1. 21.08.2011 22:40 Skatīt

  Nu labs vakars visiem!Ar labu dieniņu,kas pagāja tā ,kā bija cerēts.Gan galds bija sauss,gan ciemiņi nenosala,gan istabās netika sēdēts.Fuu,tas aiz muguras,tagad varēs atpūsties līdz nākamajiem lielajiem svētkiem.
  Vienu brīdi,tā ap 14.00 likās,ka nu cauri,tūlīt uznāks lietus,bet tie mākoņi tā mierīgi,lai gan zemu,pārgāja pāri,tā kā izšķīda,tā kā izplūda.Un atkal bija saule.Ļoti labas brīvdienas.Tālāk kaut vai plūdi:)))))Visu pārcietīsim.
  Starp citu, dabūjām no akas,kurā atrodas ūdens spice un sūknis ,to pašu sūkni ņemt ārā.Laikam gruntsūdeņi tā pēc lietiem pacēlušies,ka sūknis burtiski nogrima,pa pusei atradās ūdenī.Tā kā dārzu ,šķiet,šogad vairs laistīt nevajadzēs,bet tomātiem siltumnīcā gan jau kaut kā,izņēmām sūkni ārā.Tā sacīt,uz ziemas guļu.Pie reizes lai arī izžūst.Pagājušo gadu bija tas pats,tikai pašā rudenī.Vispār būs jādomā ko citu,jo tas var atkārtoties arī kādā galīgi nepiemēro… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 2. 20.08.2011 19:13 Skatīt

  Laukā skaista novakare-bezvējš,no ZR puses lēni peld bezgala skaisti spalvu mākoņi,+19*.Pati tālā debesu pamale pie paša horizonta no D līdz Z metāliski pelēka.Kaut nu rīt nelītu!Un nebūtu stiprs vējš!Un kaut nebūtu auksts!Un saulīte derētu!Un Saulcerītei arī to pašu novēlu!

  Ielādē...
 3. 20.08.2011 13:19 Skatīt

  Pēdējo reizi nolija šorīt 9.30.Tagad +16*,neliels DR vējš.Bruģis jau daļēji nožuvis.Sauli vēl neredz,taču vējš var arī izdzenāt mākoņus.
  Priecājos,ka Maija dabūja ilgi gaidīto lietu.Gan jau būs vēl.Varēs iet sēnēs:))
  Mums naktī arī laikam vienu brīdi,kad gulēju,bija sacēlies vējš,kas aplauzīja dārzā puķes.Lai nedaudz apžūst,iešu apsekot zaudējumus:(Hortenzija -redzu pa logu-visa ir gar zemi.

  Ielādē...
 4. 19.08.2011 22:44 Skatīt

  Patlaban mierīgs,neliels vējiņš,silts,ap +17*.Rietumu pamalē ik pēc 1 minūtes nozibsnī zibens.Ķemeros it kā jau spēcīgi līst.Mums pagaidām nekā.Un nevajag ar,jāpaspēj vēl mierā un klusumā iemigt,citādi puse nakts būs bezmiegā.Vēl tas stulbais jumta logs virs gultas.Bet nakts varētu būt interesanta.O-ho,tikko nogranda tā neko,jāiet paskatīties,kas tur nāk virsū.Līdz rītam!

  Ielādē...
 5. 19.08.2011 14:02 Skatīt

  No Kurzemes puses ceļas dūmakains mākonis,kurš jo tuvāk horizontam,jo tumšāks.Lēnām sāk sacelties vējš.Temperatūra +21*.
  Mums ar vakar naktī pēc lietus bija palicis nemīlīgs laiks.Ne īsti migla,drīzāk auksta dūmaka,
  debesis skaidras.Mēģināju kādu krītošo zvaigzni sagaidīt,bet neizdevās.Pietrūka pacietības.

  Ielādē...
 6. 19.08.2011 10:45 Skatīt

  Labrīt!Atkal skaista diena,bez vēja ,+17*,saule dūmakā.Vakardienas lietus uz asfalta nožuvis.
  Neticās,ka sola ciklona centru rīt virs mūsu galvām.Bet cikloniņš ar raksturu-Beļģijā rokfestivālā kārtīgi paārdījās.

  Ielādē...
 7. 18.08.2011 17:17 Skatīt

  Ahā,laikam atnāca līdz mums.Tikko sāka līt ar brāzmainu vēju,knapi paspēju no blakus mežiņa atskriet sausa.Atkal viss būs slapjš,neko laukā negribēsies darīt.Kurā klimatiskajā joslā bija tā kā pie mums patlaban-no rīta saule,vakarā lietus?

  Ielādē...
 8. 18.08.2011 14:21 Skatīt

  Laiciņš atkal manā gaumē,+22*,R vējelis,kas dažkārt uzpūš stiprāk,debesīs pūkaini mākonīši.Tik sarodās arvien vairāk un vairāk.Uz vakaru var gadīties,ka atnāk kāds lielāks.Nu ēnā nav sanācis šodien sēdēt,saulē brīžam paliek ļoti silts.Saule kā jau vasaras beigās ar tādu glāstošu siltumu.Jauki.
  Fu,tikko apskatījos prognozēs,tur jau sestdien tīros pasaules plūdus prognozē.
  Šķiet,šoreiz arī Maija neizspruks no lietus:)

  Ielādē...