Aktuālā situācija (nedēļa līdz 7.8.11.)

Aktuālā situācija (nedēļa līdz 7.8.11.)

Nedēļa kopumā: piecas dienas ar anticiklonu, pēc tam RENE un SVEN ar pakāpeniski pastiprinošiem nokrišņiem. Pirmajās piecās darbadienās KARIN anticiklons veidoja stabilus laika apstākļus ar "laba laika" mākoņis. Vispirms gan caur ZA vējiem un pavēsu gaisu naktīs. Taču ceturtdien un piektdien vējš jau no D puses. Tamdēļ gan tumšajās stundās, gan dienās siltāks. Sestdien gāja pāri RENE ciklona siltā fronte ar nelieliem lietiem daudzviet Latvijā, svētdienas pirmajā pusē pie mums daudz siltāks gaiss līdz pat +26+27 grādiem vietām. Bet no nedēļas pēdējās dienas otrās puses - Kurzemē un centrā lietusgāzes, vietām ar negaisiem. .

=> Turpinājums nākamajā nedēļā.

Attēlu (c)sat24.com un cdn.fmi.fi

Turpinājums no nedēļām: līdz 24.7.11.; līdz 31.7.11.
==========

Svētdiena, 7. augusts Ciklons SVEN ar auksto fronti pagaidām virs Kurzemes.
Sestdiena, 6. augusts Ciklons RENE-SVEN (abi virpuļi saplūst kopā vienā...) ar silto fronti un nelieliem nokrišņiem Latvijā.
Piektdiena, 5. augusts
(copy-paste, hehe) KARIN anticiklons aizvien mazkustīgs ar centru Latvijas tuvumā.
Ceturtdiena, 4. augusts
(copy-paste, hehe) KARIN anticiklons aizvien mazkustīgs ar centru Latvijas tuvumā.
Trešdiena, 3. augusts
KARIN anticiklons aizvien mazkustīgs ar centru Latvijas tuvumā.
Otrdiena, 2. augusts
Anticiklons turpina mierīgu laiku, frontes tuvums virs Krievijas Eiropas daļas centra - dod nelielus nokrišņus arī Latvijas austrumos.
Pirmdiena, 1. augusts
Anticiklons KARIN dod mierīgu, lai arī visai ievērojamu mākoņainību visā Latvijā. Un vietām arīdzan nelielus lietus brīžus.Kā Tu vērtē šo rakstu?
    Komentāru nav.