S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


Nu.izskatās ka vismaz Rīgā šonedēļ vilnas zeķes nav vajadzīgas.Māju nekurinam vēl aizvien.toties vēdināšanas režīmā logi vaļā visu dienu . Pašlaik +28 grādi.saule.neliels vējš.


Īsais Rīgas rezumē piemājā-esam šķīrušies no etīķkoka un lielā līdakastes poda.laistāmās mucas vāka un praktiski visas ābolu ražas.No zemes salasīti vairs nebūs glabājami.


Pirmo lietu dzirdēju ap 1 naktī ,ap 4 no rīta jau spēcīgas lietus brāzmas.Vējš pastiprinās,bet par tā stiprumu pēc piemājas kokiem vadīties īsti nevaru- mums aug bērzi un tie jebkurā vējā uzvedas kā histēriski drāmas meistari-svaidās uz visām pusēm.


No rīta + 13.Ābolu vākšanas steigas laiks saistībā ar rītdienas lielajiem vējiem.Vakar tumsā lasiju Trebu ,jo sarkanos ābolus nevarēja redzēt.:)) Šodien pēc darba tad pirmkārt jāķeras pie sarkanajiem. Tā jau bez visa vēja zeme pilna.


Es ar labprāt pasēņotu...ja būtu kam atdot...mūsmājās sēnes n av cieņā.Bet tā staigāšana un atrašana gan mani vilina.Jūtos kā tie makšķernieki kas zivis ķer un laiž atpakaļ.:)))


+ 16!!!Un tik mierīgs rīts.Pietrūkst nedaudz saules gaismas.


Sorīt + 16 un sīks lietus ,viss mākoņains.Ļoti tumši paliek rīti.Lielais brīvdienu vējš ir aizbrāzies bez īpašiem zudumiem-tikai atstājis pilnu dārzu ar āboliem.


Zemgalē spēcīgs un silts vējš-vismaz 15 m/sek.Turas ap 20 gr plusos


+4,5 no rīta .Miers un klusums ,zāle pilna ar āboliem.Nevarētu teikt ka vakar ir nez kā pielijis.


Šorīt + 13 ,pa nakti ielijuši 6 mm.


Tik silts lietus!Kā vasarā.Šitas nu reiz ir sēņu lietus.Pat istabā iet negribējās .


Visu varu paciest -īpaši lietu un īpaši īslaicīgu :)))) .Bet krusu gan negribu,kategoriski nē.Sasitīs ābolus.


Šorīt zem skaidrām, debesīm + 5,9 grādi ,bezvējš.Gaidam lietu.


Paldies ,atzīmēju sev.


Mans rīts un nedēļa sākās ar + 8 grādiem ,ābolu paukšķiem un tik lielu rasu kokos ka nevar saprast vai nav lijis.Nez kāpēc liekas ka diena būs laba.


Tad nu izskatās ka esam atvadījušies no lidostas radara.Mēģinu kaut ko kombinēt starp igauņiem un lietuviešiem.Dažkārt pēc satelīta sanāk precīzāk.


Es .Katru dienu.Un visus.Pat tad kad pati nerakstu.Katru cits iemesla pēc.


Loti silts /priekš septembra / rīts ar + 15 grādiem un bez rasas ,pavisam lēns vējš,pagaidām vasaras noskaņās.


Izskatās ka vasara Rīgā spēlē savu atvadu koncertu-ir gan skaņa.gan gaismas .gan lietus.Pie + 16 grādiem ielija 1.8 ml.


Ātri tumšs bet silts.Vakari paliek īsi.neko īpašu ārā nevar paspēt izdarīt.Vakarā + 17 grādu.praktiski visu dienu Rīgā kaut kādas retas lietus piles.burtiski nokrišņu rādītāju neietekmē.