1. 23.07.2015 21:47 Skatīt

  Par negaisiem.To negaisu māniju varētu salīdzināt ar to,kad puišelis,neskatoties uz aizliegumu,mēģina izdibināt - kas tad tajā el.rozetē tik briesmīgs ir.Taču tikai līdz tam brīdim,kamēr noraujas pa nagiem,tad interese krasi noplok.
  Esmu piedzīvojis negaisu atklātā jūrā.Jahta nokantēta par 45 grādiem,jūra nikna un apkārt uguņo.Nemanīju,ka kāds no 10 vīriem būtu bijis īpašā sajūsmā.Tikai tas bija tāds nieks salīdzinājumā ar to stihiju,ko pieredzēju uz sauszemes divas naktis pēc kārtas.Aprakstīt to nemaz nav iespējams.Vēlreiz kaut ko tādu piedzīvot es negribētu.Var apbrīnot šo dabas varenību,bet lai saskatītu tajā ko patīkamu,man būtu jābūt ar patoloģiskām novirzēm.
  Viena lieta ir skatīties pa pilsētas logu,bet būt tiešā kontaktā ir pavisam kas cits.

  Ielādē...
 2. 02.07.2015 13:27 Skatīt

  Jebkurš no šiem foto ir izstādes cienīgs darbs.Paldies.

  Ielādē...
 3. 01.07.2015 11:42 Skatīt

  Vakar Tukumā pēcpusdienā kārtīgi nolija,brīžiem pat ļoti stipri.Mājup braucot asfalts arvien sausāks un sausāks un pie manis jau,diemžēl,putekļi vien.Arī pievakarē Tukuma pusē zili/melni padebeši,bet virs manis pilnīgi skaidrs.Bet zemei lietu ļoti vajag.Siltumnīcā,kaut arī jau visu jūniju arī naktī ir vaļā,jālaista divreiz dienā.
  Brīnumainā kārtā viss tomēr aug labi.Zāle aug nenormālos tempos,es nespēju visu laicīgi nopļaut,tāpēc vietām man ir tā,kā nav bijis nekad.Ar izkapti vien šiem augšanas tempiem līdzi netieku,bet trimmeris šādā zālē vairs nav palīgs.Tad vajag stipri jaudīgu,taču man tāda nav.

  Nemaz vēl ne tik sen es pļāvu piecas stundas bez pīppauzēm,bet tagad,laikam,tas Laika Vecis ir mazliet piegriezis skābekli.Taču es sevi,mierinu,ka senāk zāle bija mīkstāka un izskapts labāka...

  Ielādē...
 4. 31.05.2015 20:19 Skatīt

  Dienas pirmajā pusē ik pa laikam lietus.Dienas vidū arī krusa,bet par laimi tikai īsu brīdi,jo krusas graudi bija ķiršu ogas lielumā.Iespaidīgs skats bija, kad tie kapāja dīķa ūdeni.

  Negaisa mākoņi aizgāja gar dienvidu pamali un ap Talsiem.

  Ielādē...
 5. 27.05.2015 11:36 Skatīt

  Akūts barības vielu trūkums zālienam! Arī Ph ir par zemu.Visvienkāršākais nokaisīt ar pelniem - gan sārms,gan barības vielas.tikai jākaisa tā devīgi,neskopojoties.

  Ielādē...
 6. 17.05.2015 20:35 Skatīt

  Fenemonāli,mēs ar brāli iesālījām sāli...

  Ielādē...
 7. 30.04.2015 22:24 Skatīt

  Lieliska diena.Kaukāzenes pilnos ziedos.Baltiem ziediem man ir tikai dažas,tāpēc visās malās dominē rozā kupenas.Izlīduši arī pirmie ķēvpupi vai lāčpurni - kā nu kurš tos sauc.
  Somijā vēl dziļa ziema,tāpēc dažas dienas atpakaļ divi lieli dzērvju bari ilgi,ilgi riņķoja,un likās,ka tām nepavisam negribas doties tālāk.Bet pie mums zilzīlītei jau lieli bērni.
  Un vēl.Braucot šodien uz Tukumu redzēju lapsu - tādu,ka grūti bija noticēt,ka tā ir lapsa.Senāk lapsām bija vērojama kāda sērga - noplukušas astes,taču tai šodien 80% kažoka vispār nebija un aste kā žurkai.Reti pretīgs skats.

  Tukumā brīžiem bija ļoti silts,un pirmo reizi šogad mašīnu centos novietot ēnā.Gribas cerēt,ka noturēsies saulaināks laiks un augļu koki neizziedēs pa tukšo.Tāpat uz arumiem un sējumiem vietām ir daudz ūdens.
  Bet lai nu kā,piesātinātais zaļums visapkārt runā pats par sevi.Nepārprotami.

  Ielādē...
 8. 15.04.2015 22:18 Skatīt

  Zvirbuļu bilde,tiešām,ir superīga.Zvirbulēns kreisā apakšējā stūrī ir vienķārši aizkustinošs.

  Ielādē...