1. 10.06.2022 17:46 Skatīt

  Mega vilšanās ar tiem negaisiem, Rīga nekas no tā pat tuvu atkal nav, vien pelēki apmācas un sāka līņat lietus, brīziem lija mēreni stipri, tagad atkal nedaudz.... neviena fotogeniska mākoņa, vien vienmuļi pelēks debesjums un +17 grādi, priekšpusdienā bija +23... nekādu cerību vairs, visas cerības aiziet uz A, DA pusi kur tiešām veidojās eksplozivo negaisu fronte no vairākam spēcigam šūnām, tur ir tas ko man vajag, te peleka bezcerība, šovasar vel nevienu pērkonu neesmu dzirdejis. Bet daži modeļi vakar tāa prognozējatā prognozēja tos tieši mums tuvumā... Eju vismaz kāda pastaigā ar suni izbaudīt lietutiņu un pelēku rudeni.

  Ielādē...
 2. 10.04.2022 14:41 Skatīt

  Ap vieniem dienā Rīgas centrā un Agenskalnā stiprs negaiss un pamatīga krusa, 5 tuvi zibeņi 1-2 sek ar skaļiem pērkondardiem, krusa 1 cm, zeme balta, ielas pludo, pamatīgas meteoaktivitātes :)

  Ielādē...
 3. 06.04.2022 03:18 Skatīt

  Speciga masiiva sniegagaaze Riga Agenskalnaa, bija ari zibens Izlaade un skals peerkondards! Vairaki cm sniega un Balta pasaka :)

  Ielādē...
 4. 30.01.2022 23:26 Skatīt

  Putenis sagaidīts :)Rīgā, Pārdaugavā ir Déjà vu no vakardienas, snieg, putina un vējš plosās, jau kādi 4 cm sniega un pasaule atkal balta :) Man jau tāds laiks patīk, un priecē, kā šis sniegs ir uz palikšanu, kādas 4-5 dienas nogulēs.

  Ielādē...
 5. 30.01.2022 18:01 Skatīt

  Rīgā, Pārdaugavā vakardien līdz ar tumsu ieradās pamatīgs sniegputenis ar spēcigu brāzmainu vēju kas gaudoja vados un skursteni, zeme griezās ar debesim kopā, uzsniga kādi 6 cm sniega, bet sapūsts nevienmerigi, velak nakts sakumā sniegs pārgaja smidzeklī, tad ari stipra lietū, vejš turpinājas... Šodien viss tikpat ka nokusa, milzu peļķes ,dubļi un šlura visapkārt, reti pretigs neziemas laiks un smidzeklis, praktiski brzvējš un +2+3 grādi. Nupatās nokrišni no jauna sāk pastiprināties, ari kopā ar slapjo sniegu, +1, vējš neliels. Gaidam solīto puteni, salu un sniegu, vienīga cerība uz kārtigu līča efektu, kas atjaunotu sniega krājumus...

  Ielādē...
 6. 22.01.2022 23:56 Skatīt

  Nu skatoties pēc ilgtermiņa prognožu dinamikas, pirms dažiem mēnešiem februāri vēl rādija 3-4 grādus virs normas, bet tagad būtiba tuvu normai, ja tendence saglabajas, ir cerība uz ļoti ziemīgu laiku :)

  Ielādē...
 7. 22.01.2022 23:50 Skatīt

  Šajas dienās pēc ilgāka laika arī pie mums, Rīgas apkārtnē iestājas kārtiga ziema ar 5-10 cm sniega segu, puteni un nelielu salu un nu pasaule apkārt ir atkal balta un skaista, ka janvārī pienākās :) Citādi janvāris pēc sniegota decembra tads pašvaks sanācis- ar gandrīz nepārtrauktiem atkušniem, lietu, atkalu un arvien lielāku neziemas klātbutni un sniega segas nokušanu, ta teikt soli uz priekšu- divi atpakaļ... Vienīgi pēdēja nedēļja izdevās interesanta un dinamiska ar veselam 3 spēcigam vētrām , pedēja no kuram atgrieza ziemu vismaz uz dažam dienām :) Sanāca arī izbaudīt 2 vētras kulmināciju Daugavgrīvas pusē ar 30 m/s vēja brāzmām sejā, kad kajas pagruti nostavet un smilšu/ sniega/šlakatu sapigo kapāšanu seja, vareni viļņi kas nesas pāri ne tikai pludmalei bet arī kāpām, varena dabas paradība un emocijas! Diemžel tuvak molam tikt nesanaca, jo daļa krasta uzveruma/ nocietinajuma iegruva viļnos , kur pāri tikt vairs nevarēja.

  Ielādē...
 8. 14.01.2022 04:11 Skatīt

  Un atkal jau visa ziema ir pagalam, un vēl straujāk, neka prognozets :( +5+6 grādi un vējš nobeidza jau ta plano un nabadzīgo sniega seģeni Rīgā... palika vien vecais ledus uz ietvēm un mazām ielām un netīras sniegledus čupas pamalēs, bet priekšā vien nebeidzamo atkušņu invāzijas un viļņi, kas vien īsus brīžus tiks pārtraukti īsiem un nenozimīgiem sala un vārga aukstuma mirkliem... Atkal jau ta dranķa neziema dominē un izskatās uz palikšanu :(

  Ielādē...