1. 19.07.2021 00:50 Skatīt

  Kārteja aukstā fronte šodien pāriet pāri Rīgai pa sauso lai talāk Vidzemē izpaustos negaisu veidā... Lietusgaze pirms dažam dienām un vienīgajs Jūlija negaiss izzuva bez pēdām, tuksnesis. Sausums turpinās ar jaunu sparu un lietu būtisku prognozēs neredz :( Vismaz vēsaks palika, bet vesums nāk pa sauso. Lieliska pelde Vakarbuļlu pludmalē, udens silts ka vanna, palieli viļņi un jestrs vējš, jauki.... Kamēr svelme turejās udens pārsvara bija ledains un nepeldams.

  Ielādē...
 2. 16.07.2021 17:43 Skatīt

  Svelme, pekle un klusais vajprats, debesis nekādu mākoņu un ari pēc jaunako prognožu izlaidumiem nekādu cerību uz lietu vai negaisiem Rīgas apkārtnē... Ka es esmu noguris no visa sitā gan morāli gan fiziski... Nu ne, dienvidzemēs es dzivot negribetu, tas ir pilnīgi skaidrs. Atliek vien gaidīt pirmdienu un vesāku laiku, citadi nupatās paliek pagalam neizturami, nav kur likties ne arā, ne iekštelpās...

  Ielādē...
 3. 15.07.2021 00:53 Skatīt

  Beidzot, beidzot Pārdaugavu, Zolitūdi/Šampeteri skāra vasaras tropisks negaiss tiešā trapijumā, pareizak sakot izveidojas un izlija virs mums. Vairaki skaisti, tuvi zibeņi uz zemi, tropiska lietusgāze milzu lāsem, krusa un veja brāzmas, musu apkaimē bez lieliem postijumiem, vien ielas uz īsu laiku appluda un kaimiņu ielā kļavas galotne nokrita leja paraujot dažus vadus- iespējams zibens trapijuma dēļ. Nokrišņu meritaja 17 mm. Pirms negaisa briesmiga suta un bezgaiss, +32+33, istabās +31 bija, Pēc tam nokrita līdz +20, velāk +22+24, mitrs un svaigāks, vismaz var elpot un kusteties ka arī māju vēdināt... Skaists vasaras negaiss., cerams bus vēl tuvākas dienās.

  Ielādē...
 4. 14.07.2021 18:08 Skatīt

  Gaidiju dižos negaisus no D, DA puses, kas tuvojas un bija jau labi redzami, bet šīs izveidojas tepat virs galvas pusstundas laikā , pirmie zibeņi vel bez lietus zimēm, tuvu, vēroju klaja laukā, milzu lāsēm tropu lietusgāze, krusa 1cm, tad sākās vetrains vējš un skaisti zibeni uz zemi, gāza ilgi un pamatigi, jo veidojās arvien jaunas šunas, izmircis un apmierināts, skaista izrāde un atvēsinoša pelde reizē, meteoorgasms :)

  Ielādē...
 5. 14.07.2021 14:27 Skatīt

  Vakardienas "lietus" jau līdz rītam izžuva bez pēdām,mucā no jumta sateceja kāds puslitrs udens, nokrišņu mēritāja nav nekā, atkal neciešama svelme un suta bezmākoņu debesis un dedzinoša saule var turpināt laistišanu, citu jau neko nespēj padarīt.... Vai tiešām šodien atkal nebūs nekā????

  Ielādē...
 6. 14.07.2021 00:50 Skatīt

  Pārdaugavas bezlietus tuksneša lāsts turpinās un vērā ņemamu lietu ta ari nesagaidija. Vakarpusē A pusē Rīgas tuvumā auga varenas un spēcigas pērkongalvas, bija dzirdami attāli pērkona grāvieni, bet viss ta arī palika un izlija turpat, vēls vakars sutīgs un karsts, gaiss nekustās, staigajot pa Šampetera mežu pat krumi un mazāki koki novītuši un nolaida lapas, bezgaiss, virs galvas izlijušu negaisu atliekas, noDR, R puses velkās plaša negaisu fronte ar svaigam gubām, visa debesmala paliek zili melna, lenam tuvojas mākoņu siena, zibeņo un uzruc, ne pārak aktīvim tuvojoties saceļās arī vējs 10-15 m/s brāzmās , skaisti zibeņi, bet fronte paša pēkšni strauji izjūk un lielums aiziet Jūrmalas pusē, pie mums vien dažas piles un slinki pērkoni pa mākoņiem, velak uzrasinaja vēl,bet pat putekļus nepiesita, pat 1 mm nenolija :(

  Ielādē...
 7. 13.07.2021 16:08 Skatīt

  Rīgā, Pārdaugavā kaut kādi cerīgi gubenieki bija sākuši augt, bet viss atkal apstajas un izjuka, izskatās, ka atkal kaut kas līdzigs antilīča efektam šaurā piekrastes zonā, nu cik var! Kaut kadi mākoņi negaisiem līdzigi vien tālu pamalēs, virs galvas atkal nekā, bālas skaidras debesis un neželiga saule, cepeškrāsns nav ko elpot, nu jau arī istabās ir +31, ka esmu noguris no ta visa!!!

  Ielādē...
 8. 12.07.2021 23:48 Skatīt

  Šodien jau tveice ir atpakalj ar veco sparu,atelpas bridis bija īss . Tuksneša sausums un cepinoša saule, dažas pērkongalvas pamales uzzibeņoja vakarā, bet šeit bezlietus ciemā it nekas nemainās, ne piles! Pat muzamsausa Liepāja jau dabuja kadus negaisus....

  Ielādē...