S
saulcerīte

Lietotāja aktivitātes


Silts un patīkams rīts,smidzina.Un kur nu vēl tās cerības ,ka pēcpusdienā piesals un snigs!


Patika tās kalambūrs par zobratiem,teicami.


Šorīt +3,3.Turpinās kušana-ūdens virs ledus.


Pazīmes vai nejaušības?
18.02.2019 16:05

Runa šoreiz nebūs par gadsimtos iegūtiem laika vērojumiem-tādiem kā kukaiņi Māras dienā,vai septiņi gulētāji,vai no kuras puses pūš vējš kādā noteiktā datumā.Runa ir par pazīmēm un sakarībām , kuras jūs varbūt esat novērojuši savā tuvumā un ievērojuši kā kāda sekojoša notikuma pazīmi.Man pie mājas t... [Lasīt vairāk]

Šorīt TĀDAAAAA migla! Un -3.2 pirms saules.


Părdaugavă ap măju tik daudz sniega.ka var bĕrnus ar ragavăm pavazăt.Nav lieka ūdens.bet notīrītais pagalms gluds un spīdīgs kă spogulis.Saulĕ ļoti silti.veļa izžuva 3 stundu laikă/tă .ko vĕjš pa zemi neizvărtīja/ un ari mană dărză ir pirmie sniegpulksteņi..It kă silts.bet nemaz tik labi nekūst.


Lai ari no rīta +0,8 grādi visas virsmas bija apledojušas .Rīts bez mākoņiem.


Kărtĕjais pĕcpusdienas lietus atnesa sniega šļūdoni no jumta.Nelieli plusi.bet laikam jau lietus un plusu par maz lai brīvdienăs varĕtu redzĕt palus Lielupĕ?


Lasam uzmanīgi-2.3 m augstumą atrodas meteostacija.savus mĕrījumus tă nosūta uz tablo istabă kur es tos redzu apmĕram 1.7 m.augstumă. Un mana Părdaugava pie Mărupītes ir lauki kas lauki - brīvi staigă vějš.Tas tă-humora pĕc.Un kă Jūs mĕrat temperatūru?

Temperatūra.
13.02.2019 19:41

Agrā rītā pagaišs un -3 grādi,bet nu jau kādu stundu skaisti snieg un putina.Strazdi piebeiguši visus bojāto ābolu krājumus,šodien veikalā kāds jānopērk.


Šī nav īsti tăda diskusija.drīzăk gribu redzĕt kă to citi dara .varbūt vĕl ir varianti un neizmantotas interesantas iespĕjas.

Temperatūra.
12.02.2019 20:19

Viens labums no tās snigšanas tomēr ir-nav tik slidena iešana.Putenis protams ,ka ļoti nepatīkams.


Temperatūra.
11.02.2019 10:02

  Aicinu beidzot izvest racionālu polemiku par temperatūras mērīšanu,mērīšanas tehnoloģiju un mērījumu ticamību. MANS PIEMĒRS. Man pašai ir 4 termometri.Meteostacija-2,3 m. no zemes absolūti klajā no saules un vējiem nepasargātā vietā.So mērījumu uzskatu par visticamāko.Kontrolei līdzīgā vietā un... [Lasīt vairāk]

Slidens!!!!+2grādi, lietus,slapjšs sniegs,vējš.


Sašlikus cepu pirms 2 ned.Ar riteni tautā braukā vēl aizvien,sniegs varētu nokust jau šais brīvdienās.Bet ar pavasari tam nav nekāda sakara.Ja vēlies tad dari:)). Pavasaris būs kaut kad aprīlī.........


Nu lūk kā-ap 21-22 vakarā noslīdēja līdz -8,4 grādi ,bet no rīta tikai -1,2 un sniegs.


Skaisti- šorīt +1,5.Neticēju un pārbaudīju citos termometros.Sīks ne īsti sniegs,ne īsti lietus.Vējš mazāks kā vakar.


Rīgā apmācies ,pa laikam sīki sniegi krīt.


Es gan esmu ekstremāle.Visvairāk man patīk jebkuri nokrišņi.Zinu gan lauku ,gan pilsētas dzīvi ...un ticiet vai ne ,ari Leišmalē mājas abās pusēs termometra rādītāji atšķiras ,sniega biezums atšķiras.Cik nu ir tik ir.


Eksperiments - pilsēta vai lauki?
05.02.2019 08:41

Kurā pusē TU esi -siltajā saulainajā vai vētru un nokrišņu pārņemtajā. PAR VAI PRET. Es savā iepriekšējā komentārā gribēju tikai norādīt, ka dzīve pilsētā un dzīve laukos būtiski atšķiras, ne tikai laikapstākļu ziņā, bet ikdienā. Tās ir divas dažādas vides, man ir bijusi iespēja salīdzināt, un katr... [Lasīt vairāk]