1. Vakar 13:22 Skatīt

  Jā, līcis ražo kā no pārpilnības raga, ik pa laikam uznāk pa kādam mākonim, kas vairāk vai mazāk, bet slapina.

  Ielādē...
 2. Vakar 09:25 Skatīt

  +3°C, auksts vējš, mitrs, pilina. Izskatās, ka mājsēde šodien ir vispiemērotākais dienas pavadīšanas veids, jo prognoze neko labāku šodienai arī nesola.

  Ielādē...
 3. 21.10.2021 07:45 Skatīt

  +12,6°C, vējš nedaudz pierimis, brīžiem pa mākoņu starpu izlien mēness un tūdaļ atkal kautrīgi paslēpjas mākoņos. Neierasti silts. Salijis daudz un sola vēl. Nedēļas nogalē būtu jāstāda ķiploki zemē, jau sen bija laiks, bet kaut kā nesanāca.

  Ielādē...
 4. 19.10.2021 07:23 Skatīt

  Pie loga -3,6°C, zāle sastingusi, virs galvas zvaigznes, pļavā migla. Piesalst!

  Ielādē...
 5. 18.10.2021 18:37 Skatīt

  Krēslo, pamalēs tumši mākoņi. Nupat pārlidoja kāsis ar 17 baltiem gulbjiem, tātad sniegs jau "pie pakša". Šodien gan tikai lietus ar krusas graudiem manīts, +4°C. Iekūru krāsniņu, pa dienu māja izvējojusies. Veikalā izbeigušies iekurināšanas klucīši, arī degšķidruma vairs nav, ar iekuriem jābūt taupīgam. Noskatījos, ka tauta iepērk speķi un rupjmaizi, saka, ka gatavojas lokdaunam. Ziņas satraucošas, kad caur ciemu izbrauc ātrie ar sirēnām, sajūtas pavisam čābīgas, jo pie viegli slimiem laikam vairs nebrauc. Turamies!

  Ielādē...
 6. 16.10.2021 14:06 Skatīt

  Dienas pirmā puse saulaina, ar nelielu vējeli, arī vēl pietiekami silta, lai pa zemi parakātos. Pēdējie burkāni un sīkās bietītes novāktas, sašķirotas un devušās uz tām paredzētajām vietām- daži uz pagrabu, citi uz katlu. Arī dālijas beidzot izdevās norakt, jo lietutiņš atmiekšķēja smago māla zemi un izdevās izcelt saknes, neriskējot nolauzt dakšas kātu. Nu vairs nebūs jāuztraucas, kad prognozēs parādīsies mīnusi un sniegs, kam jābūt siltumā un sausumā, tur arī ir nonākuši. Meža strazdu bari joprojām siro ap pēdējiem āboliem, kas vēl zaros palikuši. Rīta pusē atkal dzirdēju zosis - lieli kāši augstu debesīs bēga no ziemeļu aukstuma. Uzradies jauns svilpīšu bars, ļoti tramīgi, bet zīlītes palikušas pavisam bezbailīgas, pa atvērto vistu mājas lūku lido iekšā un meklē kūtiņā paslēpušā mušas.

  Ielādē...
 7. 11.10.2021 07:17 Skatīt

  Pie loga -0,3°C, bet pļavā vēl vēsāks, zeme atkal izteikti balta un uz auto stikla ledus kārta. Vakardiena bija salīdzinoši siltāka, arī no rīta, un kā putni vakar dziedāja- kā pavasarī! Zvirbuļi ar zīlītēm mēģināja sadalīt tukšo strazdu būri, laikam jau cīņa par ziemas mītni. Zīlīšu saradies dārzā krietni vairāk kā vasarā, agri no rīta jau ir pie loga, meklē mušiņas, kas salīdušas dēļu šķirbiņās. Ceru vēl uz sauli, vismaz šodien, lai arī nedaudz, bet dienu tomēr iesilda un arī prāts priecīgāks.

  Ielādē...
 8. 10.10.2021 14:34 Skatīt

  Pieļauju, ka runa ir par sīkziedu sīkgalvīti jeb Galinsogu. Tā ir īsta dārzu nelaime, joparādās pavēlu, pārsvarā vasaras otrajā pusē, kad nav īpaši daudz laika ravēt, jo jāsāk vākt dārza veltes un tās gatavot ziemai. Vienīgais labums, ka tā rudenī pirmā apsalst, bet sēklas jau pārziemo.

  Ielādē...