1. 04.01.2024 08:09 Skatīt

  -17°C, neliels sniedziņš. Šķiet, vakar bija nepatīkamākā šīs ziemas diena, vismaz man tā likās, jo no rīta -20°C, ļoti ass austrumu puses vējš, kas pret vakaru tikai pieņēmās spēkā. Māju piekurināt bija grūti, pa āru darbojoties šķita, ka dvēseli izpūtīs no kauliem, rokas sala pat caur dūraiņiem. Šodien sniedziņš tā kā mīkstina izjūtas, arī sals nedaudz mazāks. Sniega kārtiņa gan nekāda lielā, labi ja pāris cm, bet tā kā snieg, tad ir cerības, ka to, kas vēl nav izsalis, nedaudz pasiltinās.

  Ielādē...
 2. 02.01.2024 07:15 Skatīt

  Par kuru fotoattēlu ir jautājums? Ja par Nr.11 - tā ir putnu barotava.

  Ielādē...
 3. 02.01.2024 07:11 Skatīt

  -16,3°C, ļoti ass, auksts austrumu puses vējelis. Visu nakti plosījās lauskis, arī šorīt ir pa laikam dzirdams spalgs koku sasalšanas troksnis. Šorīt vienai pamitrai telpai durvis atvēt nevarēju, pa naksti sasalusi slēdzene, labi, ka ir cita alternetīva problēmas risināšanai. Nezinu, vai ziemojošiem augiem uzsegtā skuju kārtiņa daudz ko palīdzēs, būtu kaut nedaudz sniega, tad varbūt.

  Ielādē...
 4. 01.01.2024 11:32 Skatīt

  Labrīt jaunajā gadā! Rīts sācies ar -7°C salinu, ūdens līmenis upītē krities, seklākās ūdens lāmas sākušas pārklāties ar ledu. Kailsals pieņemas spēkā. Lai visiem šis būtu veiksmīgs gads, interesants, bet ne postošs meteo notikumu ziņā!

  Ielādē...
 5. 30.12.2023 16:51 Skatīt

  Otro dienu līst un kūst. Grāvis pilns ar ūdeni, Tumšupīte nespēj ņemt pretīm visu kūstošā ūdens masu un kāpj ārā no krastiem. Tādas ielejas pļavas, kā pašlaik, sen neatceros redzējusi, par upes vietu liecina vien meldri, kas palikuši virs ūdens klaja. Arī pagrabā ūdens, bet tur man jau laicīgi viss pacelts nedaudz augstāk. Visi 14-15 cm, kas bija uzsniguši, tikpat kā izkusuši. Ja rīt strauji sāks piesalt, tad bērniem dabas veidotās slidotavas nodrošinātas.

  Ielādē...
 6. 25.12.2023 09:40 Skatīt

  Labrīt 1.Ziemsvētku dienā, kas pie manis atbridusi pa 13 cm dziļu sniegu. Sniegs nu ļoti smags, patīrīju tikai šauras taciņa uz "stratēģiski svarīgiem objektiem" un jūtos nopietni pastrādājusi. Naktī ir arī putināts, tādēļ patieso sniega biezumu grūti noteikt, t ap 0°C, kaut kas sīks un mitrs birst no gaisa, brīžiem kā sniegs, brīžiem kā migla. Sniegs pielīp pie lāpstas un nost nekrīt, ir pēc pāris vēziediem darba rīks jātīra. Lai visiem jauka diena!

  Ielādē...
 7. 24.12.2023 12:00 Skatīt

  24. decembris atnācis ar baltu sniegu, nupat pamērīju - 7 cm, bet līdz vakaram gan jau būs vēl vairāk, jo ik pa laikam uznāk nākošais sniega mākonis un tad birst kā no pārpilnības raga. Ap desmitiem uz mirkli iespīdējās saulīte, apbraucu nelielu līkumiņu, lai pafotogrēfētu, auto termometrs rādīja -3°C. Lai visiem labs prāts un veselība! Priecīgus svētkus!

  Ielādē...
 8. 15.12.2023 16:06 Skatīt

  Snieg un snieg, it kā būtu jāpilda sniega piegādes plāni vēl pirms nokušanas. Sniegs mitrs, birzītē jau dzirdēju, kā ar asu sprakšķi nolūzt zars no sniega smaguma. Nesen runāju ar šoferi, kas atbrauca no Rīgas. Starp Vangažiem un Siguldu esot ellīte, Siguldā skaidras debesis, bet kā nogriezies uz Allažu ceļu, tā atkal sniega blāķi priekšā.

  Ielādē...