1. 05.05.2020 18:59 Skatīt

  Mierīga diena, gandrīz bez vēja. No rīta vēl caur dūmaku neilgi iespīdējās saulīte, bet pēcpusdiena ar mākoņiem. Lietus līdz mums nenonāca, un labi vien ir, jo varēja pastrādāt pa dārzu, nebija ne karsti, ne auksti.
  p.s. Ziņa administratoram - vakar ieliktā galerija "4. maijs" neveras vaļā, man izmet kļūdu Nr. 404.

  Ielādē...
 2. 04.05.2020 14:17 Skatīt

  Uh! Kartupeļu tīrumiņš sastādīts, nu var sākt domāt par balta galdauta klāšanu un svētku svinēšanu. Rīta pusē bija nomācies, un tikai pirms dienas vidus tā pa īstam iespīdējās saule, tagad debesīs peld skaistas, baltas mākoņu "aitiņas". Par godu svētkiem šodien ziedus vērušas vairākas tulpes, ieva gan vēl pumpuros, laikam gaida to vēso laiku, ko mums te dažas prognozes sola. Ļoti ceru, ka nepiepildīsies, jo maija vidū sniegu nu gan vairs nevajag, ja reiz tas ziemā nemācēja uzsnigt.

  Ielādē...
 3. 02.05.2020 18:44 Skatīt

  No diviem dienā vieglītiņām līst, vēja piezemē tikpat kā nav. Pēc radara nokrišņu fronte drīz būs pārgājusi pāri, mērtraukā 3,5 mm, it kā nekas jau tas nav, bet šķiet, ka viss palicis zaļāks un arī gaiss svaigāks.

  Ielādē...
 4. 01.05.2020 12:32 Skatīt

  Jā :)

  Ielādē...
 5. 30.04.2020 10:25 Skatīt

  Kā vakar ap pusnakti termometra stabiņš noslīdēja zem nulles, tā noturējās līdz rītam, kamēr vien saule gaisu uzsildīja. Ap sešiem pie loga bija -3,8°C, visa pļava bija balta. Ar bailēm aplūkoju savus satuntuļotos gurķu un tomātu stādiņus, šķiet, ka visi veiksmīgi "pārziemojuši" šo nakti.

  Ielādē...
 6. 29.04.2020 09:58 Skatīt

  Šonakt mākoņi pasargāja no salnām, bet tie arī neļauj dienai iesilt, ik pa laikam kaut kas nosmidzina, bet kārtīgs lietus jau tas nav, mērtraukā pa nakti sakrājušies kādi 4 mm nokrišņu, ne vairāk. Tagad galvenais pārlaist nākamās nakts salnas un padomāt, kā sasegt vārīgākos stādus ārā. Šodien atkal manu lielus zosu barus lidināmies apkārt, es jau cerēju, ka ar aizpagājušās nakts siltajiem vējiem tās aizceļojušas tālāk uz dienvidiem, jo vakar neredzēju tās lidināmies apkārt.

  Ielādē...
 7. 28.04.2020 06:54 Skatīt

  Nakts pirmajā pusē t atkal noslīdēja nelielos mīnusiņos un ap diviem naktī zāle bija stinga, bet tuvāk rītam palika siltāks un nu jau +5°C. Gaismiņā konstatēju, ka beidzot mājās pārradies melnais mušķērājs, nezinu gan, kā tur būs ar mājvietām - vienā mazajā būrītī iemitinājušās zilzīlītes, otru noskatījuši zvirbuļi. Pļavmalas krūmā ligzdu neatlaidīgi taisa žagatu pāris, nevaru saprast ko darīt, vai atļaut nesaskaņoto celtniecību un samierināties, ka šovasar tur nedziedās lakstīgala, vai jaukt ārā, kamēr vēl māja nav gatava, lai taisa jaunu ligzdu citur.

  Ielādē...
 8. 27.04.2020 12:30 Skatīt

  Man arī katru rītu ir piesalis, lai ar nelieli, bet mīnusi pa nakti parādās. Labi, ja uzspīd saulīte un pierimst vējš, bet ja ir kaut kas no abiem iepriekš minētajiem, tad par siltumu var aizmirst. Kaimiņmājas magnolija ver vaļā ziedus, arī plūmītes viena pēc otras sāk ziedēt. Uh, ja vēl siltums būtu kaut vai par pāris grādiem lielāks un tās salnas beigtos...

  Ielādē...