1. 25.05.2019 01:40 Skatīt

  Nedomāju, ka LVĢMC algotnim būtu morālas tiesības izteikties... Tas noziedzīgais kantoris diskreditē visus savus darbiniekus.

  Ielādē...
 2. 24.05.2019 23:50 Skatīt

  Man pie mājas arī kviešiem jau vārpas ar graudiņiem, bet kaimiņu tīrumos nav, jo sausuma, aukstuma dēļ mēnesi nekas neauga.

  Ielādē...
 3. 24.05.2019 23:37 Skatīt

  A ko pansionātā no bezdarbības darīt? Nekādu gurķu man nav - priekšā garš rudens, kādi gurķi? Kaut kā tak jāaizvada tās dieniņas, naksniņas. Rakstītprasme nav netikums, savukārt analfabētisms gan... īpaši tas attiecas uz zvejnieku dīķa krastā.
  Starp citu, šonakt patiešām salna būs, jo uz ne gurķu lapām vairs tikai +2, a līdz rītam tik tālu, ka gan jau līdz -5 izsals. Jau sasedzu šo to no Brazīlijas... bet baiļojos par faraonu zālīti, nemaz nerunājot par maigo haņu zāļuku, arī Dafnes kociņa lapas bīstas sala, ik jūniju Ādams ar Ievu paliek bez lapas priekšā, gan jau šogad tas maijā notiks. Baisi un auksti...

  Ielādē...
 4. 24.05.2019 18:42 Skatīt

  Fiziski nepazīstu nevienu cilvēku, kas neticētu GS!!!! Tā ir valsts politika (VARAM jau daudzus gadus ir klimata pārmaiņu nodaļa), tā ir oficiālā zinātne, tie ir nodokļi (jau minēju ekstremāli lielo akcīzi daudziem produktiem, kuras galvenais mērķis ir tieši cīņa pret GS - vismaz lētticīgajai sabiedrībai tā pasniedz). Meteolapu lasa visi šie ticīgie. Nemaz nešaubos, ka 99% lasītāju tic GS. Rakstītāji nepavisam neatklāj lasītājus. Un ja mēs tā paskaitām no veterāniem, tad Tr. Jancis ar putām uz lūpām sludina šo jauno reliģiju, arī Tomijs (tas pats brrr...) regulāri visādos veidos aktualizē siltuma dominēšanu pār kādreizējo normu, magoņu laukos Valmieras pievārtē arī tic, nakts pārpratums arī tic. Tā ka... Un pati administrācija vēsu laiku sauc par normālu, siltu laiku par karstu. Tur jau tā lieta, ka ne jau es tundru zīmēju, bet visi pārējie ikdienišķu siltumu izķēmo kā kaut ko unikālu un draudošu (типа - jo tālāk, jo trakāk būs).

  Ielādē...
 5. 24.05.2019 16:03 Skatīt

  Es vakar iztērēju 2 h uz bildēšanu, to saglabāšanu, apstrādi, aprakstīšanu 2 galerijās, bet administrācija tik bezcerīgi ilgi izvērtē vai tur nav kas nepiedienīgs izlikts, ka bezjēdzīgi. Vairs jau es tā nedarīšu. A man jau krūmcidonijas, plūmes, ķirši lieli, āboļi redzami pa gabalu, vīnoga pilna ar ķekariem.
  Nekādu maija posta darbu kā pārējā LV, nav. www.lsm.lv

  Ielādē...
 6. 24.05.2019 11:01 Skatīt

  Radars neko nerāda, jo ir noplīsis. twitter.com Gan jau labošana ilgs gadu, modernizēšana vēl gadu un tad jau vairs nebūs aktuāli...

  Ielādē...
 7. 24.05.2019 10:58 Skatīt

  Es atvainojos, bet kas 15. bildē aug tajā laukā? Ziemāji (rudzi?), kuriem jau vārpas nāk ārā?

  Ielādē...
 8. 24.05.2019 06:30 Skatīt

  Ar šo es beidzu diskusiju un turpmāk kartē bakstīšu iekšā tikai un vienīgi sienas rādījumus, lai visi saprastu, ka esmu siltāks par jebkuru vietu LV! Ja kāds netic, lai pats padomā, kā tas var būt! Lai slavēta Itālija Latvijā!

  Ielādē...