1. 12.09.2021 01:23 Skatīt

  Divas vasarīgi siltas, pārsvara saulainas dienas Rīgas apkārtnē. Šodienas cerības uz negaisu Rīgā atkal nepiepildījas- viss garām, tas pats, kas visu šo vājo un neveiksmīgo mūsu pusei negaisu sezonu... un tas neskatoties uz karstāko vasaru it kā. Lietus arī garām , vien dažas reizes rasas tiesa te Pārdaugavā. Manējie šodien peldējas. Salasīta neliela seņu mērce, pirmā šogad, sēnes ļoti maz, reti un mežs atkal pasauss.

  Ielādē...
 2. 04.09.2021 10:46 Skatīt

  Šorīt pamodināja pamatīgs gāziens, gāz baltām strūklām, pa ielām ūpes, ik pa laikam stipri līst ari tagad :) Līča efekts darbojās pilnā sparā un tiešā trāpijumā šaurā joslā virs galvas, abas pusēs ir skaidra debess redzama. Tikko ari sīka krusa bija. Diena rādās būs interesanta. Nolija jau 13 mm.

  Ielādē...
 3. 03.09.2021 22:45 Skatīt

  No rīta un dienas pirmā pusē Šampetera pusē dažas reizes pavisam nedaudz uzlija, vairāk rasas tiesu, vējš diezgan stiprs, brāzmains, pecpusdien vairāk saulains un sauss, bet vakarā bija dažas stiprākas lietus brāzmas, līča efekts darbojās :)

  Ielādē...
 4. 01.09.2021 13:32 Skatīt

  "Tadā sajūta ka bez "lietus un negaisa" Tu nemāki dzīvot"-Ta jau tas laikam ir, pareizak sakot dzivot māku, bet kas attiecas uz man patikamiem, gaidāmiem un ceretiem laikapstakliem- tad jā, stihijas ir mana daba, mans prieks un atkarība kopš pirmssakumiem un bērnibas :) "Labais"laiks kas ir vairumam cilveku man škiet neinteresants un garlaicīgs, anticikloni nav mani draugi :) Tādos brīžos ir citas prioritates... Bet meteolapa paliek arvien rāmaka meteokaisles pieturvieta, kur ekstremo un dinamisko laikapstakļu verošana un gaidas kaut kur arvien vairāk pazūd, žēl jau, ka tā, bet acimredzot cilvekiem pietiek citu lietu un momentu un meteokaislības paliek novartā....
  Bet tikmēr septembri jau sāk prognozēt par 30% sausāku mūsu reģionam, bet oktobri supersausu, tatad atkal galigi garām.....

  Ielādē...
 5. 01.09.2021 00:21 Skatīt

  Nu galigi greizas prognozes sodienai Rigai, kur tad bija tas solītājs un ilgi prognozētājs dizlietus ??? Ne piles, sauss, vien meteogarlaicīga izcukota apmākusies diena un veltīgas cerības … viss atkal iesprūda Austrumu puse :(

  Ielādē...
 6. 29.08.2021 00:19 Skatīt

  Aizvadīta naktī Rīgā visu laiku lija, dienā lietus tik īsiem brīžiem un nedaudz, bet kopā nolija ap 20 mm, tatad šonedēļ kopā jau 51 mm. Man jau patīk lietains laiks un mitrumu ar vajadzeja pēc tik liela sausuma iepriekšējos vasaras mēnešos.
  Sodien silts un sutīgs, liels gaisa mitrums. Rīt neliela cerība uz kādu mazu negaisiņu....

  Ielādē...
 7. 28.08.2021 01:03 Skatīt

  25 augustā ciklons atnesa 28 mm nokrišņu, 26 augustā tumss apmācies laiks un neliela pilināšana visu dienu, sajūtas ka oktobra beigās, šodien siltāks laiks un reizem neliels lietus, smidzeklis, kopā pa 2 diennaktim vien 3 mm nolija, bet kopā 31mm. Bet tagad,nakts sākumā līst diezgan stipri un jau diezgan ilgstoši.

  Ielādē...
 8. 26.08.2021 01:01 Skatīt

  Agrā priekšpusdienā Rīgā sāka līt un mainiga intensitātē turpina līdz šim brīdim, dienas vidū lija stipri un rupjam lāsēm, kopuma līdz šim brīdim nolija 23 mm, lietus turpinās. Pēcpusdienā ari mērens brāzmains vējš sakās. Bet man jau tāds laiks patīk :) Aizvadita sestdienā vel peldejamies jūrā ar palieliem viļņiem un ūdeni +18 grādiem, kas bija siltāks par gaisu, bet pēdējas dienās jau pamazām uzsākam apkures sezonu- mājas paliek drēgni savadāk. Īsts rudens. Bet tādu, ka šīs augusts sakumā prognozēja visu vasaru.

  Ielādē...