1. 28.08.2021 16:02 Skatīt

  Rudens vienmēr bijis "bagāts vīrs":) Galvenais, prast tās bagātības šādā (ne)laikā novākt. Visu laiku ir 'jāķer moments". Jaukas bildes, īpaši patīk tās, kur ir sēnes un putni:)

  Ielādē...
 2. 27.08.2021 12:32 Skatīt

  Pa iepriekšējo dnn bija pielijuši 27 mm, pēdējā diennaktī sasmidzināts 1 mm.Tas nu tā - priekš statistikas:). Šodien no rīta kādu laiku nelija , un bija salīdzinoši silts. Nu jau atkal slūžas vaļā... +17*C. Zāle aug kā traka, ja nebūs atelpas no lietus, dabūs meklēt traktoru, ar ko nopļaut zāli. Tā tagad ir ļoti bieza un sulīga:)

  Ielādē...
 3. 24.08.2021 15:07 Skatīt

  Es arī ceru vēl uz siltām dieniņām un netik aukstiem rītiem. Citādi, tas būtu pārāk nežēlīgi:) Galvenais, rītdienu pārdzīvot......
  Apmācies, mazliet bija saule, mazliet lietus, +14*C, un neliels vējš, kurš nevar izlemt , no kurienes īsti pūst.
  Tomāti arī laikam cerēja uz vasaru, neparko negribēja sārtoties, toties tagad triecientempos nogatavojas, spēj tik novākt. Bail arī ilgi tos atstāt siltumnīcā, jo auksts un mitrs laiks var tikai kaitēt kvalitātei.

  Ielādē...
 4. 23.08.2021 21:25 Skatīt

  Šodiena izvērsās tīri jauka: ar sauli. jūtamu Z puses vēju, kas mežā īpaši netracēja:), +20*C, 2 l brūkleņu un grozu sēņu. Pārsvarā bērzlapes. Un vīrs apmierināts:)), saēdies sēņu karbonādes. Nelija. Toties tagad debesis ir tik drūmas, vējš tik nejauks un stiprs, ka jūties laimīgs, ka atrodies siltās mājās. No tādiem mākoņiem var arī uzlīt. Līča ražojumi.

  Ielādē...
 5. 20.08.2021 09:52 Skatīt

  Nakts bijusi vēsa. No rīta zāle slapja, žļurkst vien. Joprojām pūš stiprs vējš, kurš dzenā tumšus mākoņus. Vienu porciju ir aizpūtis- gaidu sauli uzspīdam. Otru tūlīt atpūtīs- D/R pamales jau ir dūmakainas. No mērītāja izlēju 10 mm svaiga lietus, šķiet, pa dnn salijis, a man jau jūk!, kad es sāku un kad beidzu mērīt nākošo porciju:) +15*C.
  Ļoti jūtu līdzi visiem lauksaimniekiem. Lai viss izdodas !

  Ielādē...
 6. 19.08.2021 10:33 Skatīt

  Ik pa brīdim uznāk lietus šalts. Mākoņi ieskrējušies, drāž pāri galvām, nolīst , un atkal gaišs. Saules nav, bet ir cerības šodien to ieraudzīt. Lietus auksts , absolūti rudenīgs. Eh, nepaspēju nopļaut zāli pa to dienu bez lietus, bija uz mežu jāskrien:) Aug kā traka- šai patīk tāds laiciņš.
  Nu kāpēc nevar būt tā -visu vasaru mērena t* +22*(+/- 5*), tā no aprīļa beigām līdz oktobra vidum:) Sanāktu 6 mēneši vasaras, nevis 2,5....vismaz 2 reizes garāka. Tad nerastos gājputnu sindroms.

  Ielādē...
 7. 18.08.2021 10:07 Skatīt

  +16*C, brāzmains DR vējš. Ik pa brīdim uzspīd saule. Pagaidām nelīst, bet mākoņu sega paliek arvien biezāka. Es te arī vienu brīdi nodomāju, ka, par spīti super garajam karstuma periodam šovasar, īsti tropiskie negaisi nemaz nav bijuši. Vismaz mūsu pusē. To vietā milzu lietavas, rudenīgi vēji. Tika gaidīts kkas cits:). Bet, skatoties, kas notiek citur, dodDieviņi ,lai mums tas joprojām ietu garām....

  Ielādē...
 8. 17.08.2021 20:05 Skatīt

  Ja vakar priekšpusdiena bija silta, kaut arī vēlāk nolija lietus, kopumā ap 10 mm, tad šodiena galīgi nekam neder. Apmākušos, tumšo un drēgno rītu nomainīja stiprs lietus, brīžiem ļoti stiprs. Pa šodienu pavisam salijuši 15 mm. Patlaban grādi slīd lejup, ir +17*C, vējš joprojām nejauks, zeme un zāle kā sūklis pilni ar mitrumu. Labi, ka vakar pa sauso paspējām aizbraukt līdz baravikām:)
  Tikko nolasīju kabacīšus un nosmējos, ka šie ir īsi, jo ir auksts, un resni, jo ir daudz ūdens . A man patīk cukini(:, un jo tievāki, jo vairāk gardi:)

  Ielādē...