1. 07.09.2021 01:55 Skatīt

  Rītā daļēji mākoņains, t. +4...+4,5°C. Būs izdevies iztikt bez salnām šajā aukstajā periodā, tagad beidzot siltums nāks. :) Dienā laiks izteikti saulains ar nelielu, vēlāk - mainīgu mākoņu daudzumu. T. pēcpusdienā beidzot pakāpās vismaz līdz +15°C, un kombinācijā ar saulīti un lēno DR vēju likās jau tīri neko, par iepriekšējām dienām nesalīdzināmi labāk. Vēlākā pēcpusdienā gan apmācās un pirms 18.00 arī nedaudz uzlija, bet maz un vien īsu brīdi. Sīkums. Vakarā palika vienkārši apmācies laiks ar minimālu vēju un t. +13...+12°C. Šobrīd arī mākoņains, t. +11,1°C, spiediens 769 mm.

  Ielādē...
 2. 06.09.2021 02:40 Skatīt

  5.09. Joprojām darbojas Arktikas ledusskapis. Rītā pēc 6.00 zem daļēji mākoņainām debesīm +3,5°C, vēlākā rītā saulaināks, bet tāpat auksts. Dienā arī mērens ZR vējš, un pat pēcpusdienā t. vien +11...+13°C. Vienīgais labums, ka bez lietus. Vakarā pavisam riktīgs dubaks ar t. zem +10, bet šobrīd vairs tikai +5°C. Līdz rītam vēl tālu... Gaidu solīto atvasaru, par kuru tagad visos info kanālos sauc.

  Ielādē...
 3. 04.09.2021 19:36 Skatīt

  Šorīt t. noturējās pie +4°C, arī salnas pēdas nemanījās. Diena līdzīga iepriekšējai, vējaina un auksta, t. +11...+14°C, augstāk neparko, kaut gan šodien vismaz līdz šim nav lijis. Tagad gan biezi, aizdomīgi draudīgi mākoņu vāli savākušies, vairāk no A puses atnāca, bet pagaidām sauss. T. vairs tikai +10°C, joprojām mēreni stiprs, brāzmains R vējš, spiediens 763,5 mm.

  Ielādē...
 4. 04.09.2021 02:15 Skatīt

  3.09. Lai gan diena kopumā gaiša un diezgan saulaina, tomēr tas arī viss, kas pozitīvs. Jo pūta mēreni stiprs, brāzmains ZR vējš, ik pa laikam nāca mākoņi (vairāk dienas 1.pusē un vidū, pēcpusdienā saulaināks) un atnesa lietu, kas neļāva dienai nemaz iesilt. Pāris reizes t. pakāpās līdz +14°C, bet ne uz ilgu, jo nākamā lietus tūre to atkal nosita līdz +11...+12°C.
  Un tā visu dienu. Dinamisks laiks, kāds dažiem patīk, taču man pārāk auksts un vējains, lai radītu pozitīvu iespaidu. Tikai vakarpusē mākoņi pamazām pārstāja auļot pāri debesīm, vējš beidzot norima, taču līdz ar to t. strauji krītas, jau šobrīd vairs tikai +5,5°C, un no agra rīta salna uz zāles ir visai ticama. Spiediens 760 mm.
  Es it kā no salnas nebaidos, jo zāles augstumā man dārzā nekas nav palicis (tikai gurķi un tomāti siltumnīcā, kā arī rudens avenes un cidonijas), bet sals gaisā pagaidām netiek solīts, tomēr šādos gadījumos vienmēr pastāv neliels risks, ka var izrādīties aukstāks, nekā prognozēts.

  Ielādē...
 5. 04.09.2021 01:58 Skatīt

  Jā, acīmredzot esi īsts Arktikas ronis, ja ūdeni ezerā ar t. +16°C vēl uztver kā vasarīgi siltu. :D Pēc manām domām, tur nav nekā vasarīga, tikai riktīgs dubaks. :D Kaut gan pie āra t. +11...+13°C kādu brīdi pēc ielēkšanas var šķist arī silts. :))

  Ielādē...
 6. 02.09.2021 14:08 Skatīt

  Naktī pēc 3.00 daļēji mākoņains, uz rītu jau pilnīgi skaidrs. Auksts, 7.00 +7,3°C, min. +6,8°C. Arī dienā Saulei jaudas trūkst, tagad to daļēji samazina arī balti mākoņi un jestrs, nejauks ZR vējš, rezultātā vien tikai knapi +14°C. Bet vismaz saulains un sauss, pēc augusta arī tas jau šķiet daudz. Spiediens 762 mm.

  Ielādē...
 7. 01.09.2021 18:18 Skatīt

  Naktī lietus bija pārstājis, rītā jau skaidrojās, un drīz vien noskaidrojās pavisam. Diena izdevās laba, saulaina un krietni siltāka nekā vakar. Lai arī pēcpusdienā šādi tādi mākoņi grozījās un brīžiem Saule paslēpās, tie nebija lietus nesēji. Visu dienu pūš mērens ZR vējš, bet nespēj visu saulītes saražoto siltumu aizpūst prom, pēcpusdienā t. ap +18°C, brīžiem pakāpjoties līdz +19°C. Nelielai pastaigai pa pilsētu siltums pilnīgi pietiekams arī vasaras drēbēs. :)

  Uz vakarpusi mākoņu daudzums sāk samazināties, atkal vairāk Saule spīd, t. lēnām sāk slīdēt uz leju, šobrīd +16,7°C. Spiediens 758,5 mm. Reālu "dopingu" deva jaunākās prognozes par iespējamu atvasaru nākamās nedēļas nogalē, pat ja tā tikai varbūtība. :) Reāli esmu izsalcis ne tikai pēc laba laika, bet kaut vai tikai labām prognozēm :D, jo visu augustu prognozes rādījās tikai arvien sliktākas un sliktākas, kam sekoja arī aukstāks un slapjāks laiks. Apnicis tas pirmslaika rudens, īpaši jau slapjums, kura manā pusē daudz par daudz.

  Ielādē...
 8. 01.09.2021 18:04 Skatīt

  Jā, ja mēs par meteokaisli runājam, tad patiešām Meteolapas "iekšējā vide" ir kļuvusi rāma, jo tādi jau arī ir laikapstākļi, kas to tieši ietekmē... Kārtējie reporti no dažādām malām, bet labi, ka vismaz tie ir. Jo jaunas sejas šeit (komentāru sadaļā) tikpat kā neparādās, visi viens otru jau sen pazīst. Un, ja laiks nekādus pigorus nesastrādā, un ņemot vērā arī citas intereses, tad jau nekas vairāk par atreferējumiem arī nav gaidāms. :)
  Piemēram, lai arī mums abiem ir pretēji viedokļi par labu laiku (izņemot ziemu), jo es mīlu sausu un saulainu laiku, bet Tu - visvisādu lietu (vienīgi negaisu ziņā esam vienā komandā ;) ), neiesim taču mēs tāpēc savstarpēji lamāties. :) Atliek papriecāties vai noškroboties, kad katram attiecīgs laiks iestājies, vai gaudot unisonā, kad laiks nevienam neder (kā bezsniega ziemās vai pļurzas laikā)... :)
  Vakardienas lietus, kas pie Tevis neatnāca, iestrēga pie manis. Labprāt būtu to atdevis Tev, ja varētu dabūt pretī to laiku, kāds bija Rīgā. ;)

  Ielādē...