S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


+6 grādi .Pelēks rīts ,kluss.


Trakums -šorīt + 8,8 grādi.Pavisam sīks lietus ,bez īpaša vēja.


Nē- tas šoreiz Rīgā.


5.saules rīts!!!!Es tik skaitu gaismu . +3 grādi ,bez apledojuma.


Bet man vēl aizvien silti.Šorīt +5 grādi ,diena skaista ,gaiša.Ja nevar priecāties par sniegu un vētru ,tad vismaz par sauli var papricātiess.


Pilnīgi negaidīta dāvana-jau 3.gaišā diena no vietas! Novembrim neparasts pasākums.Jau 2.dienu kapos pilns ar cilvēkiem ,visi steidz svecīšu izlikšanu.Nu jau pāris gadus šī piemiņas diena ir salīdzinoši silta-šorīt Rīgā + 5 grādi un pamazām nedaudz gaiss iesilst.


Skaista saulaina bezvēja diena-rīts ar 0 grādiem un stipru salnu.patlaban Zemgales pusē +5


Rīta tumsā -SNIEGS.Un + 1 grāds .Žēl ka tik ātri tas beidzās.


Kā es Jūs saprotu!


No rīta +10,2 grādi/lai ari kas nebūtu konstatēts meteostacijās :)/ .Vējš tā ka mazāks ,bet gaisa mitrums spītīgi turas 99 % apjomā un istabā uzkāpis uz 76 %.Šovakar būs gaisa susinātājam darbs.


Nu Bauskā es nebiju un par viņu grādiem maza bēda ,tas ir ap 30 km.Bet pie Elejas ,jeb ''bļodā'' vienmēr nedaudz siltāks ,ej nu sazini -varbūt pazemes termālie ūdeņi izdala siltumu.


Zemgalē īsta svētku diena ! Štrunts ar vēju-tas tikai nāk par labu karogiem .+13 grādu silts.bez īpašiem nokrišņiem.Un tik daudz puķu....pat rudzupuķes vēl zied.


+4 grādi ,bez nokrišņiem.Neliels vējš.Bet liekas silti.


Skaists laiks.Maizes cepšanas ,sautējumu taisīšanas un plātsmaižu meistarošanas laiks. Rīt atvaļinājuma pēdējā diena bez sniega un bez gulbjiem debesīs.

Rudens anticiklons
14.11.2020 22:52

Atkal Leišmalē.Pa dienu vienbrīd pat +13.Spēcīgs vējš labi padzenāja mākoņus tā ka pēcpusdiena diezgan skaidra .gandrīz līdz 17 .00 grābu lapas.Pirms saliem aasam avenes.jāgriež dilles nost.Un vēl āboli.āboli...


Šodien veiksmīgi pa Mangaļsalu-pie jūras .Vējš stiprāks kā pilsētā.kaitotāji uz viļņa.Pat + 13 grādus sagaidījām


Kur tas lietus gadījās.?Pēc tik saulaina un darbīga rīta un protams īsta rudens vēja kurš pūta stipri un man vajadzīgajā virzienā-lapas prom uz kaimiņiem! Tgad var pameditēt istabā.tāds patīkams rudens bonuss.


Leišmalē tie paši +14 .no rīta smidzināja.Saule un mākoņi.daudz gaismas un silts vējš


Iesākusies 3.atvaļinājuma nedēļa - visumā silti un labi.Grābju lapas .griežu zarus .puķes un daros pa dārzu.Laiks ideāls.


Līst pie visiem +10 grādiem.Slapjšs.ārā nekā darāma.