1. Vakar 13:35 Skatīt

  +21°C, dienvidu pusē biezē mākoņi, nokrišņi tuvojas. Ceru, ka nebūs nekas traks, man jau pietika ar 8. jūnija plūdiem. Zeme mitrumu jau labi saņēmusi, tā kā pašlaik varētu iztikt arī bez lietus, bet lietus mākoņi jau nav krāns, ko var atvērt un aizvērt pēc vajadzības. Dārzā kabači sākuši labi ražot un pirmie šķiet tik gardi, kad jau nāks lielā vairumā, tad vairs tik garšīgi nešķitīs.

  Ielādē...
 2. 30.06.2020 18:32 Skatīt

  No rīta mērtraukā bija 15 mm, vakarā - jau 30 mm nokrišņu. Nav slikti!

  Ielādē...
 3. 30.06.2020 07:19 Skatīt

  Cikos atnāca lietus - nezinu, jo šonakt labi gulējās, bet no rīta mērtraukā jau sakrājušies 15 mm nokrišņu, turpina līt. +15,5°C.

  Ielādē...
 4. 29.06.2020 13:13 Skatīt

  Vakar ap četriem pēcpusdienā viens rūcošs mākonis nopilināja pāris piles, apmeta loku un aizdevās prom, arī šorīt mākoņi grozās apkārt, bet saule tāpat vēl spīd un termometrs pie mājas sienas ēnā rāda +31,5°C. Vakar vakarā dārzu nelēju cerībā, ka ap dienas vidu jau tiek prognozēti nokrišņi, bet šķiet, ka pieņēmu pārtsteidzīgus lēmumus. Gaidu lietu.

  Ielādē...
 5. 28.06.2020 10:27 Skatīt

  Svelme atpakaļ ar pilnu sparu, dunduri kož kā traki, laikam jūt, ka rīt mainīsies laiks un steidz pieēsties. Turpinu cīņu ar kolorado vabolēm pagaidām nesekmīgi, mazdārziņu īpašniekiem pārdodamā ķīmija ir neefektīva, smidzini vai nesmidzini, kāpuri mierīgi turpina nograuzt lapas. Jācer, ka nākošnedēļ solītie nokrišņi tiem nepatiks, jo karstumā un saulītē tie jūtas kā kūrortā. Pašlaik labs siena laiks, zemnieki steidz rullēt nopļautās pļavas. Šodien vēl jāsavāc ārstniecības augi tējām un tad jau droši var gaidīt lietu, dārzs tā izkaltis, ka bail skatīties, tā liešana pa vakariem ir kā kaķa šķaudiens, no rīta pat redzēt nevar, ka būtu laistīts. Ja par kaķiem, tad kaķene nupat no grāvja nes vienu ūdensžurku pēc otras, tās arī savairojušās siltajās saulītē.

  Ielādē...
 6. 26.06.2020 07:49 Skatīt

  Rīts atspirdzinoši vēss, pirms pieciem t nebija augstāka par +14°C, ielejā maza migliņa, kas ātri nozuda. Varēju labi saliet dārzu un apdarīt citus mazos saimniecības darbiņus pirms darba dienas un lielās svelmes, ko atkal šodien sola.

  Ielādē...
 7. 25.06.2020 12:03 Skatīt

  Mūsu pusē šogad uzradušās mušas, kas sāpīgi kož, un pie tam lielos daudzumos, citus gadus tādas tik rudenī parādījās. Toties odu maz, Līgo vakarā pat nevajadzēja pielietot pretodu līdzekļus, tik pa retam kāds parādījās, nevar ne salīdzināt ar to odu daudzumu, kas pirms nedēļām divām bija, laikam jau sausums nedod iespēju tiem vairoties.

  Ielādē...
 8. 24.06.2020 16:36 Skatīt

  Nu šogad par svētku dienām sūdzēties būtu grēks, Līgo vakars izcils- silts, bez nokrišņiem, bez vēja, reti kad tāds iegadās. Jāņu diena gan pakarsta, bet ar visiem jāņabērniem devāmies uz tuvāko ūdenstilpni un no sirds izpeldējāmies- ūdens kā piens. Kad nu viesu bariņš aizvadīts, jāsāk domāt par ikdienišķākām lietām, kā saliet dārzu, kas cepas laukā.

  Ielādē...