1. 17.08.2021 19:16 Skatīt

  Arī šoreiz Rīgas apkārtnē viss pagāja bez negaisiem, šī negaisu sezona ir arkartigi vaja un neveiksmīga mūsu pusē neskatoties uz rekordkarstu vasaru... Nolija kārtigi, kopā ar nakti 20 mm, nu jau tikpat ka skaidra debess un saule.

  Ielādē...
 2. 17.08.2021 12:06 Skatīt

  Rīgā nakts sākumā nolija lietus no aizejošas negaisu frontes, rīts apmācies , mierīgs, pēc 11-tiem satumsa ka vēlā vakarā un nu jau pusstundu gāz lietusgāze bez vēja un pērkoniem, bet brīžiem ļoti stipra, ielas un ietves ka upes, milzu peļķes....

  Ielādē...
 3. 16.08.2021 21:50 Skatīt

  Šodienas prognozēta negaisa gaidas Rīga, Pārdaugavā kārtējo reizi beidzās ar vilšanos, it ka nāca tumsi un cerīgi, bet čiks vien sanāca, merens lietutiņš un pareti zibeņi/pērkoni pa mākoņiem, lielums jau aizgāja uz Jūrmalas/līča pusi, no turienes ari bija dzirdami dazi jaudīgi un specigi dardi, kas liecinaja par izladem zemē, bet tālu, talu... Ka velak redzams, ta bija tikai preludija daudz specigakai negaisu frontei, bet ta diemzēl ka jau parasti aiziet garām Rīgai DA A pusē, tur gan radas iet jautri. Šeit neka, MMD, viss mierīgs un neka interesanta, nolija vien 1,5 mm :(

  Ielādē...
 4. 15.08.2021 13:09 Skatīt

  Uznāca negaidīts negaiss ar ļoti stipru lietusgāzi Rigā, Pārdaugavā... nāca jau tumši neizteiksmigi padebeši virsū, tad palika pavisam aizdomigi tumšs un pēkšni atskaneja diezgan tuvs pērkons, nāca ļoti stipra lietusgāze ar vēja brāzmam un 'momentali pārpludinaja ielas un ietves, udens straumes visapkārt... 10 minutēs nolija 13 mm, pec tam mazliet merenak palija un viss beidzies, atkal mierīgs un kluss, apmācies. Kādi 4 vai 5 pērkoni. Peļķes atri sasūcas smilšaina zemē.

  Ielādē...
 5. 12.08.2021 14:47 Skatīt

  Piedzivota ēpiska lietusgāze , vētra un novēroti vairāki skaisti negaisi virs jūras. Pilna lielā galerija ir šeit:
  weatherfoto.wordpress.com

  Ielādē...
 6. 11.08.2021 00:55 Skatīt

  Šodien negaiss pa dienu pagāja garām Rīgai, scenārijs it ka līdzigs iepriekšejai dienai, bet aizgāja uz Jūrmalas , tad līča pusi, diezgan pamatigs veidojums, ari plaukta makonis talumā nojaušams... pie mums vien dažas piles no velak sekojošiem makoņiem un mammatus izlijuša lakta virs galvas... Tagad nakts sākumā diezgan stipri līst, mierīgi un bez pērkoniem, radara tads vientuļš neliels mākonitis trapija.

  Ielādē...
 7. 09.08.2021 23:12 Skatīt

  Ap pusdienlaiku negaisu fronte tuvojās Rīgai no R puses, skaists un visai iespaidīgs plaukta mākonis, laikam skaistakais un iespaidigakais šovasar pagaidām, īsa lietusgāze rupjām lāsem un vēja brāzmām 10-15 m/s, tad kādu stundu lija mēreni. pērkoni reti, vien daži tuvāki rībieni 2-3 sek. aiz frontes skaidrs un saulains laiks, lietus laikā temperatūra nokritās līdz +15 grādiem , nolija 8 mm.

  Galerija weatherfoto.wordpress.com

  Ielādē...
 8. 09.08.2021 12:58 Skatīt

  Rīgā, Pārdaugavā piektdien vakarā un naktī uz sestdienu neliels līdz mērens mierīgs lietus, neko daudz, sestdiena pārsvara apmākusies, dienas sākuma reizēm smidzeklis, zemo mākoņu sega, vēlu vakarā uznāca lietus, lija kādu pusstundu, kopā ar sestdienas nakti nolija 10 mm. Vakardienas solītais dižlietus uznaca klusi un nemanāmi pēcpusdien, apmācas un mierīgi sāka līt, lija dazas stundas, nolija ap 8 mm, vakars mierīgs un apmācies. Apmācies arī šodien, vien tagad pa reizei arī saule uzspid caur mākoņiem, bija dažas piles lietus. Arā +22, īstabā +24, gaidu beidzot solītos negaisus šodien :)

  Ielādē...