S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


-6 grādi,neliela sarma un par cik mazs gaisa mitrums,šāds vēsums liekas patīkams.


Ap -1 grādu,saulains rīts ,pavisam neliela salna.Vakar Svētes palienē-saule caur mākoņiem un oeriodiski īslaicīgi nokrišņi-lietus,ar nelielu krusu.


Diena saulaina,+15 bet ar vēju.Pirmie dārza svētki,jaunieši/no 4 līdz 8 gadi/pieprasīja sev jau dobi un iestādīja pirmos sīpolus.Gribas jau sākt pa dārzu darīties,kaut saprotu ka par agru.


Man pilnīgi vienalga kā ,lai tikai beidz to laiku mainīt.Katru pavasari tās pierašanas šausmas ,jo man darbā jābūt jau pēc 7 ,lai no 8 var sākt kārtīgi strādāt.!!!!


Ap un nedaudz zem -2 no rīta.Ja ap 6 rīts bija saulains,tad jau uz 7 strauji sabiezēja migla.


Pirms saullēkta - 5,6 grādi-protams viss ledū un viss balts,un vientuļš meža balodis šupojas uz vadiem. Bet ar saullēktu jau strauji uzsilst.Varbūt skanēs jocīgi bet prasās jau paliet puķu dobes,viss sauss.


Vakar šă pavasara 1.'medības' un putnu skaitīšana Svĕtes palienĕ līdz tumsai.Pa dienu +9+10 grădi.apmăcies .ap 18 .00 săka sīki līt.Putni ir bet nedaudz-dzĕrves.baltpieres zosis.ķīvītes.ķīri...utt.
Šodien īsta veļas diena-spirgts vĕjš .saule.+11.9 grădi maksimums saulĕ un vĕjă.


Šodien Facebookā klīst bilde par kaķi ,kurš ari pēc kastrācijas ar visu kaimiņu kaķu baru klīstot apkārt-vedot ekskursijās pa savām slavas un cīņu vietām!


Nu jau man vienalga -ja ar kāds sniegs nāks ,uztveršu to kā patīkamu opciju.Bet pagaidām katru rītu no lieveņa ar kafijas krūzi rokās skatos par cik pastiepušies sniegpulksteņi,klausos kā sadziedas mājas strazdi un brīnos kur palikuši rijīgo putnu bari.
Tas jau drīzāk aprīlis ne marts.


Naktī zem - 12 .tagad -9.2.Gaišs.kluss.satindzis. Tas sniegs neuzsniga velti.
Traka datba nedĕļa-pirmdien 46 kritušie.vakar sniega laikă mazăk.bet baidos ka šodien būs atkal slidens.


Priecājos par nokrišņiem-tās akas jau vēl aizvien nav īsti pilnas.


Mani 3 atlidojušie lauku baloži cerēja kaut ko sēžot bērzos,bet nu laikam caur sniegu lido atpakaļ uz dienvidiem.Nezinu kā citur ,bet mums Rīgā ir atkal ziemas pasaka.


Es ar vĕlos! Paldies!


Pūš!....līdz vĕtrai vĕl tălu .bet pūš ka nu tikai.Lietus ap 16 spĕcīgs un nepatīkams.


Jă!Šogad 1.reizi noziņošu nokrišņus-ielijuši 3.3 mm!


Slapja putra no gaisa,vējšs neliels.


Šodien visā visumā ļoti atraktīva diena-saule,mākoņi,pa kādai lietus vai sniega šaltij ,temperatūra nedaudz virs nullei.Ar interesi gaidu rītdienas nokrišņus.

Sagaidot martu
02.03.2019 20:16

Atkal pelēka diena.Bet dienas garums jau manāmi garāks un ari garastāvoklis labāks.+1,7 grādi.


Nakts sākums ļoti auksts-līdz pat -8 grādiem.Tagad -2 un apmēram stundu skaisti snieg.


Guļu mājās ar vīrusu/nav tas jaukākais gultas biedrs:)/ un kārtīgi varu vērot laiku un putnus ap māju. No rīta -7,2,pa dienu vienubbrīd piesaulē pat +2..bet tas velkošais ziemelis!Kamēr tiku līdz pastkastei likās ka pat cauri mētelim izvilka!Tagad -4,1 un skaistas zvaigznes.