1. 12.03.2018 22:37 Skatīt

  Ir divas ziņas - viena slikta,otra patīkama.Līst lietus.Kūstošais sniegs jau tā radīja slapjumu vairāk kā ir pieciešams,bet nu būs vēl trakāk.Tas par slikto.
  Priecīgā ir tā,ka šodien savas trompetes skandina pirmās dzērves.Tikai nez kā viņām būs ar barība sagādi.

  Ielādē...
 2. 03.03.2018 19:28 Skatīt

  Aizvadītais februāris nebija no patīkamajiem,taču tam ir arī sava pozitīvā puse.Vairāku gadu desmitu vērojumi liecina,ka februāra beigās ir vēlami ziemeļvēji.Ja to nav,tad tie atnāk aprīlī vai pat maijā.Acīm redzot tām arktiskajām gaisa masām šai laika intervālā ir jāatnāk,un no tā,kad tās mūs apciemo,ir atkarīgs kāds būs pavasaris.17.gada februārī ziemelis nebija nemaz,un kāds bija pavasaris,mēs zinām.Šogad par ziemeļpuses vēju trūkumu it kā nevarētu žēloties,tāpēc ir cerības uz siltu aprīli.
  Par šo tēmu savulaik,šķiet,arī Saksija minēja,un arī tautas laika vērojumos tas minēts.Varu teikt,ka šis tautas novērojums ir viens no nedaudzajiem,kas nav zaudējis savu ticamību.

  Pagājušā naktī ap 4.00 temperatūra pēkšņi nokrita līdz -19*,un pēc pāris stundām strauji sāka celties.8.00 jau bija tikai -9*

  Ielādē...
 3. 13.02.2018 19:41 Skatīt

  Šodien brīnumjauka diena.Pavisam lēns vējš,saule un dienā t* uzkāpa līdz +4*.Ļoti liela putnu aktivitāte. Ja saskaitītu,cik abpus mājai putniņu rosās,būtu krietni pāri simtam.

  Gribēju ielikt dažiem komentāriem +,bet jau otro reizi saskaros ar vienu un to pašu - mans vērtējums netiek pieņemts.Toties,kā attaisnojums, parādās aizrādījums,ka esmu komentāru jau novērtējis!?
  Gribot,negribot velk uz to,ka kāds manā vietā izlemj,vai tur likt +,vai nelikt.

  Ielādē...
 4. 21.01.2018 20:42 Skatīt

  Tā kā būtu laiks mazliet piezemēties. "...kuriem arī ļoti nepatīk tīksmināšanās par atkušņiem"(C).Vajadzēja pamanīt,ka vismaz pāris mēnešus šeit tas vien ir bijis jālasa,ka nav ziemas,tikai riebīgas tumšas debesis un pretīga zeme.Un tagad tam klāt vēl jāpacieš,ka kāds uzdrošinās paust pretēju viedokli.Es arī dzīvoju zem tām pašām debesīm un tos pašus dubļus brienu,bet tāpēc jau man nav jāliek visiem diendienā lasīt,cik drausmīga ir dzīve tādā ziemā.
  Beigu beigās var taču kaut kur,kaut kam pieprasīt morālu kompensāciju... Par ciešanām.
  Kas attiecas uz Magones teikto,tad tur vajag objektīvi pavērtēt,kurš kuru ir provokatīvi aizskāris.Katrā ziņā formulējums"sevišķi indīgi" nerada labdabīgu gaisotni meteolapā.Un pirms kaut ko rakstīt par to būtu jāpadomā.
  Tāpat nav jau statistikas,ka tie cietušie(kā augstāk mēģināts apgalvot) būtu jūtamā skaitliskā vairākumā.

  Ielādē...
 5. 16.01.2018 20:01 Skatīt

  Kas nu tur interesants.Baltijas jūras vilnis arī lielākiem kuģiem nav patīkams.Kādreiz runāju ar vienu kapteini un viņa vērtējums bija tāds,ka,kamēr tiek līdz Ziemeļjūrai daudzi no komandas jau ir novēmušies zaļi.Mūsu jūrā ir īss vilnis.Kad tiek ārā,zivis vairs nav jābaro.
  Es esmu izbaudījis tos priekus kad vēl burāju.Lielākais vējš,ko piedzīvoju bija 39m/sek .Un tas plosījās apm.diennakti Tas bija Eland sedra grund bākas rajonā. No 10 komandas vīriem septiņi atlūza,es tai skaitā.Sliktākais tādā reizē nav tā riebīgā dūša.Apziņa ir pilnīgi skaidra,un tu jūti,kā tie trīs raujās melnās miesās,bet tu nevari pilnīgi neko.Un tas nepavisam vairs nav interesanti.

  Ielādē...
 6. 06.01.2018 20:02 Skatīt

  Tas,ka kaut kur ir manītas dzērves,pilnīgi neko nenozīmē.Tāds fakts vēl nevēsta par agrāku pavasari.Acīmredzot arī starp putniem ir piedzīvojumu meklētājji.
  Piemēra pēc,2007.g.17.janvārī arī es ieraudzīju dzērves.Priecīgs piezvanīju J.Vīksnem un... biju izbrīnīts,ka viņš nepriecājas tāpat kā es.Un viņam izrādījās taisnība.Pēc dažām dienām jau bija -10*.Janvāra beigās jau bija -15 un-19*.Februāris tai gadā vispār bija ar lieliem saliem,līdz pat -25*.Tā kā kaut kas līdzīgs var notikt arī šogad (tfu,tfu,tfu).

  Ielādē...
 7. 03.01.2018 17:56 Skatīt

  Piekrītu iepriekš teiktajam par Maikla ziņu neesamību.Tas ir liels trūkums.
  Vēl,lapas lejas galā ir Lietusvīra komentārs.Uz ko tas attiecas?Tātad man jāizlasa viss rakstītais,lai saprastu,kas tiek komentēts.
  Blakus tam teksts angļu valodā.Kam tas ir domāts? Te visi ir latvieši un mēs esam Latvijā.
  Šobrīd es nevaru visu apskatīt,tikai tā uzmetu acis,bet man šķiet,ka ;"jaunākās aktivitātes"vecajā variantā bija visai ērtas.

  Ielādē...
 8. 31.12.2017 19:13 Skatīt

  Novēlu visiem patiesi labu nākamo gadu! Un meteoroloģiskā ziņā lai tas dod apmierinājumu katrai gaumei.

  Ielādē...