgs negaiss nupatās.

  Ielādē...
 3. 29.03.2016 16:27 Skatīt

  Lieldienas pagāja saules un siltuma zīmē. Pat mūsu nostūrī iesila līdz +12, saule arī telpas jau pavisam nevāji piesilda, tikpat kā nav jākurina. Pa nakti gan -1, -2; no rīta dubļi sasaluši. Sestdienas rītā viss vēl bij pavisam balts pagalmā un uz lauka. Tikai pie sienām un kokiem sniegu bij nokausējusi atstarotā radiācija. Šodien viss jau stipri raibs, bet tomēr vietām sniega vēl padaudz un zeme arī nežūst. Februārī sanākusī slapjā pļeka ir ļoti blīva un kūst lēni, kaut gan vairāk par kādiem 12 cm nebija. Šodien ap pusdienas laiku sāka pūst nestiprs, bet ļoti drēgns vējš. Temperatūra nekritās, bet palika nepatīkami. Tagad vairāk kā pusdebess jau aizvilkusies un saule tikai pa brīžam parēgojas. Aizvakar vakarā kaķis atnesa pirmo pavasara peli - nu milzīgi lielu un treknu, nez kur tāda pa ziemu šitā nobarojusies.
  Rezumējums: būtībā normāls pavasaris. Solītais lietus nemaz par skādi nenāks, jo atbrīvos no sniega paliekām.

  Ielādē...
 4. 19.03.2016 20:37 Skatīt

  Šodien biju Rīgā, tur ap nulli, drēgns, vējains, riebīgs. Mūsgalā rīta -5 likās siltāki. Pa dienu sasnidzis - kādi 4 - 5 cm. Toties aukstums nevāji piekodies - izbraucot no Valmieras, bija -10, bet mūsgalā stabili -14 - 15 un vietām pamatīga radiācijas migla. Nevienas laika ziņas zem -10 nesolīja un LVĢMC mājaslapā arī rāda, ka Rūjienā patlaban -5. Smieklīgi kaut kā. Laiks gandrīz pilnīgi skaidrs un rāms; interesanti, kas būs no rīta.

  Ielādē...
 5. 18.03.2016 15:00 Skatīt

  Naktī bij mazdrusciņ sasnidzis, bet zeme joprojām slapja. Septiņos no rīta vēl bija +3, bet vairs neiesila; ap divpadsmitiem - +2. Pēc pusstundas gāju ārā uz veikalu aizbraukt - piesaulītē jūtami kusa, mašīna bij slapja un no sniega tīra. Gruntene dubļos, asfalts peļķēs. Pēc 20 minūtēm, atpakaļ braucot, auto termometrs jau rādīja -5, kaut gan ceļš vēl bija slapjš. bet vēl pēc 5 minūtem, kad biju mājās, zem kājām jau kraukšķēja. Vēl pēc brīža sākās TĀDS putenis - pamatīgs, brāzmains vējš, redzamība 50 - 80 metri. Uz ceļa tas būtu bijis ļoti nepatīkami... Norima šis jau pēc minūtēm 15, tagad saule, pa brīžam gan satumst un temperatūra tā arī pie tiem -5 turas.

  Ielādē...
 6. 09.03.2016 18:01 Skatīt

  Vakar piesniga kopā kādi 4 - 5 cm slapjas sniegveida masas. Šodien krietni kusa pa dienu, bet ūdens krājas zem sniega. Pat vietās, kur tas it kā varētu tecēt prom. Dažviet vairākus centimetrus dziļš ūdens; bez gumijniekiem nepastaigāsi. Vakarpusē uzspīdēja saule un tagad sāk mazmazliet piesalt. Notīrītās taciņas kraukšķ, bet soli sānis ir ārprāts.
  >Aglims - es savā pagalmā kopš lielā atkušņa vairs netieku iekšā - tā tiešām nekad nav bijis, pat ne aizviņā rudens lielajā slapjumā, kad pārplūda viss, kas varēja pārplūst.

  Ielādē...
 7. 08.03.2016 18:26 Skatīt

  Pēcpusdienā intensīvi sniga lielām, pļekainām pārslām, sanāca kādi pāris centimetri vismaz. Tagad lietus, bet tāds, kas tikai pavairo visuresošo žļurgu.

  Ielādē...
 8. 01.03.2016 11:05 Skatīt

  No rīta ap -10 un pabieza migla. Priekšpusdienā skaista saulīte un bagātīga sarma, pavisam viegls vējiņš. Putni plosās pa krūmiem, zīlītes barotavā lielo 0,5 kg barības paku izrij dienas laikā. Virs nulles arī pusdienlaikā diez vai pacelsies, bet saules pusē slīpas un ne tik slīpas virsmas karsē pamatīgi. Šīfera jumtam lāsteku rinda apakšā.

  Ielādē...