1. Šodien 13:15 Skatīt

  Rīts ar -2°C un nelielu baltumiņu uz zemes. Nu jau saule to pakausējusi, atlicis vien tas, kas ēnā. Vismaz kaut kāds prieks - saulīte uzspīdējusi, citādi vien biedējošas ziņas par vīrusu izplatību, valstsvīru solījumi, ka visam esam gatavi - nešķiet pārliecinoši.

  Ielādē...
 2. Vakar 07:17 Skatīt

  -2°C, neliela sarmiņa uz zemes un kokiem, migla.

  Ielādē...
 3. 23.02.2020 11:10 Skatīt

  Vakar biju nelielā izbraucienā pa Vidzemi. Atpakaļceļš no Alūksnes jau bija tumsā, kad vējš svieda auto stiklā mitra sniega un lietus putru un vējš raustīja braucamlīdzekli pa ūdens pilnajām risām . Nezināju, vai mājās iebraukšu tumsā, jo Sadales tīkli jau bija atsūtījuši vairākus brīdinājumus par avārijas atslēgumiem, bet par laimi man jau elektrība bija atjaunota, ko gan nevar teikt par kaimiņiem. Arī šodien vēl vējš un pa laikam lietus, bet gaisma ir un tas arī ir labi.

  Ielādē...
 4. 21.02.2020 08:08 Skatīt

  Pirms saullēkta termometrs pie loga rādīja -2,5°C, tam sekoja skaista saules parādīšanās krāsainās debesīs.

  Ielādē...
 5. 19.02.2020 13:18 Skatīt

  Zaļā ziema turpinās, ik pa brīdim uzlīst. Nākošās nedēļas prognozēs pavīd sniegs un mīnusi, bet šogad ir daudzas reizes piedzīvots, ka prognozes pāris dienu laikā pilnīgi nomainās. Toms šorīt stāstīja, ka Kurzemē parādījušies pavasara vēstneši cīruļi, bet mans darba kolēģis nav tik pārliecināts par pavasara tuvošanos, jo mežā skudras pūžņus vaļā vēl never. Negribas "piesaukt nelaimi", bet man bail, ka šīs ziemas anomalitāte varētu atsaukties arī uz vasaru -diemžēl ne uz to siltāko pusi. Bet tas nu tā, bez kāda nopietnāka pamatojuma...

  Ielādē...
 6. 18.02.2020 17:46 Skatīt

  Vējš pierimis, pelēkais debesu deķis atkal slapina. +6°C. Piena pulksteņiem ziedi skaisti atplaukuši, tikai bites vēl nelidinās. Laikam pārāk mitrs un vējains. Citus gadus tās sagaidīja skaistu, saulainu dienu un tad pat lielā sniegā lidoja laukā un dūca pa putekšņiem, šogad lazdas būs noziedējušas bez bišu vizītēm.

  Ielādē...
 7. 17.02.2020 16:19 Skatīt

  Vēji gaudo, pa gaisu iet zari, lapas, egļu čiekuri un siltumnīcas. Pagasta centrā vienu tādu vējš bija atnesis savus pāris simtus metru no piemājas lauciņiem. Uzmanīgi bija jābrauc aiz smagajām mašīnām, jo slikti nostiprinātie tenti lidoja pa gaisu un draudēja aizklāt aizmugurē braucošo auto priekšējos stiklus. Bet citādi - nekas traks, elektrība tikai pāris reizes noraustījās, bet nenodzisa.

  Ielādē...
 8. 15.02.2020 15:33 Skatīt

  Šorīt nelieli mīnusi un skaista sarma. Debesis rīta pusē mēģināja skaidroties, bet cēlās vējelis, mākoņi biezēja un nu ir atkal tumšais mākoņu deķis pāri visam. Ārā nepatīkami uzturēties, jo vējš pamazām palielinās, dzestrums spiežas visās vīlītēs.

  Ielādē...