1. Šodien 06:50 Skatīt

  Pa nakti vēl plus 9mm nokrišņu, kopumā diennaktī 16 mm, sēnēm vajadzētu būt apmierinātām :).

  Ielādē...
 2. Vakar 20:58 Skatīt

  Paldies! Tvaicējamais katls ir, būs jāpamēģina.

  Ielādē...
 3. Vakar 16:45 Skatīt

  Sāka līt pirms divpadsmitiem un beidza pēc trijiem, salijuši 7 mm. Lietus laikā t tikai +12°C, bet kā uzspīdēja saule, tā jau uzreiz par grādiem pieciem palika siltāks. Pīlādži ļoti strauji paliek sārti, izskatās, ka būs laba raža. Jāprasa Laumai recepte, kā viņa gatavo ievārījumus vai džemus, žēl tādu mantu būtu postā laist.

  Ielādē...
 4. Vakar 00:05 Skatīt

  Nenocietos un pēc darba aizlaidu līdz mežam, sākušas augt apšu bekas, arī gailenītes paaugušās, sanāca kārtīga sēņu mērces panna vakariņām. Bet sēņu vēl nav aplam daudz, arī mitruma mežā varētu būt vairāk, tā ka var līt, dusmīga nebūšu. Galvenais, lai pēc tam tas apsolītais siltums atnāk.

  Ielādē...
 5. 15.07.2019 05:55 Skatīt

  +7,6°C, maza migliņa, kas jau pamazām pazūd. Vakar novēroju dzērves barā vācāmies, ap 40 putnu liels bars ganījās attālā, tā kā nedaudz par ātru, lai domātu pat prom lidošanu, vasara tik nupat vidus posmā iegājusi.

  Ielādē...
 6. 14.07.2019 01:04 Skatīt

  Skaista nakts, par spīti vēsumam. Gandrīz pilns mēness apspīd ieleju, kas tinusies miglas plīvuros, mēness gaisma tik spilgta, ka pat met vieglu ēnu. Žēl, ka nav tik jūtīgs fotoaparāts, lai šo mēness sidrabgaismu notvertu bildē. Interesanti, kas tā par planētu tur šobrīd grozās viņa tuvumā?

  Ielādē...
 7. 12.07.2019 15:41 Skatīt

  Skaista pilsētiņa, man ir jaukas atmiņas par to :), lai arī jums jabs ceļavējš. Baudiet sauli un siltumu!

  Ielādē...
 8. 11.07.2019 17:22 Skatīt

  Šodien mākoņi ik pa laikam aizsedz debesis, bet pagaidām ir noturējies bez lietus. It kā Mālpils pusē esot lijis, varbūt Lauma apstiprinās. Par koku plaukšanu pavasarī- man gandrīz vienlaicīgi gan bērzi, gan alkšņi, bet pīlādži gan vienās ogās un arī skudras pūžņus sākušas celt augšup, grūti pateikt, vai tas tāpēc, ka jau tagad līs, vai tāpēc, ka vēl līs. Zeme ir mitra un tas maniem saldajiem sīpoliem galīgi nepatīk, es tā priecājos, ka līdz šim auga griezdanies, bet nu skatos- laksti strauji dzeltē un izraujot sīpolu no zemes- pelējums jau klāt.

  Ielādē...