1. 31.12.2014 10:19 Skatīt

  Paldies, labs apskats - viss gads kā filmā gar acīm aizskrēja :)
  Mūspusē būtiskākās atšķirības:
  - vājprātīgais negaiss un vētra maija beigās (rakstīju par to savulaik), kas šaurā joslā skāra Valmieras-Rūjienas virzienu;
  - Billie pūtiens tomēr labi sajūtams. Nekādu ekscesu gan nebij, izņemot elektrības trūkumu kādas stundas sešas;
  - sniega sega mums savairojās līdz pat kādiem 15 cm, bet tagad viss nelietīgā veidā kūst nost :( pē.

  Ielādē...
 2. 29.12.2014 21:47 Skatīt

  Nesen atgriezos no Rīgas; iebraucot pagalmā mašīnas termometrs rādīja -20. Brrr. Ir nokonstatēts, ka šamais ir diezgan precīzs un vairāk kā par pus grādu uz vienu vai otru pusi nemelo, kamēr mājās pie sienas novietotais mazliet silst no loga un mēdz rādīt pāris grādus siltāku.

  Ielādē...
 3. 23.12.2014 19:30 Skatīt

  Mums no rīta bija pastingrāks vējš - kaut kur ap sešiem līdz septiņiem, bet tad strauji pierimās. Deviņos jau bija pavisam rāms. Vakar vakarā piesala; atlaidās tikai uz mazu brīdi pēcpusdienā. Tad, ap kādiem četriem, sāka snigt - pa brīžam piestāj, pa brīžam - aumaļām. Nu jau kādi 5 cm būs sanācis... bezmaz vairāk, nekā pa visu pagājušo gadu kopā. Rāms, kluss, ļoti skaists vakars, pāris grādi mīnusos...

  Ielādē...
 4. 03.08.2014 16:41 Skatīt

  Nu ta ir gan!

  Sieva gan teica, ka viņai tas esot pofig un Ventspils osta priekš mums te vispār kaukādas ārzemes :D Mums tikai +32.

  Ielādē...
 5. 29.07.2014 15:23 Skatīt

  Bilde vispār tāda diezgan skarba. Ja iet pāri +33, nu tad gan ir ziepes. Bet pēc paša pieredzes +30 šeit ir tas pats, kas Taškentā +45. Ir piedzīvots. Nuja, ir pakarsts, bet nekas pārlieku briesmīgs. Protams, dzeršanas režīmu jēievēro un ar fizisko slodzi jābūt prātīgam. Bet vēl prātīgāk ir vairīties no rakstā par pareizu rīcību minētajiem kondicionieriem. Es šamos kopš kāda laika ienīstu. Kolēģis - sportisks, trenēts čalis, profesionāls kāpējs - dabūja angīnu Ošas viesnīcā no tāda mūdža, un tas faktiski bija galvenais iemesls, kādēļ mēs toreiz neuzkāpām kādā ļoti skaistā 7000 metru virsotnē. Zaudējām 2 dienas laba laika un palikām pus dienas kāpiena attālumā no virsotnes, kad laiks sabojājās, bet rezerves dienu vairs nebija. Citādā ziņā abi bijām ekselentā formā; domāju, ka tobrīd bija pa spēkam arī kas grūtāks.
  Zinātāji rekomendē, ka kondicioniera un āra gaisa temperatūru starpībai neva… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 6. 27.06.2014 21:28 Skatīt

  Ko nu lai domā par septiņiem gulētājiem?
  Mums šodien bija tā: ap pusdienlaiku, varētu teikt, nolija. Pus pagalms bija slapjš ka šļurkstēja, bet otrā pusē, burtiski pēc pāris metriem ne piliena, zāle sausa, čabēja vien.

  Ielādē...
 7. 24.06.2014 11:47 Skatīt

  MurgZ kaukāds, ne Līgo svētki. Neatceros, kad pirksti būtu Jāņu naktī saluši, kokli rokā turot. Rosolu nebij nekādas vajadzības likt ledusskapī, jo ārā nemaz nebij siltāks. Dienas garumā virs +10 i nepacēlās, naktī +6 - 7, tagad no rīta +9. Lietus kā sākās vakarā ap desmitiem (ja var teikt "sākās", jo kopš pēcpusdienas jau lija ar 20 minūšu intervāliem), tā līdz futbola beigām i nebeidzās. Tad pieriebās pavisam un gājām gulēt. Fuj Laika Vecim par izcūkotiem svētkiem.

  Ielādē...
 8. 02.06.2014 18:50 Skatīt

  Ķoņu pagasts ir Naukšēnu novadā, pa vidam starp Rūjienu un Igauniju :)
  Diemžēl, kā jau rakstīju, safotografēt neiznāca, jo bij jāskrien izslēgt datorsaimniecību, kamēr UPS'is vēl turas. Bij daži svarīgi darbi vaļā, kurus pazaudēt būtu ļoti nepatīkami. Un pēc tam caur vecajām, ne sevišķi kvalitatīvajām loga rūtīm tāpat nekas nebūtu sanācis. Varu vienīgi ielikt sašķaidītās siltumnīcas bildi.
  Tornado noteikti nebija, bet pirmā doma bija par superšūnu. Tomēr vēja virziens, šķiet, mainījās ļoti maz - varbūt no D uz DDA iegriezās, bet ne vairāk.

  Ielādē...