1. 07.03.2022 07:01 Skatīt

  Šis rīts sagaidīja ar jaunu, balta sniega kārtiņu uz zemes. Vakar vēl nopriecājos, ka uzkalniņos, kas pavērsti pret dienvidiem, skaisti pakusis sniegs, bet šorīt atkal ziema. T gan grozās ap nulli, kas salīdzinājumā ar vakardienu ir ļoti silti. Atliek gaidīt saulīti. kas pakausēs.

  Ielādē...
 2. 05.03.2022 10:19 Skatīt

  Nakts auksta, no rīta pie loga -10°C, lēnām saulē gaiss iesilst, bet joprojām mīnusi. Dārzā un pļavā ir atkusuši zemes pleķi, baidos par tām vietām, ko vairs nesedz sniega sega, jo aukstajās naktīs var apsalt puķu sīpoli. Par spīti visam, priecājos par sauli, tomēr lēnām virzāmies uz pavasari. Pie barotavas sīkputniņu bari, saulespuķu sēkliņas arī iet uz beigām. Būs vēl kāda speķa strēmele jāizkar, dzeņi un dzilnas arī meklē ko ēdamu.

  Ielādē...
 3. 02.03.2022 13:55 Skatīt

  Pa dienu saulīte, bet naktis aukstas, no -7°C līdz -9°C jau kārtējo nakti. Tiešajos saules staros sniegs nedaudz pakūst, bet nu ļoti lēni. Šorīt pa savu ledus kalnu atkal netiku augšā, jo vakar pakusušais pa nakti sasalis slidenā, gludā ledus masā. Pusdienlaikā nobēru kritiskāko posmu ar pelniem, cerams, ka kūstot izveidos graudaināku struktūru. Priekšdienām sola aukstos austrumpuses vējus, tā kā paliks vēl vēsāks.
  P.s. Grūti pastrādāt, domas ap šausmīgajiem notikumiem vien griežas. Cik dzirdu, ne man vienai tā.

  Ielādē...
 4. 26.02.2022 09:01 Skatīt

  Šorīt neliels saliņš, skaidras debesis un gaiss smaržo pēc kaut kā tīra, svaiga un pavasarīga. Pirmā ziņa LR, ka Kijeva naktī ir noturējusies, ievērojami uzlaboja garastāvokli. Es labi saprotu, ka šis ir meteoziņu portāls, bet cilvēka dzīvi nosaka ne tikai dabas apstākļi, "radības kronis" bieži vien dzīvi citiem var padarīt vēl šausmīgāku, kā vētras un plūdi, un cilvēks, diemžēl, to dara apzināti.

  Ielādē...
 5. 24.02.2022 10:07 Skatīt

  Rīts sācies ar biedējošām ziņām, Latvijas radio pat ikrīta laika prognozes vairs neraida.

  Ielādē...
 6. 22.02.2022 12:57 Skatīt

  Piekrītu gan saulcerītei, gan Laumai, gan Birutai. Kaut arī gaisa t esot siltāka par normu, šķiet, ka ziema velkas jau veselu mūžību. Braukšana smaga,šodien atkal kārtējā sniega putra, dažās vietās traktori mēģina kaut ko stumdīt, citās vispār nerādās. Arī kājām gājējiem nav nekas labāks. Varbūt rīt piesals, iespīdēsies saule un arī prāts kļūs priecīgāks. Atmosfēra (vismaz manā paziņu lokā) tāda kā elektrizēta, jaunajiem droši vien cits skats uz dzīvi, bet mana paaudze ir piedzīvojusi dažadus režīmus un uz visu notiekošo raugās ar piesardzīgu skatu.

  Ielādē...
 7. 21.02.2022 11:03 Skatīt

  Vakar pēcpusdienā nopriecājos, ka sniegs labi pakusis, bet šorīt atkal jauna sniega porcija uz zemes, un snieg vēl joprojām. Pilsētā droši vien tā šļura nokūst ātrāk, bet pie mums krājas jauna kārta, jo krīt milzu pikām un ļoti intensīvi. Nu negrib tā ziema atkāpties!

  Ielādē...
 8. 18.02.2022 09:13 Skatīt

  Vakar vakarā šķita, ka velna vecmāmiņa karoti nolikusi- brāzmainais vējš meta mitra sniega šaltis logos, māja drebēja, skurstenī gaudoja un elektrība raustījās. Daļa pagasta gulēt aizgāja tumsā, elektrība atgriezās ap trijiem naktī. Telefons džinkstēja no ziņām, īpaši pēc tam, kad Latvijas TV ziņoja par izskaloto ceļa posmu mūsu pusē. Labi, ka šorīt piesalis, beidzot ar auto varēju uzbraukt pa apledojušo kalnu, kas divas dienas nebija caurbraucams. Šorīt nedaudz uzsniga, bet nekas ārkārtējs, redzēs, ko nesīs nākošais ciklons.

  Ielādē...