1. 02.12.2021 21:13 Skatīt

  Rīga ap Sampeteri. Pa nakti piesniga vēl kādi 5 cm cniega klāt, aizvilka ciet iztiritas taciņas , skaisti ziemas skati :) Dienā sniga tikai brīžiem un īslaicīgi, bet dažas reizes arī stipri, kopā ap 18 cm sniega kārta. Pēcpusdien diemžēl ieradas atkusnis, no gaisa maz kas nāk, bet ceļi un ietves pārvertās žļurgā, ne bez sāls palīdzibas arī. Kūst, +1 grāds, no jumta pa reizem nobrūk sniega blāķi. Ceru uz nakts un rīta svaigiem sniegiem :)

  Ielādē...
 2. 02.12.2021 01:41 Skatīt

  Iepriekšējais ciklons atnesa ap 8 cm sniega, tomer par stiprako pedejos gados mūsu pusē gan nenosauktu, ne vējs, ne sniega daudzums nebija kas īpašs, viss lielums tika A pusei. Un tomēr smuka ziema gan. Īpaši šodien, kad no rīta Rīgu skāra stipri līča efekta nokrišņi, skaisti sniga lielām pārslām, ari sniega graudi bira, uzsniga vēl klāt ap 5 cm, velak saulains un skaists ziemas laiks. Nupatas naktī sākas snigšana no nākama ciklona, tā turpināsies 2 dienas gandriz bez pārtraukuma, diemžel izskatās, ka rīr arī līs, bet kopumā radās interesanti :)

  Ielādē...
 3. 29.11.2021 15:28 Skatīt

  Smalks sniedziņš pastiprinās, arvien vairāk sāk putināt, -2 grādi, 3 cm svaiga sniega un skaista ziema arā, jāiet garaja pastaiga ar suni, ziemu jābauda :) Vakars būs interesants, bet daži modeļi ciklonam aizejot vel prognozē kārtigus līča sniega nokrišņus Rīgas apkārtnē, tātad var uzsnigt ļoti daudz. Tad jau redzēs :)

  Ielādē...
 4. 29.11.2021 10:37 Skatīt


  Svētdien no rīta Rīgā, Pardaugavā balta ziemas pasaka, 3-4 cm sniega, visi koki skaisti apsniguši, t-1 grāds, dienas gaitā ap 0, bet vakarā atkusnis ar smidzinošu lietu, sniegs krietni pakusis. Šorīt jau no rīta smalks sniedziņš, mazliet piesalst, nokusušas un tiritas vietas pamazām sāk aizvilkties atkal baltas, neliels jumta putenītis, pa reizei no jumta ar blikšķi nogāžas sniegs... ir ziema. Tālākas prognozes decembra sākumam vel aizvien interesantas un ziemasmīļiem ļoti cerīgas.Gaidu sniegputeni un sniegavētru šovakar :)

  Ielādē...
 5. 09.11.2021 00:22 Skatīt

  Šodien Rīgā pievakarē sagaidijam pirmo sniegu no līča efekta mākoņiem, tiesa pavisam slapju, bet tomer bija un vairākas reizes:) Kopumā pēdejās dienās nolija 35 mm. Vakarā skaidrojās un zāle paliek stīva.

  Ielādē...
 6. 22.10.2021 12:24 Skatīt

  Nekāds liels pūtiens aizvadītaja vakarā un naktī Rīgā nebija, skiet, ka pat iepriekšējā vakarā brāzmas bija specigākas. Lija šoreiz ari pavisam maz. Naktī skaidrojās un spožs mēness ar retiem mākoņiem, pārsvara saulains ari tagad, kopumā pedeja nedeļa dinamisks un skaists rudens laiks. Sniega prognoze brivdienām nepiepildās.

  Ielādē...
 7. 25.09.2021 20:35 Skatīt

  Aizvadītais ciklons Rīgā, Pārdaugavā atnesa kopā 32 mm, 22mm aizvadītajā diennaktī un 10 mm šonakt un no rīta, kārtigs lietus pa ilgāku laiku. Laiks krietni siltāks. Tālak- garais anticiklons.

  Ielādē...
 8. 12.09.2021 23:25 Skatīt

  Naktī viens negaiss gāja gārām R pusē un virs līča, reti, bet spoži zibens uzplēksnijumi un patāli pērkona dārdi.. Pie mums vien īsa lietusbrāzma. Diena pārsvara apmākusies, no rīta nedaudz lija, pēcpusdien mākoņi satumsa un sabiezēja, bija stipra lietusgāze bez vēja un pērkoniem, velak lija nedaudz un mēreni, bet vakarpusē skaidrojas daļēji un brīžiem uzspīdeja saule. Diena silta. Kopā kopš vakardienas nolija 9 mm. Tagad atkal palaikam uzlīst.

  Ielādē...