1. 08.04.2011 19:11 Skatīt

  Cerība ir m.... mierinājums... Bet visādi citādi, pārlieka nopietnība kaitē veselībai, turklāt ne tikai savai, bet arī apkārtējo, te nu var saskatīt paralēles ar smēķēšanu. :) Nu un par karstumu neuztraucies! Manā skatījumā pērnā gada vasara bija visai drēgna. Faktiski, Latvijā nav iespējams tāds karstums, lai es to pamanītu kā traucēkli.

  Ielādē...
 2. 08.04.2011 19:07 Skatīt

  Es regulāri saglabāju Word formātā, tāpēc zināju, ka ir, lai gan šie tagad tā noslēpuši, ka dažas minūtes meklēju. Lūdzu!

  Ielādē...
 3. 08.04.2011 13:36 Skatīt

  Nu lūk, LVĢMC neparasti ātri ir izlaidis iepriekšējā mēneša apskatu.
  Kā jau bija gaidāms, vēja ātrums esot bijis pavisam normāls. Tā ka nav te ko izdomāt, ka marts bija vējains. Tāpat siltuma esot bijis gana, lai gan meteo pavasaris A-Latvijā martā tā arī nesākās, kas patiesībā ir visai reta parādība pēdējos 30 gados. Citēju: "Tādējādi meteoroloģiskais pavasaris Latvijas rietumu un centrālajos rajonos iestājās 8.-10. martā, Austrumlatvijas zemākajās vietās - 11. martā, bet lielākā Austrumlatvijas daļa pavasari sagaidīja tikai 1. aprīlī." Un tas saskan ar manis saskatīto meteo pavasara sākumu Rīgā. Bet nu ļoti vājš meteo pavasara sākums, nereti janvārī bijis aktīvāks, nemaz nerunājot par februāri, kad šad tad jau lapiņas raisījušās steidzīgākiem krūmiem. Fenoloģiski šis pavasaris ir ļoti lēnīgs. Skatos, ka arī Vācijā atlikušais aprīlis ne tuvu vairs nebūs patīkams. Mēneša prog… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv

  Ielādē...
 4. 08.04.2011 01:10 Skatīt

  Pašā jūrā 7..9 m varēja būt, jo 30 m/s tomēr ir pietiekošs spēks, lai iekustinātu ūdens masas. Bet tie viļņi atklātos ūdeņos ir daudz lēzenāki kā krastā, lai gan tāpat neko patīkami nevar būt, kad kuģi kā skaidu ceļ augšā un tad lejā.

  Ielādē...
 5. 07.04.2011 20:24 Skatīt

  Rīgas centrā līdz šim fiksēti 19 m/s - tīri nopietni, ņemot vērā jaunāko oficiālo brīdinājumu par vēja pastiprināšanos naktī. Nedaudz izbrīna, ka Kolkā bijuši tikai 23 m/s, kad Irbes šauruma otrā malā, Sõrve miestā, 28,2 m/s. Bet man logos tā kā vairs nespiež. Šķiet, ka vējš sāk pierimt, jo arī jumtu vairs nerausta. Lieliski! Kaut vienmēr tā viss beigtos! Ekstremālistiem iesaku regulāri apmeklēt "Aerodium" vēja tuneli, lēkāt :))) ar izpletni un gumiju no tilta un daudz ko citu pēc izdomas.


  08.04.2011 02:46: Pilnīga bezcerība. Stiklus vairs nespiež, jo laikam vairāk no Z pūš, bet jumtu tāpat tramda un drebina - man te tāda mini zemestrīce pēc sajūtām. Tad vēl kaut kas sitas stiklos, laikam sniegs ar lietu. Uzmetu aci Siguldai un tur laikam tīrs sniegs skrien baisā ātrumā, nevis krīt. Igaunijā arī vietām sniegs bez lietus krīt. Tagad jādomā, cik daudz sniega izkritīs piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu.

  Ielādē...
 6. 07.04.2011 18:50 Skatīt

  Jūs vēl darbā? Tiešām žēl, ka netiekat izbaudīt savu stihiju. Kā reiz priekš Jums...

  Ielādē...
 7. 07.04.2011 18:48 Skatīt

  Kaut kāds vājprāts! Nekāds nav bijis tik ļoti bail, ka stiklus varētu izspiest. Es biju izgājis ārā ap 00:30 un varēja manīt, ka kaut kas nelabs veidojas, pārāk skaļi šalca kailie koki.
  Nu un tagad pēdējā stāvā ik pa laikam dzirdu un fiziski jūtu kā rausta jumtu, bet tie ir tādi reti uzrāvieni, nu un pāris reizes tā spieda iekšā logā - precīzi uz R jeb 270 grādi, ka jau pieskrēju pieturēt ar plaukstām. :))) Nē nu nopietni. Kas dzīvo augstākos stāvos, sapratīs, ka vēja brāzmas augšā ir ļoti ievērojamas. Aizmigt šādā situācijā nespēšu.

  Ielādē...
 8. 07.04.2011 18:43 Skatīt

  Es taču tikai ākstos (melnā humora fanāts), neuztveriet nopietni! Kam kam, bet man jau nu ir vismazāk morālu tiesību kādam kaut ko pārmest.

  Ielādē...