1. 29.06.2022 21:14 Skatīt

  Un atkal jau kārteja megavilšanās un apdalīta sajūta mūsu svelmainajam beznegaisu Pārdaugavas miestam, no solītiem un reklametiem meganegaisiem čiks vien uz kociņa, tris piles rasinājums un viss. Šoreiz pagāja garām vistuvāk, cerīgus zili melnus padebešus varēja redzēt DA pusē, pērkons patāli ducināja, bija arī vairāki jaudīgi spērieni, kas liecināja par spēcīgam zibens izlādem uz zemi, bet tālu tālu... Virs galvas nekā, ari vakara tūre, kas it kā lenām un pamatīgi sabiezēja no DR puses līdz mums nenonāca un izčabeja nebutibā. debesis pilniba noskaidrojās, vien temperatūra arā pazeminājas līdz +24 grādiem, ko mūsu apstākļos jau var uztvert kā vēsumu. Istabā gan joprojām +29 grādi, logi vaļā bet neko daudz nevedinas, vēja tikpat ka nav. Bet priekšā vēl vairākas dienas pekles un negaisus tur vairs nemaz nesola, vismaz mūsu pusei....

  Ielādē...
 2. 14.06.2022 23:31 Skatīt

  Rīgā, Pārdaugavā nakts otrā pusē pamatīga un diezgan ilga lietusgāze, pagalms un iela pludoja cik varēja redzēt, pec tam lietus intensitate lenām mazinājas līdz no rīta parasts lietutiņš, neliela līņašana arī līdz pusdienlaikam, velāk vairs nē un vakarā jau uzspīdeja saule. Kopumā slapja un rudenīgi apmākusies pavēsa diena +12+16, zāle aug griezdamas ka nekad. Nokrišņu mērītāja pa diennakti sakrājas 36mm, to pašu var spriest pēc pielietiem tukšiem traukiem pagalmā. Negaisu joprojām nevienu nesagaidiju.

  Ielādē...
 3. 10.06.2022 17:46 Skatīt

  Mega vilšanās ar tiem negaisiem, Rīga nekas no tā pat tuvu atkal nav, vien pelēki apmācas un sāka līņat lietus, brīziem lija mēreni stipri, tagad atkal nedaudz.... neviena fotogeniska mākoņa, vien vienmuļi pelēks debesjums un +17 grādi, priekšpusdienā bija +23... nekādu cerību vairs, visas cerības aiziet uz A, DA pusi kur tiešām veidojās eksplozivo negaisu fronte no vairākam spēcigam šūnām, tur ir tas ko man vajag, te peleka bezcerība, šovasar vel nevienu pērkonu neesmu dzirdejis. Bet daži modeļi vakar tāa prognozējatā prognozēja tos tieši mums tuvumā... Eju vismaz kāda pastaigā ar suni izbaudīt lietutiņu un pelēku rudeni.

  Ielādē...
 4. 10.04.2022 14:41 Skatīt

  Ap vieniem dienā Rīgas centrā un Agenskalnā stiprs negaiss un pamatīga krusa, 5 tuvi zibeņi 1-2 sek ar skaļiem pērkondardiem, krusa 1 cm, zeme balta, ielas pludo, pamatīgas meteoaktivitātes :)

  Ielādē...
 5. 06.04.2022 03:18 Skatīt

  Speciga masiiva sniegagaaze Riga Agenskalnaa, bija ari zibens Izlaade un skals peerkondards! Vairaki cm sniega un Balta pasaka :)

  Ielādē...
 6. 30.01.2022 23:26 Skatīt

  Putenis sagaidīts :)Rīgā, Pārdaugavā ir Déjà vu no vakardienas, snieg, putina un vējš plosās, jau kādi 4 cm sniega un pasaule atkal balta :) Man jau tāds laiks patīk, un priecē, kā šis sniegs ir uz palikšanu, kādas 4-5 dienas nogulēs.

  Ielādē...
 7. 30.01.2022 18:01 Skatīt

  Rīgā, Pārdaugavā vakardien līdz ar tumsu ieradās pamatīgs sniegputenis ar spēcigu brāzmainu vēju kas gaudoja vados un skursteni, zeme griezās ar debesim kopā, uzsniga kādi 6 cm sniega, bet sapūsts nevienmerigi, velak nakts sakumā sniegs pārgaja smidzeklī, tad ari stipra lietū, vejš turpinājas... Šodien viss tikpat ka nokusa, milzu peļķes ,dubļi un šlura visapkārt, reti pretigs neziemas laiks un smidzeklis, praktiski brzvējš un +2+3 grādi. Nupatās nokrišni no jauna sāk pastiprināties, ari kopā ar slapjo sniegu, +1, vējš neliels. Gaidam solīto puteni, salu un sniegu, vienīga cerība uz kārtigu līča efektu, kas atjaunotu sniega krājumus...

  Ielādē...
 8. 22.01.2022 23:56 Skatīt

  Nu skatoties pēc ilgtermiņa prognožu dinamikas, pirms dažiem mēnešiem februāri vēl rādija 3-4 grādus virs normas, bet tagad būtiba tuvu normai, ja tendence saglabajas, ir cerība uz ļoti ziemīgu laiku :)

  Ielādē...