1. 12.01.2022 12:29 Skatīt

  Vakardien beidzot skaista saulaina ziemas diena arsalu, spoži baltu sniega segu un dzidri zilām debesīm. Nakts sākumā sals sasniedza -16 grādus. Šodien apmācies, vēl -8, bet straujiem soļiem diemžēl tuvojās atkusnis. Tris dienas ar +5 grādiem, lietu un vēju noteikti atkal visu nokausēs pa tīro, arī sniega Rīga šoreiz nav daudz , vien kādi 2-4 cm, nokūsnis tikpat ka neizbēgams. Arī tuppmako laiku viss rādās nestabils un ka pa viļņiem, līdzigi, ka lidz šim Janvārī. Kopuma janvāri jau sola 3 gradus siltāku par normu, februāri 2 grādus.... www.cpc.ncep.noaa.gov

  Ielādē...
 2. 04.01.2022 13:12 Skatīt

  Pagalam visa ziemas godiba un skati:( druma neziemas realitate un dublaina eiroplurza visapkart. Viss strauji kust un šķist , sniega sega pazūd, dubli un tumsa zem svina vāka un gala tam isti neredz… janvāris nes meteo vilšanos….plus 3-4 gradi in lietussmidzeklis palaikam at dregno badaveju. Fuj!

  Ielādē...
 3. 02.01.2022 21:24 Skatīt

  Masīva un sen nepieredzēta atkala Rīgā, Pārdaugavā šodien. Apledojis ir pilnīgi viss, spīd un laistās kā stika glazūra, ļoti slidens!

  Ielādē...
 4. 31.12.2021 14:14 Skatīt

  Pagalam visa ziemas godība un skaistums tieši vecgada svētku vakarā un gadumijas brīvdienās... viss sķist, jūk, tek un pludo, visapkārt šķidonis un šludoņa,sniegs plok un kūst ļoti ātri, tumšs , pelēks, smidzeklis no gaisa un +4 grādi... vairs nav labi, draugi. Bet vismaz paldies par sniegotu un pārsvara īstu un ziemīgu Decembri un beidzot baltiem izcili ziemīgiem Ziemassvētkiem :)

  Ielādē...
 5. 22.12.2021 09:14 Skatīt

  Kolosāls ziemas laiks, Rīgā Pārdaugavā ziemas pasaka ir atpakal līča efekts strāda bez būtiskiem pārtraukumiem, snieg kopš vakardienas, brīžiem stipri un lielam pārslām. Sniega segā pagalma ap 22 cm un snieg tālāk :) temperatūra svārstās ap -8 -10. Ideāls laiks ziemasmilim !

  Ielādē...
 6. 17.12.2021 00:26 Skatīt

  Visu nedēļu riebīgs, pelēks un neziemīgs laiks ar garo atkusni, kas nu jau pārvēršas nokusnī.... dažas dienas ar lietu un sen neredzetu slapjo ledus slidotavu uz visam mazākam ieliņām un it īpasi ietvēm, kuras šogad tikpat ka netīra. Līdz šodienai sniega vel bija daudz, kaut arī tas plaka un kusa, bet iepriekšējā naktī un īpaši šodien tas nokusa un pazuda neticamā atrumā, pilsetas pagalmos un plavās tas līdz vakaram jau tikpat kā nokusa, palika vien netiras čupas ceļmalās un ledus uz ietvem. Šeit privatmaju rajonā , mežā sniegs vel ir, bet ari zud un plok visai ātri... līdz salam neizdzivos diemžel. Bēdigi. Gaidu ziemu atpakal.

  Ielādē...
 7. 10.12.2021 14:46 Skatīt

  Skaistas dziļas ziemas pasakas pēdeja diena, pelēki apmācies un pastiprinas vejš, kas veido piezemes un jumta puteni, nokrata apsnigušus kokus un aizvelk taciņas atklātas vietās....bet tikmēr temperatūra strauji tuvojās 0, no gaisa gan nekas nesnieg un nelīst, izskatās ka lietus ieradīsies kopā ar plusiem mūsu pusē līdz ar to nekada liela atkala nebus, bet lietus gan Rīga ar + grādiem līs gandrīz 2 dienas, ziemai ardievas, nakamas nedēļas jaunākas prognozes tai vairs neatstaj nekādas cerības :( Atgriezamies drumaja neziemas realitātē un tumsas dubļu valstībā....

  Ielādē...
 8. 06.12.2021 02:28 Skatīt

  Ideala, skaista un vienkārži superīga ziemas diena, vienkārži ziemasmiļa paradīze un sapnis :) Reti kad laikapstakļi dod tik daudz pozitīvu emociju, neskatoties ari uz zināmam neertibam. Ziema ka pasaka ar dziļu 35-40 cm sniegu un apsnigušiem kokiem, saule, sals un fantastiski skati :) Jau dienā sals bija jūtams -8-10 grādi, bet nupatās jau ir -17! Debesis skaidras, mākoņi tālaja DA pusē. Kaut nu ilgāk šis skaistums noturētos.

  Ielādē...