1. 07.04.2011 18:13 Skatīt

  Labāk uzrakstiet, kas Jums krīt no gaisa? Sniegs vai lietus, vai abi kopā? Un kāda ir temperatūra? Nopietni, ļoti interesē.

  Ielādē...
 2. 07.04.2011 17:12 Skatīt

  Viss būs, tikai varbūt ne gluži Āgenskalnā.

  Ielādē...
 3. 07.04.2011 16:53 Skatīt

  O jā, es arī pamanīju izmaiņas titullapā un iekšā pat tāds kā siltums ieplūda aiz pateicības par to aizvākto... ziemu.
  Var jau pievērt acis uz līdzcilvēku dažādību, jo patiesībā cilvēki nemaz nav tik spējīgi pieņemt cits citu, tomēr prot pievērt acis, ignorēt nepatīkamo.
  Es domāju, ka nereti asumi rodas tāpēc, ka dažs iztiku pelna laukā vai mežā, bet cits pilsētā, attiecīgi attieksme pret laikapstākļiem neizbēgami ir citādāka.
  Kādu laiku atpakaļ es visai provokatīvi izteicos par Japānu. Bet tur jau tā lieta, ka japāņi nekad to neizlasīs. Man prātā nenāktu to rakstīt japāņu auditorijai. Ar šo gribu pateikt, ka sabiedrībā taču ir noteikta kaut kāda robeža, cik asociāli mēs varam būt. Nē tas vispār nav adresēts konkrēti Jums, jo Jūs vienmēr izrādāt vismaz kaut kādu pietāti pret citiem.

  Ielādē...
 4. 07.04.2011 16:41 Skatīt

  Ak, Tom, Igaunijā Vilsandi miestā jau 22:00 reģistrēts ātrums 24,9. Nevar izslēgt, ka līdz rītam tur tiks reģistrēts lielāks ātrums. Es tā iedomājos, vai gan nevarētu būt tā, ka lielākā vētra pēdējās desmitgadēs aprīlī, nevis vispār pa visu gadu? Un ja tā, tad tā nav pilnīga, bet varbūt tikai daļēja dezinformācija. Savukārt par žurnālistiem paklusēšu...

  07.04.2011 23:15: Ai, ai, Tomiņ, 23:00 divi Igaunijas miesti fiksējuši sekojošu ātrumu brāzmās: Vilsandi - 28,3 m/s un Roomassaare - 27, 5 m/s, tāpat nedaudz atpaliek Sõrve - tikai 26,8 m/s. Bet līdz rītam vēl tālu...

  Ielādē...
 5. 07.04.2011 16:34 Skatīt

  Runājot par produktivitāti, īsti nesaprotu, kāpēc Maikls (īstajā vārdā nesaukšu) savā blogā raksta vienu, bet BNS ziņās jau ko citu. Nu kaut vai pēdējais apšaubāmais gadījums ar vēja stiprumu pie Stokholmas. Tātad blogā: "Meteostacija Zviedrijas piekrastē netālu no Stokholmas reģistrējusi vēja brāzmu ar orkāna spēku - 34m/s."
  Savukārt ziņās: "Saskaņā ar Zviedrijas Meteoroloģijas un hidroloģijas institūta datiem vētras spēku vējš sasniedzis daudzviet Zviedrijā, tostarp Stokholmā, kur reģistrētas brāzmas līdz 23 metriem sekundē (m/s), savukārt piekrastē netālu no galvaspilsētas fiksēta vēja pastiprināšanās līdz 31 m/s."
  Cik saprotu, tad blogā rakstītais ir tāda pati подъёбка kā manis rakstītais šeit? Nu jā, katrs izklaidējas, kā prot...

  Ielādē...
 6. 07.04.2011 10:29 Skatīt

  Tādas m......s nav jāraksta, jo jebkurš var apskatīt publiski pieejamo informāciju. Marts Britānijā kopumā nebija silts ne pēc kādas normas. Un vispār, lietojot vārdu "norma" ir jānorāda, kāds periods ar to domāts, citādi ja paņemsim normu par Maundera minimuma periodu, tad mums te visu laiku iznāks krietni virs normas. Pērngad Britānijā marts un maijs ne tuvu nebija silti, arī aprīlis vien pieticīgi silts bija, sekojoši pavasaris ap normu - jebkādu. Taču 2009. gadā tik tiešām bija jauks pavasaris, tāpat 2008. bija dikti patīkams maijs, kas varēja radīt siltāka pavasara sajūtu. Un tomēr nekas pēdējos gados nelīdzinās debešķīgajam 2007. gadam, starp citu, Latvijā togad arī pavasaris bija it kā jauks, ja neskaita nejauko aprīli un sniegu maija sākumā. Nu un ar Vāciju līdzīgi. Savukārt līdz šim tikai Francijā un Ibērijā bijis kaut cik normāls pavasaris, ar to domājot siltāku par … Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 7. 06.04.2011 17:27 Skatīt

  Rītdien būsiet slapja līdz kauliem. Kauli tomēr ir dziļāk par ādu. :) Diena bija šausmīga, bet rītdien vispār gribētu kādā bunkurā patverties. Līdz šim normāls pavasaris ir bijis vien Francijā un Ibērijā, nosacīti Britu salās un Vācijā. Citviet bijis pārāk auksts.

  Ielādē...
 8. 05.04.2011 01:28 Skatīt

  "Varētu lietus, cik nu būs, izlīt pa nakti, un rīt Saule atkal grādus padsmitos pacelt!" Tas taču būtu vienkārši ideāli, jo tādējādi nakts iznāktu maksimāli silta un arī diena saules spēkiem būtu patīkama. Bet kur nu... lūk Kurzeme dziļā mīnusā naktī iebrauca, kas jebkurā gadījumā mazina siltuma kopējo bilanci. Jācer, ka vismaz miglas klātā A-Latvija pa dienu baudīs saules peldi.

  Ielādē...