1. 27.07.2022 10:49 Skatīt

  Vakardienas fronte Rīgai atnesa mākoņainas pelēkas debesis un rudenīgu pilinatāju palaikam vairāku stundu garumā, kas tikai uztureja rasas tiesas slapjumu, jegas no tāda "lietus" nekāda. Vakarā krāšņs rietošas saules izgaismotu mākoņu saulriets un skaista vartavīksne. Nu vismaz laiks vairs nav karsts.

  Ielādē...
 2. 23.07.2022 10:55 Skatīt

  Ari jaunajs svelmes vilnis un tā noslēgums mūsu beznegaisu miestā pagāja ar lielu vilšanas pieskaņu. Negaiss ta arī neatnāca līdz mums, pat lietus nenolija ne piles :( Neželīgi karstas dienas izskaņā saule rietēja Kurzemes attalu negaisu laktās un iespaidīgos CB torņos, viss it ka lēnām tuvojās un nāca, bet realitāte ap pusdiviem naktī pāri Rīgai nāca vien zems sienas mākonis un pastiprinājas vējs 5-7 m/s, kas atnesa svaigāku un vesāku gaisu. Ne piles. Ap diviem nāca otrs sienas mākonis ar retāku , bet tuvāku zibeņošanu, bija redzami vairaki zibeņi uz zemi un mākoņos R, ZR pusē, Jūrmalas un līča pusē un dzirdami visai jaudīgi, spēcigi, bet tomēr ļoti tāli pērkona dārdi, bet viss atri izjuka un aizgaja virs līča. Mums no ta netika nekā. Labi, ka vismaz svelme ir prom, ja jau nespej atnest kārtigu vasarīgu negaisu, tad labāk vairs nerādas, bet parasta Baltijas vasara ir daudz patīkamaka un ērtaka ikdienā.

  Ielādē...
 3. 14.07.2022 23:42 Skatīt

  Interesanta un dinamiska diena Rīgā, no rīta pamatiga, ļoti stipra lietusgāze, bez perkoniem gan, bet ielas un ceļi pludoja Pārdaugavā, vēlak saule mijās ar skaistiem gubumākoņiem, pēcpusdien un vakara ik palaikam lija, reizēm stipri, bija arī daži attali pērkoni. Kopā nolija 18 mm pa šodienu. Nakts sākumā skaidrojās.

  Ielādē...
 4. 13.07.2022 10:52 Skatīt

  Vakardienas negaisu fronte līdz Rīgai protams neaizvilka un pretēji prognozem vakarā nekas nenotika, pat lietus vairs nelija, bet vakars silts, vējains un nedaudz tropisks ar +20+21 grādu, arī nakts sākumā, kad īsais gāziens tomer bija. Bet ieprieks no rīta un dienas pirmā pusē gan lija daudz, ilgstoši un brīžiem stipri, diena apmākusies, vējaina , brīžiem pavisam tumša, ka pievakarē. Nolija 29 mm lietus, ielas daudzviet milzu peļķem un pārpludušas tradicionālās vietās. Nolauzti daži koku zari, bet lielu postijumu nav , vējs mēreni stiprs, reizēm brāzmains, laiks kopumā silts.
  Šodiena saulaina, silta, R pusē redzami frontes mākoņu gaisas augšas...

  Ielādē...
 5. 11.07.2022 01:36 Skatīt

  Rigā, Bolderajas pusē ap pusdienlaiku sāka savilkties draudīgi tumši mākoņi kas nepilnas stundas laikā pārvertās par visai spēcīgu un aktīvu negaisu, pludmalē virs galvas beigas vien varena lakta un rasas tiesa lietus, zili melna debess Rīgas ZA pusē, Daži skaļi un diezgan tuvi spērieni, daudzi talāki, skaista izrāde no diezgan tuvas distances, bet kamēr viena Rīgas puse pludoja, tikmēr mūsu pusē Zolitudē, Šampeterī ne piles, sauss, laistam darzu. Vakarā neliels sēņu lietus un varavīksne- tas bija viss , kas palika no otra negaisa kas vakarā it ka nāca virsū Rigai.

  Ielādē...
 6. 03.07.2022 20:42 Skatīt

  Ari vakardienas cerības uz skaisto un pamatīgu vasaras negaisu beidzot Rīgā, Pārdaugavā izplieneja un aizgāja nebutiba... Kaut kas jau nāca virsū un pat pamatīgi satumsa un vējš sacēlās, bija dzirdami daži patāli pērkoni, tomēr virsū uznāca vien mērens lietus bez zibeņiem tuvumā un ari nolija vien 4 mm stundas -pusotras laikā. Ar to arī viss beidzās, vien temperatūra gan nokritās no+32 uz 21 grādu vakarā. Tads negaidīti blāvs un neizteiksmīgs svelmes nobeigums....

  Ielādē...
 7. 29.06.2022 21:14 Skatīt

  Un atkal jau kārteja megavilšanās un apdalīta sajūta mūsu svelmainajam beznegaisu Pārdaugavas miestam, no solītiem un reklametiem meganegaisiem čiks vien uz kociņa, tris piles rasinājums un viss. Šoreiz pagāja garām vistuvāk, cerīgus zili melnus padebešus varēja redzēt DA pusē, pērkons patāli ducināja, bija arī vairāki jaudīgi spērieni, kas liecināja par spēcīgam zibens izlādem uz zemi, bet tālu tālu... Virs galvas nekā, ari vakara tūre, kas it kā lenām un pamatīgi sabiezēja no DR puses līdz mums nenonāca un izčabeja nebutibā. debesis pilniba noskaidrojās, vien temperatūra arā pazeminājas līdz +24 grādiem, ko mūsu apstākļos jau var uztvert kā vēsumu. Istabā gan joprojām +29 grādi, logi vaļā bet neko daudz nevedinas, vēja tikpat ka nav. Bet priekšā vēl vairākas dienas pekles un negaisus tur vairs nemaz nesola, vismaz mūsu pusei....

  Ielādē...
 8. 14.06.2022 23:31 Skatīt

  Rīgā, Pārdaugavā nakts otrā pusē pamatīga un diezgan ilga lietusgāze, pagalms un iela pludoja cik varēja redzēt, pec tam lietus intensitate lenām mazinājas līdz no rīta parasts lietutiņš, neliela līņašana arī līdz pusdienlaikam, velāk vairs nē un vakarā jau uzspīdeja saule. Kopumā slapja un rudenīgi apmākusies pavēsa diena +12+16, zāle aug griezdamas ka nekad. Nokrišņu mērītāja pa diennakti sakrājas 36mm, to pašu var spriest pēc pielietiem tukšiem traukiem pagalmā. Negaisu joprojām nevienu nesagaidiju.

  Ielādē...