1. 07.03.2022 10:42 Skatīt

  Apmācies, skaudrs ziemeļvējš, +1*C. Sniega pie mums nav, nemaz. Dzeru pirmās bērzu sulas šogad:)

  Ielādē...
 2. 06.03.2022 12:18 Skatīt

  Šodien spēcīga un ilga magnētiskā vētra, apmākušās debesis ar ziliem caurumiņiem, -1*C, bet bez vēja un nokrišņiem. Zeme cieta, jumti balti, mazputniņi izsalkuši. Lai gan - izsalkuši arī lielie- vārnas, žagatas, sīļi. Laikam jau pērnie tauku uzkrājumi beidzas:). Un šodien dzeršu bērzu sulas!! Viss būs labi!

  Ielādē...
 3. 25.02.2022 10:24 Skatīt

  Naktī sacēlās vējš. No rīta nolija. Nemaz pēc februāra neizskatās .+3*C.
  Vakar virs galvas pārlidoja, metot lielus riņķus , divi jūras ērgļi. Labi bija saskatāmas baltās astes. Pirmo reizi šos redzēju dabā. Web kamerās es tiem sekoju jau vairākus gadus, bet redzēt ar savām acīm- tas ir pavisam kas cits. Skaisti, lieli un majestātiski putni.

  Ielādē...
 4. 23.02.2022 12:12 Skatīt

  Tā, kā ir šodien pagaidām laukā, vēl varētu palikt vismaz mēnesi:)). Gandrīz bez vēja, mazliet saules, -1*C, zīlītes zvana, strazds jau arī sāk izmēģināt svilpot. Viss liecina par pavasara tuvumu. Bet no R nāk tumši mākoņi. Atkal NEKĀ.

  Ielādē...
 5. 22.02.2022 12:17 Skatīt

  Atkal vējains, mitrs un vēss. Gribētos savādāk: mierīgu laiku ar sauli un spirgtiem "mīnusiem". Gribēšana, kā jau pierasts, parasti ar reālo nesakrīt. Ko darīt...Šodien gan varot sūtīt Universā savas vēlmes:) Šajā brīnumainajā datumā 22.02.2022. visas vēlmes tiks piepildītas, un ļoti strauji:) It sevišķi, ja izdodas palaist gaisā savas vēlmes vakarā, plkst. 22:22...Nu tas tā, ne pārāk nopietni, vien lai kompensētu bažas, kas lien no mēdijiem pa visiem stūriem laukā.
  Toties laukā īpaši nekas nemainās- slapjš sniegs, ko nes R puses vējš, apmācies un +1*C.

  Ielādē...
 6. 21.02.2022 12:41 Skatīt

  No rīta zemi klāja jocīgas konsistences un nokrāsas sniega putra, tad lietus. Smidzina joprojām. Sniegs jau ir nokusis, bet pa zālīti kaut ko knābā zīlīšu bariņš. Gan jau kaut ko ēdamu atrod laikam....+3*C., totāli nomācies, tumšs un nejauks. Gribu sauli!

  Ielādē...
 7. 18.02.2022 10:39 Skatīt

  Februāris vēsturiski ir vēju un puteņu mēnesis. Tik varēja būt aukstāks. Man vispār trūkst pāris naktis ar t* zem -15*C....vajag atkausēt 2 saldētavas:). Tik vienkārši- iznesu kastes ar saldētiem produktiem laukā uz nakti, no rīta izslauku saldētavu, un viss, var aizmirst līdz citai ziemai:). Šoziem laikam tik 1 nakts bija zem -10*C, bet tas īsti neder, ideāli būtu -18*C.
  Šodien ir iedota patīkama atelpa: +2*C, mērens R vējš un saule. Laukā skaļi dzied putniņi, zied sniegpulksteņi, Secināju, ka trakais vējš saplosījis siltumnīcas plēvi, bet laikam nav vērts pagaidām kaut ko labot. Jāgaida nākamo nedēļu. Varbūt laiks nomierināsies....

  Ielādē...
 8. 16.02.2022 12:39 Skatīt

  Jā, no rīta lija lietus. bet visu sniegu tas izkausēt nespēj, vien sablīvē vairāk. +3*C, ar mērenu rietumvēju. Pagaidām. Debesis nomākušās, taču bez nokrišņiem.
  Apskatīju mūsējo RT @VSIA_LVGMC: Modernizēts valsts atmosfēras gaisa kvalitātes tīklu....tad jau labāk skatīties Windy.com. Ārpus visas kritikas. Saprotu, ka Rīga ir galvenā ūdensgalva iekš LV, pārējās zonas gandrīz neviens neapdzīvo...Ja nevar uzstādīt stacijas, tad vismaz kompjutersimulāciju uztaisiet, lai redz, kurp gaisa masas virzās. Nepieciešams arī plašāks ieskats gaisa kvalitātes rādītājos, te smagie metāli (nokrišņos) vispār neuzrādās, un vispār nav saprotams- ir vai nav pārsniegti pieļaujamie , veselībai nekaitīgie maksimumi, pat krāsas abos zīmējumos /tabulās (ātrajam ieskatam) nesakrīt. Papētīšu šo avotu vēl kādu reizi, bet, šķiet, ka nesanāks to izmantot ikdienā.

  Ielādē...